Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratált, simább, feszesebb érzetet és fiatalosabb külsőt ad az arcnak.

Cu2tka-baba

2015. január 25.

Update: nagyimnak adtam egyet és nála csodaszer még én is észrevettem hogy mennyivel kipihentebb az arca és mennyivel szebb a bőre:O Azt mondta mindenképpen szerezzek neki még belőle:) úgyhogy felértékelem. Neki csodaszer:)

Nah szóval én most teszteltem! Sajnálom, de le fogom húzni az értékelésemmel. Először is tény, hogy jól eltünteti a kisebb hibákat reggelre szebb a bőrkép, de nagyon szárít, ha sokat használjuk ( heti1-2nél többször). És ami a legfontosabb nagyon erős a fényérzékenyítő hatása:/ kipróbáltam, hogy előtte este már nem használtam, mikor másnap szoliba mentem és nagyon erősen kipirosodott az arcom, nem égett meg úgy igazán, de olyan volt az arcom, mintha bekentem volna valami piros pakolással és másnapra is nehezen múlott el, de nem fájt különösebben. Most nem használtam a héten egyáltalán és úgy mentem és semmi ilyesmi pedig erősebbre is volt állítva a gép picivel.... Leszögezem, hogy heti 1x pár percre járok, nem vagyok tanorexiás és így is hatással volt rám, szóval napozásnál is okozhat ilyen végeredményt így nekem csak 3 as...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Marcsus

2014. augusztus 8.

Én hetente 1, max 2 alkalommal használom, amikor nincs kedvem a nappali vagy éjszakai arckrémemmel bíbelődni, vagy épp nagyon csúnya a bőröm (pattanásos, mitesszeres, szürke). A csillámok adnak egy kis extra csillogást az arcnak, amúgy olyan, mintha egy átlátszó maszkréteget kennék magamra. Néha csíp, ha sérült bőr közelébe kenem, de nem zavar. Újra nem venném (a hatásáért cserébe sokallom az árát, így is ajándékba kaptam), de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

jackie brown

2013. november 12.

Én 20-30 percig hagyom csak fent. Érzem, ahogy dolgozik az AHA-sav amikor fent van. Csodát azért nem tesz, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Dinuska0606

2012. november 4.

Nagyon szeretem, akciósan vettem 1500 Ft-ért, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Esténként használom, egy darab pattanást nem okozott. Néha kicsit csíp, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

deta

2012. szeptember 7.

Nagyon tetszik, éjszakára használom. Reggelre szép sima egyenletes lesz a bőröm. Pattanást nem okoz, sőt segíti a seb gyógyulását, a piros foltokat halványítja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Ewyca

2012. szeptember 6.

Ezt egy csomagban rendeltem meg a trüffelkrémes testápolóval,el se olvastam akkor hogy mire jó,mondom majd ha nem tetszik elajándékozom,azon a 400 ft plusszon nem múlik.Kipróbáltam,ráadásul úgy,hogy nem is tudtam mit kéne tennie...Felkenem este,lefeküdtem,és reggelre a pattanások lejjebb mentek,a pirosas foltok eltűntek,mintha lehámlasztotta volna kicsit a legfelső réteget,szép egységes,kipihent bőrfelszín:)Én nem használom minden nap(gondolom nem is lehet),heti egyszer felkenem,vagy ha már nagyon szörnyű az arcom,és általában segít.Szeretem nagyon,nem bántam meg,eszembe se jutott elajándékozni:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

vicoka08

2012. augusztus 4.

Ezt is szintén csak próbáltam. Nem az arcomon, hanem a csuklómon. Egy kis pöttyöt tettem rá, de vagy 10-15centis sávba eltudtam kenni, és egyből felhámlasztotta a bőröm, vagy nem tudom, de hatásosnak tűnt. Ezt be akarom majd magamnak szerezni:) Irritáció nem lépett fel:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid