Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A luxus gyöngyházfényű krém kényezteti és hidratálja a bőrt. A lótuszvirágból nyert kivonat óvja a bőrt, míg a kókusztej kisimítja és hidratálja azt.

Diu

2016. július 24.

reméltem, hogy olyan lesz az állaga mint az afrikai seavajas kiadásnak mert azt imádom, csak az illatától leszek rosszul :( boldogan csaptam le az ajándékdobozra amiben volt egy habfürdő és egy arcmaszk is. szerencse, hogy a testápoló csak 75 ml-s mert hatalmas csalódás :( ha reggel bekenem magam vele és utána x óra után elmegyek fürdeni/pancsikálni a strandra akkor megjelenik egy száraz fehér réteg a bőrömön nekem is :( kézkrémnek jó lesz, és szerencsére hamarosan elfogy. az illata fantasztikus (nekem inkább a mandula jut eszembe róla), nagy kedvenc lenne ha nem lenne vele ennyi baj :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

spavanilly

2015. november 11.

Használata közben már nem rajongtam annyira az illatáért, mint amikor megvettem. A csomagolása nekem gagyi. Az állaga elég vajas, nehezen szívta be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

emcuscicus666

2015. augusztus 26.

BORZALOM!!! Hasznaltam egy darabig, azonban en is ugy jartam, mint ahogy elottem mar leirta egy holgytarsam: a strandon tiszta feher volt a borom! Nyar es bikini leven ugy neztem ki, mint egy idiota! Soha sem vennem meg ujra! El sem hasznaltam, igy egy komodfiok melyen kuksol es arra var, hogy kidobjam. Senkinek sem ajanlom! Csakis tusfurdovel es egy alapos zuhanyzassal tudtam leszedni, de igy sem maradektalanul. Miutan rengeteget aztattam magam a vizbe, a maradek foltok is eltuntek.
Azota nem is vettem ocska avonos testapolokat. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Azota nem is vettem ocska avonos testapolokat. :/

JuliannArt

2015. május 4.

Imádom! Nagyon sajnálom hogy Angliában nincs benne a katalógusban, de anyával mindig újra rendeltetem amikor otthon kapható. Az illatát szeretem a legjobban. A textúrája lehetne kicsit lágyabb. De összességében nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

edo06

2015. február 20.

Én szeretem, főleg az illatát! :) Szerintem nagyon jól hidratál. Annyi nem nagyon tetszik benne hogy tégelyes.. pumpásba jobb lenne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Csirip74

2014. október 24.

Furcsa az állaga, a gyöngyházas, nem tudom milyen textúrájú krém nagyon gyorsan felszívódik, könnyű kenni, jól táplál. Az illata már nem teszik annyira mint az elején, de a használata után nem sokkal úgyis elillan. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 24.

nyarigabi

2014. augusztus 4.

Nagyon szerettem az illatát, de nem vettem újra, fura réteget hagyott a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

lunagraves

2014. augusztus 4.

Éééééés... ÚJRA KAPHATÓ!!! Olyan boldog vagyok! Imádom az illatát! Régen ez volt a legnagyobb kedvencem az Avon-ban, de megszűnt... most viszont újra itt van... (^-^) már meg is rendeltem!
Az állaga kicsit furcsa, viszont az én durván száraz bőrömre nagyon nagyon jó! pár perc alatt beszívódik és szépen hidratál. Az illat leírhatatlanul jó! a csomagolása pedig praktikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

borntobe

2014. július 26.

Az illata esetleg jo, de nagyon muanyag. A tegelyet nagyon szeretem, mint minden ilyen nagy dobozos testapolot, nekem ez a legpraktikusabb csomagolas, es konnyu taroni. De ez az egyetlen pozitivuma kb... a krem kb olyan, mintha rossz minosegu margarint kenegetnek magamra. Egyszerre habos es olvados, brrr, nagyon fura. Nem nagyon akarja beszivni a borom, es nem is hidratal semmit. Reggel is meg ragacsos, olajos voltam tole, es ha hozzaerek a labamhoz, a kezem is olajos erzetu lesz. Probalom elhasznalni mert anyukamtol kaptam, de meg nem tudom, mire es hogyan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

évy

2014. május 31.

szépen hidratál jó illata is van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

szépen hidratál jó illata is van

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.