Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Vékony rétegben vidd fel az előzőleg megtisztított, száraz arcbőrödre, a szemkörnyék és haj vonalát kihagyva. Várj, míg a maszk teljesen megszárad (kb 20 perc) és húzd le. Hetente egy-két alkalommal használd.

Matilda

2016. június 3.

Ehhh, harmatgyenge. A Himalaya uborkás lehúzható a kedvencem, nem tudom miért próbálkoztam mással. Büdös, túl könnyen lejön és semmit nem szed le a bőrről. Valamiért tele van csillámmal, aminek az okát nem értem, lehúzás után pár szem ott is marad a bőrön. Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

discodiva1123

2015. október 7.

Nagy arcmaszk függő lévén,ennek is sorra kellett kerülnie. Szeretem az avonos maszkokat,bár szerintem csodát egyik sem tesz. De az én kis esti rituálémhoz tökéletesek. Egyszerű,gyors,de mégis azt az érzést nyújtják,hogy sokat foglalkoztam magammal(ami a hétköznap estéken kifejezetten jól tud esni egy hosszú nap után). Tehát ez a termék sem okozott csalódást,de nem is esnék kétségbe ha elfogyna. Az illata számomra kellemes. Annyit mindenképp pozitívumként említenék,hogy kellemes,frissítő érzést ad amíg fent van. Mintha lélegezne a bőröm. Ezt kevés maszknál éreztem ilyen intenzíven,ez mindenképp plusz pont. Összességében nem rossz ez a maszk,egy forró fürdő és alapos arc tisztítás után kifejezetten kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

0bikbik0

2015. augusztus 31.

Most fogyott el, nagy kínkeservvel...Elég régen vettem, időnként előkerült és próbáltam rájönni: mire is való. Felkentem, 20 percet vártam (közben kerültem a hozzátartozóimat, mert ez a fémes csillogás az arcomon elijesztette őket), aztán könnyedén lehúztam. És vizsgálgattam az arcomat: szebb lett? puhább lett? tisztított valamit? vagy valami hatás? De semmi látható. Elhasználtam hát, nem rontott, de javítani sem javított semmit a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

nius

2014. december 21.

Eddig sem volt róla jó véleményem, de most, hogy az összetevő listát megpillantottam...ejj.
Alapból nem csinál semmit a bőrrel, nem lesz szebb/tisztább/kellemesebb, de végeredményben nem is ront rajta, csupán elvesz az életedből néhányszor 20 percet.:)
az összetevők meg, hát..első 2 hely alkohol, parfüm, parabének. ---->kuka. (bár általában semmit sem dobok ki, inkább elajándékozom, de ezt senkinek nem lenne szívem odaadni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

faatama

2014. december 21.

Az illata finom, de sajnos semmit nem ér az égvilágon! Az arcbőr ugyan olyan, mint előtte (végül is nem rosszabb:)), viszont mire a kezemről levakarom a maradékot, na az egy örök élet! A végén csak felidegesítem magam, és mindig megfogadom, hogy kidobom. Viszont nem volt olcsó, szóval marad. Anyukám elvan vele (persze csak ha én kenem fel az arcára, és az ő keze nem lesz olyan...:P), elhasználjuk, de újravenni? Isten ments!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

aranypáva

2014. november 28.

Kellemes az illata, tettszik az állaga és a színe is különleges. Hatását tekintve nem rossz, mert nem szárít, de nem igazán tisztít, nem érzek sok különbséget.
Nem dobom ki, elhasználom, de nem is rendelem újra. A krém-függőségemen kívül másra sajnos nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

- DIAMOND -

2014. július 8.

Másodszor kentem be vele az arcomat...:) Szerintem nem rossz :) Illata, állaga, a csillámok tetszenek benne...:) Fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

l.reka2000

2014. január 1.

Én egy szettbe vettem 2másik termékkel együtt hát biztos hogy ilyen csomagot újra nem veszek és azt kell mondjam hogy a maszk még a legjobb.Nem mondhatnám hogy hamar de nem nagy gond ez a csillámokkal semmi gondom. Nem olyan könnyű lehúzni de megoldható . Azután mikor lehúztam semmi brutálisat nem éreztem de mintha kicsit frissebb lenne .! Nekem összességében 3pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

Nci

2013. október 14.

Valóban! Egy krém ami be is tartja ami rávan írva! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Valóban! Egy krém ami be is tartja ami rávan írva! :)

Pindusz

2013. szeptember 28.

Jó maszk ez is, mint az összes többi planet spa. Finom illat, betartja, amit ígér (felfrissült, sima, tiszta, élettel teli arcbőr) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.