Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: xipho, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lehúzható arcmaszk tavirózsa és gyapot kivonattal

Tisztítja és javítja a bőr textúráját, simább és revitalizáltabb kinézetet biztosít neki. A tavirózsa és a gyapot rendkívül jól hidratáják, nyugtatják és simítját a bőrt.

Kiszerelés: 75 ml

Leoncsi

2017. február 5.

Az enyémen volt használati utasítás. Mivel ez egy lehúzható maszk, így biztos lemoshatatlan. Kb. a 3. alkalomtól eltaláltam, hogy milyen vastagságban kell felkenni, hogy egyben lehúzható legyen az egész arcomról. Kellemes illatú, baba-puhaságú lesz a bőr utána. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

olasz78

2016. október 13.

Nincs semmi gondom a termékkel. Teszi a dolgát. Használat után pihe puha bőröm lesz. Sőt még az illata is tetszik és újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

markibogi

2016. szeptember 12.

SOHA TÖBBET!! Az eddigi legrosszabb arcápolási kozmetikum, amit valaha használtam. Az illata nagyon finom, viszont az állaga szörnyű. Mikor felkentem az arcomra először kellemes bizsergető érzést tapasztaltam. Nem tudtam, hogy mennyi ideig kell rajta hagyni a bőrön, így vártam kb. 10 percet csak utána mostam le. Háát... Nem sok sikerrel. Iszonyatosan ragadt, nagyon meleg vízzel is olyan érzés volt, mintha csak jobban szét kentem volna az arcomon. A végén már mindenhol volt a krémből, még a hajamon is. Úgyhogy a "SPA" élmény 25 percesre sikeredett :) Ami nem lett volna baj, ha megéri a végeredményért. De sajnos azon kívül, hogy utána egy kicsit puhább lett a bőröm, semmit nem tapasztaltam. Nekem nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

lovecreams

2016. augusztus 19.

Nagyon jó illata van, de egyszerűen lehetetlen a lemosása..nagy szenvedés.. viszont pihe-puha lesz tőle a bőröm és selymes, ezért kap egy 4-est:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

bobherceg80

2016. május 19.

Erős erdei gyümölcs illata van,és nagyon sok minél melegebb víz kell a levakarásához,szinte lerobbanthatatlan az arcról.Viszont szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

malnaszorpi

2016. február 27.

Finom illata van, ennyi ami pozitív benne. Nem bírtam használni, csíp, szúr, húzódik, minden ami miatt nem voltam képes elviselni az arcomon....végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

adrika128

2016. február 27.

Az illata kellemes, a hatása pedig: szép, egyenletes, puha bőr. A leszedése tényleg kicsit körülményes, de csak ott, ahol nagyon vékony rétegben kenem fel. Ettől független én meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

tunderke0102

2015. december 14.

Szintén nem nagy szám. Nehezen tudom leszedni is pedig megvarom míg rendesen megszarád.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

spavanilly

2015. november 12.

Kellemes illatú, használat után szép sima lesz az arc. DE! Nekem nagyon körülményes leszedni (nem jön le egybe, a darabkákat azután vakarászni kell), Vigyázz, hogy ne ragadjon a hajvonaladba.Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

maxblack

2015. október 22.

Sokféle Avonos pakolást használok, sikerült egy elég szép kis készletet felhalmoznom, kb heti 4-5 alkalommal, barátnőmtől kapom őket, igazából egyiket sem tartom egy csodaszernek, ahogy ezt sem, de talán még a lehúzható maszkoknál, és ennél érzem leginkább a tisztító hatást. Összességében közepes, 3 csillag, kellemes illat, de az ár-érték arány nincs összhangban, többet várnék el egy ilyen árkategóriás terméktől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.