Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Meditárrán gyöngyszem - hidratáló arcmaszk olíva olajjal. Antioxidáns olajfalevél kivonatot tartalmaz. Könnyű, kellemes formula, amely gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy olajos réteget a bőrön.

Hidratál és növeli a bőr nedvességtartalmát. Frissíti és megnyugtatja a bőrt. Segít lágyítani a finom vonásokat.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Eszteerke

2019. május 9.

Nagy hidratáló hatást nem igazán érzek...de szeretem mert jó az állaga és tetszik az illata, mintha egy kicsit puhább is lenne az arcom a használata után de ez nem túl sokáig marad meg a bőrömön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

hdori23

2019. február 10.

Kifejezetten szeretem a termék állagát az arcomon,az illata kellemes, utána max. 1-2 óráig érzem a hidratáltságot de hosszú távon nem vagyok vele megelégedve. Nem hiszem hogy ez újra vevős termék lenne nálam, de el fogyni el fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Esztuci

2018. december 9.

Nagyon szeretem az illatát az egész termékcsaládnak. Megfelelően hidratál, pihe puha lesz az arcom tőle. Akciósan teljesen megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Nem rossz termék, jól hidratál, könnyű használni és az illata is jó. Nem fogom újravenni, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

HexenDAB

2017. december 27.

Tisztított bőrre felkenve egész jól hidratál, de én szerintem már kinőttem a célcsoportból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

illeskitti

2017. november 26.

Az illatát szeretem, tényleg hidratál, és nem irritálja a bőröm. Ennyiért tökéletesen teszi amit kell! Kicsit furán csúszós érzés marad utána, ha nem mosom le alaposan, de ezt elnézem neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

aranypáva

2017. november 19.

Elég olcsón jutottam hozzá csomagban, így kb 300ft volt az ára. Egyszerű hidratáló maszk, teszi a dolgát, de semmi különös. Annyira nem hidratál, hogy napok múltán is érezném a hatását, de nem szárít és nem irritál, még szemkörnyéken sem. Újra nem veszem, mert a teljes árat sokallom, de ezt a tubust még elhasználom. Egyébként szerintem minden bőrtipusra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

zdoreebaba

2017. augusztus 4.

Valóban jól hidratálja az arcot ez a kis arcpakolás, hű tud maradni az ígéretéhez. Gyengéd a bőrhöz, az illata pedig valóban olívaolajos. Rengeteg arcmaszkom van itthon, amik közül őt szoktam a legritkábban elővenni. Szerintem a száraz bőrűek mindenképp próbálják ki, mert jól hidratálja, ápolja az arcot. Az én pattanásaimat is egészen jól rendbe hozta. Gyorsan felszívódik, olyan szinten, mintha nem is lenne az arcon. Könnyű lemosni és utána ápolt és puha tapintású az arc. Szeretem ezt a termékcsaládot és remélem az Avon előrukkol még hasonló termékekkel, amik az otthoni spa érzést megteremtik számunkra. Már nem sok van belőle, karácsony felé biztosan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szeende

2017. március 12.

Sokáig használtam ezt a pakolást. Jól hidratált, hosszú ideig puha volt az arcom tőle, az illata is nagyon jó. Viszont nem egy csodaszer. Azért hagytam abba a használatát mert az utóbbi időben nagyon kipirosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

im

2017. február 14.

Ajándékba kaptam. Nem hiszem, hogy el fog fogyni, egyrészt az összetétele miatt. Másrészt, mert akárhányszor fölkenem, mindig kipirosodik az arcom lemosás után, és annyira nem lesz tőle puha a bőröm, hogy megérje ezt a kényelmetlenséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Narancssárga.