Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az őrölt kávé hatékony antioxidáns, segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és fiatalosabb külsőt nyújt a bőrnek.

Kusika

2019. október 6.

Kb.2x vettem tényleg jól radíroz és puha,hidratált lesz a bőröm tőle,de kissé túl folyós az állaga
és használat közben tiszta pöttyös lesz a csempe tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 6.

és használat közben tiszta pöttyös lesz a csempe tőle.

Micoka

2019. július 12.

Az egyik olyan AVON termék, ami jó minőségű: nagyon jó szemcséi vannak, nagyon jól radíroz, szerintem elég durva, de testre épp ezért ajánlott (arcra biztosan nem kenném). Az illata nem kávés, inkább valami iszapos izé, de ettől függetlenül tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

baba_girl_16

2019. július 12.

Testradírként tökéletes, puhává varázsolja a bőröm. Kávé illata szerintem egyáltalán nincs, de egyébként kellemes. Ami nem tetszik, hogy utána a fürdőszoba is tiszta barna lesz és lehet takarítani. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Pofike

2019. március 9.

Nagyon jók voltak benne a szemcsék, kellően radírozott. Nem volt túl durva sem gyenge. Kellemes volt az illata. Máskor is szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Szilvia1144

2018. december 4.

Imádom!!! Tökéletes az illata, jól végzi a funckióját. Néha még az arcomra is használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

LengyelRena

2018. szeptember 21.

Számomra a legjobb! A hatása, az illata, az állaga... :) Nekem ő a tökéletes testradír.Heti 1-2 alkalommal hasznalom igy kb 3-4 honapig eleg. Tenyleg maszatol, de nekem meger egy kádpucolást:D szoval megy az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

sznikolett

2018. július 24.

Sokaig nem hasznaltam avonos termekeket, mert teljes penzkidobasnak talaltam, most egyik kolleganom kezdett avonozni, gondoltam belelapozok az ujsagba, epp epitkezunk/felujitunk igy kellemetlen, de allandoan koszos vagyok (por/festek stb) :D igy volt egy jo okom, hogy beszerezzek egy borradirt! Az illata nem rossz, de nem is jo :D a szine borzaszto, viszont szuper, amit muvel! Hetente ketszer hasznalom mar egy honapja, eddig nem volt, amivel ne birt volna el, valami alom azota a borom ( persze hasznalok utana testapolot)! Viszont hofeher furdobe nem ajanlom :D nagyon szepen kerul belole olyan helyre is a falon, amit elkepzelni sem tudtam, es hat a szine miatt nem tul esztetikus :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Zizi99

2018. július 5.

Nagy bajban vagyok miatta, mert imádom az illatát, nagyon simára radíroz, sokáig elég, jó erôs és sok szemcsés, de basszus polyetilén a mumusom és ebben is az van...nem találok viszont semmi ilyen jót helyette :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Szuzka

2018. április 16.

Ez a kedvenc testradírom!Ha el is csábulok más termékre,mindig visszatérek erre,mert az összhatása ennek a legjobb.Puha lesz a bőröm,és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Neyerdua

2018. március 28.

Mostanában már hanyagolom az Avon termékeket, de őt pl. szeretem. A Planet Spa-s cuccaik szerintem nem rosszak.

Kávéillatot tényleg ne várjon senki! Sőt, illatot se nagyon, számomra olyan semmilyen, de tiszta illata van.

Nem radíroz túl durván, de teszi a dolgát, nekem tényleg puha és sima a bőröm tőle.

A zuhanyfüggönyt én is mindig összemaszatolom vele... :) Mégis szívesen használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.