Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, mélyhidratáló mediterrán olívaolaj hajpakolás minden hajtípusra.

• Olívaolaj és olívalevél-kivonatot tartalmaz, ami segít javítani a károsodott hajszálak külsején.
  • Hidratáló olívaolajat, pantenolt és UV-szűrőt tartalmaz.
  • Selymesen sima, egészséges és ragyogó kinézetet ad a száraz és sérült hajnak.
  • Védi a festett haj színét, hogy az sokáig megőrizhesse tündöklését.

realshady

2020. február 9.

Nagyon szárítja a hajam, az illata számomra kellemes egyébként. Nem nehezíti el a hajam, de egyáltalán nem hidratál. Sokáig elég, de teljes áron én nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

teus0022

2019. október 22.

nekem iszonyú büdös és a hajamon se vettem észre különös változást. átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nekem iszonyú büdös és a hajamon se vettem észre különös változást. átlagos.

Nykol28

2018. november 24.

Szörnyen büdös számomra de az olaj méginkább.Én nem vettem észre,hogy annyira puhább lenne a hajam használata után olyan közép kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

duleszq

2018. július 23.

Egészen jól hozza az elvárt eredményeket. Az illata miatt használom amúgy leginkább. Szép fényes tőle a hajam, és az illata is benne marad 2-3 napig, amit nagyon szeretek. Biztos hogy nem ez a legjobbb termék,amit valaha használtam, de viszonylah tiszta termék, és azért az ára sem túl húzós. 4/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

kriszti24242

2018. június 29.

Jó kis hajpakolás, jól hidratál, nem nehezíti el a hajat és nem is zsírosodik tőle. Az illata is kellemes, természetes. Szettben vettem, akciós áron még hónapokkal ezelőtt, most került csak sorra, azonban teljes áron nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Celesty

2018. március 27.

Kellemes 'zöld' illata van, viszont nekem ez csak egy átlagos pakolás, használtam már jobbat, de nem mondom hogy ez a legrosszabb. Akciósan vettem, egy próbát meg ér, ha már megvettem, elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

zonga

2018. március 11.

Én nagyon szeretem, az egyik kedvenc pakolásom. Az összes avon mediterrán olivaolajos cucc nagy kedvencem, és ez is.Imádom az illatukat. Finom, puha, hidratált lesz tőle a hajam, és valahogy tovább bírja mosás nélkül, mint enélkül. Tehát nem zsírosít. Én az illatát, állagát is szeretem.Nekem tetszik az, hogy tégelyes, annyit veszek belőle, amennyit szeretnék. Sokáig elég, kevés elegendő belőle egyszerre.
Nem használom minden mosásnál, és változó, hogy mennyi ideig van a fejemen, van, hogy csak pár percig, de olyankor is érzem a hatását. Mivel csak alkalmanként használom, sokáig elég, és nem szokik hozzá a hajam, így kb. havi egyszer nagyon szép puha hajat "csinál". Ha minden mosáshoz felkenném, valószínűleg nem lenne ilyen hatásos.

Viszont drága, csak akciósan éri meg megvenni. Teljes árat nem adnék érte.
De rendszeresen vannak akciók, ki lehet fogni olcsóbban, úgy szerintem nagyon megéri..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 11.

Viszont drága, csak akciósan éri meg megvenni. Teljes árat nem adnék érte.

TDiana

2018. január 26.

Szerintem nagyon jó kis pakolás, heti egy alkalommal szoktam feltenni samponozás után, már 10 perces fennhagyás után is érzem a különbséget.
Elég sima vízzel lemosni, nem hagy ragacsos, zsíros érzést maga után. Az illata is kellemes. A téli időszakban különösen fontosnak tartom a pakolások használatát, szerintem a töredezettségemet is javította picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Szaszi0717

2017. december 14.

Sziasztok!

Nagy csalódás számomra a száraz nehezen kezelhető hajamon egyáltalán nem segített, sőt nehezebb volt kifésülni mint eddig és a hajam száraz, durva tapintású maradt. Akciósan rendeltem meg de azt is megbántam, még a 400 Ft-os naturals hajpakolások is jobbak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Sziasztok!

rammy717

2016. november 30.

Ez a kedvenc Avon termékem, ezt még egyetlen hajápoló sem tudta felülmúlni.
Imádom az illatát, ami hosszú ideig érezhető marad a hajamon. Hajmosás után kisimítja a hajamat, nem gubancolódik össze, könnyű kifésülni. Szép fényes, selymes lesz. Rendszeres használat mellett nem töredezik a hajam. Szerintem kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Ez a kedvenc Avon termékem, ezt még egyetlen hajápoló sem tudta felülmúlni.

Hidratálók: Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytantriol h I al 2 2

Színezék. Narancssárga.