Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Caitlin1222

2018. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, már az illata sem tetszett. Rettentő nehezen szívódott be, és mire végeztem a "bedörzsöléssel", apró fehér darabkák maradtak a bőrömön..többször nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kucika

2018. április 25.

A testradírjával nagyon jó kis termék, viszont tényleg morzsolódik ha túl sokat kenek a bőrömre... ezért -1* 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Dea

2017. június 19.

Ez gyenge hidratáló erejű termék,ami tavaszra, nyárra válhat be. Előnye, hogy gyorsan beszívódik ezért indulás előtt is érdemes lehet bekrémezni magunkat. Az illata kellemes,én nagyon szerettem. Borotválkozás után nagyon jól nyugtatta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Micc

2017. június 1.

Odavagyok a gyógynövényes, eukaliptuszos illatokért. Nagyon frissítő. Az ápoló hatásával már nem vagyok annyira elégedett. Nehéz eloszlatni, viszont ha sikerül, nem sokáig tart a puha bőr érzete. :/ Ráadásul szokása, hogy ha kicsit többet kenek fel a kelleténél akkor elmorzsolódik. Kár érte. Szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Hópihe2011

2016. december 27.

Barátnőmtől kaptam ajándékba.Az illata először kimondottan nem tetszett,így félre is tettem,aztán pár hét múlva mégis elővettem,s mikyen jól tettem.Olyan szinten pihe-puha volt a bőröm utána,hogy vmi csoda(mindezt télen!!!).Ilyet egyetlen testápolónál sem tapasztaltam!Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

liptakzsofi

2016. március 28.

Tavaly nyáron használtam, télen nem és most elővettem újra. A hidratálása nekem így tavasszal/nyáron elég, szeretem az illatát is, olyan felfrissítő. Gyorsan beszívódik, szerintem jó krém, bár ha azt nézem, hogy ennyi pénzért már lassan Neutrogena testápolókat lehet venni, akkor nem biztos, hogy megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

lexyusz

2016. február 18.

Nekem nagyon tetszik az illata és a hatása is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Nekem nagyon tetszik az illata és a hatása is :)

Kicsikini

2016. február 17.

Jó krém, könnyen beszívódik és részben hidratál, de nem annyira, mint amire én számítottam volna. Nekem az illata kevésbé jött be, ezért nem venném újra és nem is használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

ayse

2016. február 15.

Nekem tetszik.illata egy oriflames kek sea illatra emlekeztet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

Nekem tetszik.illata egy oriflames kek sea illatra emlekeztet

vzsm02

2016. január 13.

Könnyű textúrájú krém, enyhe gyógynövényes illattal, de nekem nem jött be. A katalógusban sokkal intenzívebb illatminta volt, mint a terméké, én ezért rendeltem meg. Igazából nekem nulla a hidratáló hatása, igaz száraz a bőröm, de egyrészt tuti, hogy nem veszem újra, másrészt sok idő mire beszívja a bőröm és utána el is tűnik a hatása, szerintem ez a Planet Spa család eddigi leggyengébb terméke. A termékcsalád többi tagját ( pl.: hajpakolás) nem próbáltam, de ez nálam nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.