Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Lehúzható arcmaszk, ami megtisztítja a bőrt a szennyeződéstől és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Vékony rétegben fel kell vinni az előzőleg megtisztított, száraz arcbőrre, kerülve a szem és a hajvonal környékét. Hagyja a maszkot teljesen megszáradni (kb. 20 perc) és húzza le arcáról.

Lini

2013. november 1.

Az illata kellemes. Kicsit sűrű a gél, gyorsan kell dolgozni vele. Lehúzás után kellemetlenül feszítette az amúgy is száraz bőrömet, de puha és selymes tapintásúvá tette. Nem rossz, de ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 1.

petrush

2012. november 11.

kb mint a többi avonos maszk, se sokkal jobb, se sokkal rosszabb nem lesz tőle a bőröm. Viszont komolyan nem értem, hogy mi az öreganyám vasporos térdkalácsát keres egy arcpakolásban csillámpor??? Ha már a fiúm lát ilyen trutymós arccal, akkor szerintem neki tökmindegy, hogy vannak-e benne apró rózsaszín csillámok, vagy nincsenek. De azért majd meginterjuvolom, hogy mit gondol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

tunderilonka

2012. március 9.

Szerintem nagyon rossz.. nagyon nehéz dolgozni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Szerintem nagyon rossz.. nagyon nehéz dolgozni vele

orsa

2012. február 5.

Nagyon tettszik az illata, a hatása nekem bevállt. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

Nagyon tettszik az illata, a hatása nekem bevállt. (:

momo

2011. augusztus 6.

Finom levendulaillata van - ez a pozitívum. Más nem nagyon van, nekem kicsit zsírosított, egyáltalán nem lett tisztább a bőröm a használata után. Nem vártam tőle sokat, de ennél azért többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract