Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Esztuci

2018. július 13.

Nagyon jó illata van, de minimalis hidratálást biztosít. Csillogása miatt inkább este használtam, mivel akciósan pár száz forintért vettem, nekem teljesen megérte. Eredeti áron nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

henifekete

2016. május 25.

Selymes lett a bőröm tőle, vékony rétegben nem ragad és az illata is jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Selymes lett a bőröm tőle, vékony rétegben nem ragad és az illata is jó :)

hatiay89

2016. január 8.

Szerettem az illatát, finom selymes lett tőle a bőröm, bár kicsit ragadt a kezem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

ribizlizizi

2015. július 27.

Imádtam ezt, állandóan kenegettem ezt is, a szemkörnyékápolóját és a maszkját is. Finom illata volt és jó hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Ajándékba kaptam, lelkesen kenegettem, nagyon jó illata és simító hatása volt. Vékony rétegben vittem fel, így nem ragadt tőle a bőröm. :) 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Nagy kedvenc volt. Illata isteni, puha lett az arcom, nem pattogtam ki tőle( ami ritka).Kár, hogy nem lehet már rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

francais

2014. április 25.

anno megvolt, de semmit nem csinált, nehezen is fogyott el, mert ragadtam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

anno megvolt, de semmit nem csinált, nehezen is fogyott el, mert ragadtam tőle.

gothy

2014. február 1.

Az arcom nagyon szárította és kipattogtam a használata során. Kár, mert az illatát igazán szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Wildcat75

2013. november 8.

Finom az illata, de itt ki is merül a tudománya..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Finom az illata, de itt ki is merül a tudománya..:)

Brigitta Sz

2013. szeptember 28.

Csak szagoltam, az illatát viszont imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Csak szagoltam, az illatát viszont imádom :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!