Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, az összetevőket feltöltötte: Monika212121, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"A Treasures of the Desert regeneráló testápoló balzsam olajgyöngyöket tartalmaz, tartós hidratálással, valamint puhább és simább tapintással kényezteti a bőröd. Itt az ideje a tél utáni regenerálásnak a luxus argánolajjal, mely Marokkó folyékonyaranyaként is ismert, mélyen regenerálja és intenzíven hidratálja a bőrt. A benne található zsírsavaknak és E-vitaminnak köszönhetően segít meggátolni a bőr rugalmasságvesztését és simábbá tenni a ráncok külsejét."

• hosszan hidratált érzést nyújt
  • visszaadja a bőrbuhaságát és bársonyosságát
  • selymesen puha érzést kölcsönöz a bőrnek
  • argánolajjal

Kusika

2019. október 6.

Nemrég használom csak ,de nekem bevált kellemes az illata,a szárazságra igen hajlamos bőröm könnyen beszívja,hidratált
puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 6.

puha bőrt eredményez.

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Gyakran használom, mindig újraveszem. Imádom a gyöngyeit, az illatát, az állagát. Könnyen szívódik, annak ellenére, hogy töményebb testáplóról van szó és nem ragad, nagyon jól ápolja az elég száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bogyoesbaboca

2018. május 9.

Nagyon szaraz borom van gondoltam kiprobalom hat nekem nem igazan jott be brutal zsiros lesz a borom tole mikor beissza azzan meg husss mintha nem is kentem volna ra semmit.az illatat meg egyszeruen utalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Antonietta

2018. január 10.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Könnyen beszívódik, jól hidratál nagyon száraz bőr esetén is. Az illata is sokáig megmarad és nagyon puha bőrt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

fonalaslany

2017. december 12.

Az egyik kedvenc Avon testápolóm. Táplál, gyorsan beszívódik, a bőröm sokáig puha marad a használata után, sokszor elég csak kétnaponta kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

spavanilly

2017. szeptember 25.

2017.05.01.
Olyan régóta szerettem volna kipróbálni, és nagyon örültem, hogy áprilisban akciós volt!
Így azután 2 tégelyt is megkaparintottam, mert az illata nagyon tetszett.
Vannak olyan testápoló krémek, amiket a táplálásért- hidratálásért kenek magamra, és vannak, amiket az illat, vagy a csillámok miatt, szóval úgy voltam vele, hogy az se baj, ha csupán az illata teljesít jól.
Az argánolaj miatt többre számítottam egy közepesen erős hidratálásnál....de legalább beszívódik és selymesebbé teszi a bőrt.
Bánatomra a fini illatát a használatot követő tíz perc múlva elkezdi uralni egy citromos utózönge, ami nem igazán tetszik.
Elsősorban esti testápolózásra javaslom.

Up.: Én még nem jártam így kozmetikummal...A rendszeres használat alatt egyre kevésbé szívesen nyúltam érte. Egyszerűen sok lett az illata, olyannyira sok, hogy már el sem bírom viselni. Az első tégely felénél tarthattam, amikor esti kencézéskor szabályosan rosszul lettem tőle
A második tégely szerencsésen el lett ajándékozva ( nem kiszúrásból, hiszen a krém minőségével nincs baj).
Eredetileg 4 csillagot adtam, de most le kell vonják még kettőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

2017.05.01.
Így azután 2 tégelyt is megkaparintottam, mert az illata nagyon tetszett.
Elsősorban esti testápolózásra javaslom.

Eredetileg 4 csillagot adtam, de most le kell vonják még kettőt...

JudithBeauty

2017. május 14.

Bevallom őszintén, imádom az Avon Planet Spa termékeit. Nagyrészt be is vált mindegyik, de ez a testápoló számomra nem 100 %-os. A kis gyöngyöcskék miatt estem kísértésbe, mint a Mediterrán Olívaolajos esetében. Sajnos elég nehéz elkenni a bőrömön ezeket a gyöngyöcskéket, és maga a krém is sűrű, zsíros. Nagyon nehezen szívódik fel, és az illata is elég erős, szóval nekem túl sok, agyonparfümözött. Napközben nem igazán szoktam használni, inkább este, de lefekvés előtt sem jó, mert akkor meg nem bírok aludni az argános illatától. Összességében csalódott vagyok, és alig várom, hogy elfogyjon. 3 csillag, nagy jóindulattal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

angry

2017. március 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket, hamar beszívódik, és az illata is nagyon kellemes. Tetszenek benne a kis gyöngyök. Szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Virvatuli

2016. november 21.

Ha lehetne 4,5 csillagot adni, most annyit adnék. 5-öt a pirospöttyös összetevői és az állaga miatt nem kap. Nagyon sűrű, nehéz egyenletesen szétkenni, a gyöngyöcskékért meg sosem voltam oda. Nekem nem mennek szét szimplán a kenegetéssel, egyenként kell őket levadászni és kivégezni magamon. Rohanós hétköznap reggelekhez ez azért kicsit macerás. Cserébe viszont puha lesz tőle a bőröm, mint a bársony, az illata meg csillagos ötös. A kézkrémben túl erősnek éreztem, de testápolóban imádom. Ráadásul a fiúm mostanában panaszkodik az erős parfümökre, szegény Amarige-omat meg végképp ki nem állhatja, úgyhogy kompromisszumos megoldásként hétvégén kihagyom a parfümöt, és csak ezt kenem magamra. Nagyon finom (a szó minden értelmében) és tartós illatfelhőbe burkol, amit a ruháim is átvesznek, legszívesebben folyton szagolgatnám magam, és még a drágám sem nyafog, ha puszit akar adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Damayanti

2016. május 11.

Bevezető áron jutottam hozzá 1299 Ft-ért és nagyon jó, hogy nem hagytam ki. Ez az a testápoló, amit szerintem máskor is venni fogok, még akár teljes áron is. Számomra kellemes az illata, különleges, kicsit érzéki, de nem túl tömény, az állaga pedig nagyon kellemes, szerintem nem balzsam, inkább gazdag luxus krém. A benne lévő argánolajjal töltött kis gyöngyöknek én csak pluszba örülök. A száraz területeket is jól hidratálja és pihe-puhává, bársonyossá teszi a bőrt, én kézkrémnek is ezt használom most. Kifejezetten kellemes élmény beilleszteni az esti fürdés utáni testápoló rituáléba, nálam újra vevős :)

Update: mostanra (még majdnem a fele meg van napi használat ellenére) elegem lett az illatából, eltelt vele az orrom, vagy nem tudom, eleinte nagyon szerettem, most már kissé szinte zavar a szaga, várom hogy elfogyjon és mégsem lesz újra vevős. Ráadásul közben kiderült, hogy ezen az áron, vagy akár olcsóbban lehet ennél kicsit még száraz területekre hatékonyabb testápolót is kapni... Ahol a lábszáramon vagy karomon pl. hajlamos olykor kiszáradni a bőröm, ott sokkal jobban teljesít párom unisex illatmentes, talán ha 5-600 Ft-os egyszerű testápolója, az utóbbi napokban inkább arra járok rá és ezt parlagoltatni kezdtem kicsit, de inkább elhasználom, hogy fogyjon el. Nem mondom továbbra sem, hogy nem jó, normál bőrre oké, de ha valaki igazi mély hidratálást és SOS ápolást keres igazán száraz bőrre, akkor ez nem kiemelkedően jó és az illata nekem már tényleg sok... Párom is meg szokta kérdezni, ha használom, hogy húúú, milyen szagossal kented be magad?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lila színű.