Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabriellanails, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A luxus regeneráló arcápoló ampullák fekete kaviárral segítik puhábbá és hidratált érzetűvé tenni a bőrt.

kisverus

2014. december 7.

Sokkal többet vártam tőle, mint amit nyújtott nekem ez a kis ampullácska. A mennyiségével egyébként nem volt gondom, viszont a várt hatás elmaradt szinte semmi változást nem tapasztaltam.A többi fekete kaviáros termék nekem nagyon tetszik ezért is próbáltam ki, de ez csalódás volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 7.

agi.greendaygirl

2013. május 30.

első ilyen ampulláim a kínai ginszengesek voltak, az annyira megtetszett, hogy újra is vettem, ezzel együtt. Érezhetően más a hatása, a másik tényleg inkább revitalizál, ez meg úgy összeszedi a bőrt, rugalmasabb lesz tőle. Tetszik a sok hasznos összetevő. Az illata nekem egyértelműen sok, sokkal szívesebben kenném magamra, ha legalább parfümmentes lenne, egyéb illatanyagok még elmennek. Ez is sokkal többre elég, mint ahogy írják, egy ampulla 3 napra elég kb. és nem is spórolok vele. Összességében tetszik, a ginszenges jobban bejött, de érthető, mert általában a revitalizáló, energizáló arcápolókat szeretem. Ezt is ki kellett próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

shara88

2013. január 24.

négy reggel és négy éjaszaka kell használni és elegendő a mennyiség arra is, hogy a nyaki területre is belesímítsuk
egész délelőttre feszességet biztosít az arcbőrnek este pedig kellemes nyugtató hatású. olyan illata van mint a termékcsalád többi tagjának, én elégedett voltam vele, nemhiszem, hogy újravásárolom, egy próbát megért, de szerintem nem nyújt hosszan tartó látványos változást, habár én csak 25 vagyok, nemhiszem, hogy az én korosztályomnak találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0