Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Meditárrán gyöngyszem - hidratáló arcmaszk olíva olajjal. Antioxidáns olajfalevél kivonatot tartalmaz. Könnyű, kellemes formula, amely gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy olajos réteget a bőrön.

Hidratál és növeli a bőr nedvességtartalmát. Frissíti és megnyugtatja a bőrt. Segít lágyítani a finom vonásokat.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Leander

2021. november 5.

Egy könnyű hidratáló, frissítő arcmaszk. Semmi extra, de alapvetően teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Erra

2021. szeptember 2.

Szerintem ennek nagyobb a placebo hatása, mint a valódi hatása. Kellemes az állaga, az illata a planet spa-tól megszokott illat, semmi új. Nagy csodahatása nincs, de a közérzetet javítja és egy darabig puhább az arcbőr. Kényelmes "viselni" arra a pár percre, színtelen, olyan mintha rajtam se lenne, csak kicsit fényesebb a bőröm amig rajta van és nem nézek ki egy szörnynek közben :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

szvero

2021. április 12.

Jelenleg most ezt használom, akcióban vettem. Szeretem a kellemes, zselés állagát, illatát...de valahogy mégsem érzek olyan hatalmas hidratáló hatást, mint amit reméltem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

emeseskin2021

2021. április 2.

Nem a leghatásosabb termék, de kellően hidratál. Amit egy maszktól el lehet várni azt teljesíti szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Ebben az árban ez egy teljesen jó termék. Nem vártam tőle túl sokat és így pontosan azt kaptam, amire számítottam. Nem extrán hidratál, de a bőröm kedveli. Puha lesz tőle és egyenletesebb. Szerintem a jövőben még használni fogom, 1 héten két alkalommal használom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

holdmacska

2020. július 29.

Ez egy olyan arcmaszk, ami pont azt hozta, amit vártam tőle. Semmi extra, de nem is ront a helyzeten. Használom, mert puhává teszi az arcom, és nem leszek kiütéses sem. Szerintem ebben a kategóriában tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

pcsengi99

2020. január 22.

Nekem nagyon jol hidratalja az arcborom, mar tobbszor ujravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Nekem nagyon jol hidratalja az arcborom, mar tobbszor ujravettem.

Eszteerke

2019. május 9.

Nagy hidratáló hatást nem igazán érzek...de szeretem mert jó az állaga és tetszik az illata, mintha egy kicsit puhább is lenne az arcom a használata után de ez nem túl sokáig marad meg a bőrömön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

hdori23

2019. február 10.

Kifejezetten szeretem a termék állagát az arcomon,az illata kellemes, utána max. 1-2 óráig érzem a hidratáltságot de hosszú távon nem vagyok vele megelégedve. Nem hiszem hogy ez újra vevős termék lenne nálam, de el fogyni el fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Esztuci

2018. december 9.

Nagyon szeretem az illatát az egész termékcsaládnak. Megfelelően hidratál, pihe puha lesz az arcom tőle. Akciósan teljesen megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Narancssárga.