Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

eperturmix

2016. november 5.

Jó dolog,bár az illatát nem szeretem.Annyira összehúzza a bőröm,ki se bírom nyitni a szám,de utána olyan sima a bőröm,hogy se krém se semmi nem tudja ezt produkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Damayanti

2015. szeptember 1.

A kedvenc arcmaszkom volt, pedig nem vagyok egy maszk használó típus, általában ni cs az ilyesmihez türelmem, de ezt egyszer kipróbáltam és nagyon szerettem. Praktikus volt hogy lehúzós, az illata is kellemes volt nekem, de ami a legfontosabb, hogy a használata után azonnal hihetetlen bársonyos, baba bőr puhaságú, élettel telibb színű lett az arcom :) Mást nem is vártam tőle, amiért vettem azt maximálisan teljesítette nálam :) Nem tisztító és nem is problémás bőrrel csodákat tévő maszkként hirdették, nekem annyi elvárásom volt, hogy a normál/szárazságra hajlamos bőrömből hozzon ki valami pluszt, ezt pedig az azonnali egészségesebb, üdébb kinézetű bőrrel és selymes puhasággal teljesítette is :) Még van egy adagnyi, de különleges alkalomra őrizgetem, csak meg ne romoljon közben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

senskin

2015. augusztus 2.

De utáltam, hogy az nem igaz....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

De utáltam, hogy az nem igaz....

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Molly1

2015. április 20.

Nekem nem csinált semmi különöset az arcommal. Tiszta lett ugyanolyan mint mikor Dove szappannal mosom meg az arcom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

vargalipton

2014. november 11.

Kellemes az illata, és puha, tiszta bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Kellemes az illata, és puha, tiszta bőrt hagy maga után.

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Az egyik kedvenc pakolásom volt. Imádtam az illatát, azt is, hogy ilyen lehúzós kis verzió, azt pedig végképp, hogy utána selymes és tiszta lett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Szeretem, de nehéz leszedni,ha megszárad, és a bőr utána húzódik. Illata finom és szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Kellemes, reméltem szépen letisztítja az arcomat, de nem érte el azt a hatást amit vártam volna tőle. Igazából három pakolást használtam eddig az avontól és mind ugyanazt a szintet hozta ugyanazzal a hatással: török termál, iszap és ez. Pedig mind más. De a pórusaimat tisztította, a bőrömet puhává tette. Hetente egyszer használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

corleona

2014. augusztus 5.

Szerettem, amíg volt, de most már felhagytam a keresésével. Havi egyszer elég használni, mert ugyan egy valódi wellness-pakolásnak mondanám, nekem azért másnap megkísérli a bőröm visszazsírosítani magát, miután ez kiszívta belőle. Az állam pihéit néha nekem is leszedte - nem mindet, de nekem nem erősítette meg.
Még talán egy másik negatívum, hogy egyszerűen nem lehetett maradéktalanul leszedni, ilyenkor mindig teljes repcsit kellett csinálnom, hajmosással, hogy maradéktalanul eltűnjön. Cserébe viszont nagyon puha pofit kaptam, tiszta érzetet, sehol sem irritált és tényleg kényeztető hatást (szerintem a szaké volt... :) ).
Imádnivaló illata miatt is újra és újra megvettem, de a csomagolását a kupaknál kétszer is összetörtem (nem volt nehéz), úgyhogy beszáradt.
Az árát mindenféleképpen megérte (nagyon sokszor volt akcióban a katalógusban és utána, magán-úton sem volt drága), remélem találok még valami ehhez hasonlót egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

ritus206

2014. július 30.

A termék jó, ahogy írják is, de!
Nekem a pergamen szerűen megszáradt pakolás olyan szinten lerántotta a pihéket az államról hogy most megerősödött a rendszeres használattól és pár szálra komolyan oda kell figyeljek, csipesszel húzogatom.Szóval lányok, magyarul ha nem akartok szakállasok lenni akkor ne használjátok, mindenhol az egész arcon legalábbis semmiképp sem.Az hogy a lehúzása fájdalmas, egyértelmű, de semmi a gyanta hatásához képest. Az érzéseimet nem írnám le ide, és ezek után gondolom nem csoda, hogy mínusz pontot adnék ha lehetne.Remélem ez elég jó tanács volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

A termék jó, ahogy írják is, de!

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract