Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Selymes textúrájú, luxus testápoló szuflé. Könnyed állagú, nem hagy maga után zsíros utóérzetet.

SugarB

2019. október 18.

Határtalan imádatom lengi körbe ezt a szuflét. Imádom télre, extra kényeztető, selymes textúrájú, nem ragad, hidratál,puhít és az illata is a gyengém, nem mű csoki illatú, hanem tényleg igazi, testes habos kakaó egy csipetnyi mogyorós beütéssel, amit sokaig érezni. A tégely is nagyon praktikus és jó nagy adag. Épp itt a szezonja újravenni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

spavanilly

2018. november 5.

Fantasztikus, hamisítatlan trüffel- illatú testápoló. Valóban könnyed ( de nem vizes) állagú, világosbarna kence, irrizáló hatást keltve a tégelyében.
Felkenve kissé ijesztő, halpikkely- holo csillogású ( de nem csillámos).
Könnyen eloszlatható, ekkor szép szaténfényt hagy maga után.
Nem kiemelkedő a hidratáló hatása de nem hagy zsíros réteget sem maga után.
Kényeztetős, relax napokon szívesen nyúlok érte.
Szerintem a mindennapos használattól besokallnék...annyira tömény, erős az illata.
A régebbi vélemények és saját tapasztalatom alapján egy jó tanács: felkenés után ( még jól eloszlatva se!) NE a legszebb hófehér melltartódat válaszd!😉
Illata 5*, kissé körülményes használata, és (ijesztően) természetellenes színe miatt -közvetlenül eloszlatása előtt-összességében viszont 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Felkenve kissé ijesztő, halpikkely- holo csillogású ( de nem csillámos).
Könnyen eloszlatható, ekkor szép szaténfényt hagy maga után.
Nem kiemelkedő a hidratáló hatása de nem hagy zsíros réteget sem maga után.
Kényeztetős, relax napokon szívesen nyúlok érte.

Lanie

2018. november 4.

Én például kifejezetten szeretem az erős illatokat, szóval nekem telitalálat volt. Négy pontot azért adok neki mert ha az ember véletlenül nem dolgozza el egyenletesen akkor fog.. méghozzá barnás fémes színnel amit nem a legjobb az ágyneműben/ruhában viszont látni. Az már más kérdés hogy én sok másik krémmel felváltva használtam pont az erős illata miatt hogy ne legyen tömény és sajnos egy idő után elkezdett összecsomósodni, nehéz volt felvinni és az utolsó negyedét kénytelen voltam kidobni. De ez már nem a termék hibája, figyeljetek oda meddig használjátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

NovErke

2018. november 1.

Az első ami megfogott benne hogy teljesen olyan illata van mint a mamám kakaós tortájának :) Bennem ez kedves emlékeket idéz, viszont aki nem bírja az erős tömény illatokat, az ne rendelje meg, mert ez az! Mindenki másnak viszont nagyon ajánlom! Nagyon szeretem az állagát is, lágy, nekem egy kicsit gélszerű, de jó sűrű. Miután mindezt megállapítottam, kipróbáltam. Számomra nagyon meglepő tulajdonsága, hogy amíg nem dolgozom el rendesen, úgy néz ki vele a bőröm mintha fémből lenne :D Gyorsan beszívódik és pont annyit hidratál amennyit erre szüksége van a bőrömnek, mindenféle kellemetlen utóérzet nélkül :) Nekem nagy kedvenc lett, de még a páromnak is tetszik, úgyhogy biztos fogom újrarendelni ha kifogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).