Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

dobiandi

2015. október 5.

Talán az egyik legrosszabb planet spa testápoló. Engem kifejezetten férfi parfüm és wc illatosító elegyére emlékeztet az illata és az állaga sem a legjobb, nehéz beledolgozni a bőrbe és fehér réteget hagy maga után. Inkább nyárra való mivel nem annyira zsíros és nem nyújt tartós hidratálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

JudithBeauty

2015. szeptember 3.

Könnyű állagú, kicsit talán a tejszínhab állagára hasonlít, csak sajnos nem tetszik az illata, és fehér réteget hagy maga után a bőrön, és néha a ruhán is. Ezért inkább csak este használom, de legalább nem ragad, és hidratál.
Jobb, mint a csokis szuflé, de még egyszer nem rendelném meg. Szerencsére most fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Barbarian

2015. augusztus 28.

A csokis utáni jó tapasztalat reményében vettem, bár annyira nekem nem tetszik mint az , de összességében jól hidratál.Az illata kicsit fura, de ezt leszámítva megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

katacita

2014. március 28.

Már más néven kapható, de szerintem az összetevők kb. ugyanazok. Hát, a katalógus papírjának sokkal kellemesebb illata volt, ez most így élőben inkább a wc-illatosítóra emlékeztet... Nem örülök. Az a szerencse, hogy elég hamar elillan. A hidratáló hatása számomra megfelelő, egész könnyen beszívódik (én kevesebbet szórakozom vele, mint mondjuk az Alverde testvajjal). Az állaga könnyű, tényleg "szuflé", a színe pedig borzasztóan természetellenes. Ez most annyira nem jött be, bár más Planet Spa testápolót még nem próbáltam, remélem, vannak ennél jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

fringilla

2013. december 31.

Ugyanolyan vacak, mint a másik Planet Spa szuflé, a csokis (Afrikai Indulgence)... Ugyanúgy megvan fürdés után a fehér bevonat a bőrön és az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

Babooca

2013. május 25.

2013.05.07. Ma kaptam kézhez, nagyon finom illata van, bár eltér egy kissé a katalógusban érezhető illattól, attól úgy helyben meg tudtam volna veszni, ez annál lágyabb. A prospektusban erősen maszkulinnak hatott, így a tégelyben viszont csak enyhe fanyar, friss és légies illatot érezni. Nekem hiányzik belőle az a férfias határozottság, az a hidegség, ami a katalógusban viszont előjött. Remélem hosszabb idejű használat után nem csalódom a hatásában. Addig megelőlegezem a 4 csillagot.

2013.05.25. Update: Próbáltam a csokisat és az állaga én szerintem ugyanolyan, talán ez egy kicsivel kenhetőbb. Felkenéskor puha bőrérzetet ad, élmény szétkenni, gyorsan beszívódik, de idővel azt tapasztalom, hogy bármit is csinálok ragacsossá válik a krém a bőr felszínén, ami engem kimondottan zavar, mert érzem hogy van rajtam valami, ami fullaszt, cseppet sem érzem már ilyenkor soufflénak és spa-nak és élménynek...(Lehet hogy ez egy filmréteg a bőrön?? Szabályosan hozzátapad a kezem) A csokisnál is tapasztaltam hasonlót, meg az afrikai shea vajas testápolónál is, a régi flakonosnál. Nem tudom miért csinálja ezt, nálam nappalra ezért nem is válik be, csak este alvás előtt szoktam emiatt bekenni vele magam, mert a reggelt úgyis zuhannyal kezdem. 1 csillag mínusz a ragacsossága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.