Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Segít eltávolítani a bőrről a szennyeződéseket, helyreállítva annak feszesebb és simább kinézetét, nyugtatja a bőrt és ellazítja az érzékeket.

HDorina

2018. szeptember 25.

Régebben ez a termék is a heti szépségrutinom része volt. Ez volt az első testpakolásom és nagyon élveztem, szerettem. Az illata frissítő, kicsit a férfi tusfürdőkre emlékeztető. Leradíroztam előtte a testemet, majd felvittem rá a pakolást. Hagytam száradni 10 percig, majd lemostam és a hozzá való testápolót használtam. Nagyon finom, puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

viviennoo

2018. július 22.

Mivel le volt árazva, gondoltam, megrendelem. Nem csalódtam, szeretem az illatát, puhább tőle a bőröm, macerás egy picit, de szerintem jó szórakozás :D Ami a legjobban tetszik benne, az az, hogy így nyáron nagyon jól hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

zdoreebaba

2018. január 20.

Már évek óta tervezem kipróbálni az Avon Planet Spa Volcanic Iceland termékcsaládot. Egy-két hónappal ezelőtt felvettem a kapcsolatot a tanácsadómmal és szerencsémre pont volt leértékelve katalógusban testápoló, iszappakolás és még melegítős arcpakolás is, amire már évek óta hajazok. Eljött az idő és mindet megrendeltem és azonnal ki is próbáltam őket. Ez a termékcsalád valóban a téli időre van szánva. Nagyon erős, aromás illatú iszappakolásról van szó. Hetente egyszer használom, de mámorítóan erős illata van. Általában szombatonként tartom meg az itthoni wellness estéket és ezt a pakolást édesanyám szokta felvinni a hátamra, lábamra és a testem többi felületére. Utána kb. 1 órán keresztül szellőztetni kell, mert nagyon beivódik az illata a falakba. Imádom, de nagyon erős, így hetente csak egyszer merem használni. Rettentő finom, vízesés illata van! Mintha tényleg egy izlandi szigeten lennék. Hűsítő vízesés és a nyugalom, halk madárcsicsergést juttatja az eszembe.Nem bírom megunni. Gyorsan beszívódik és én kb. 5 perc után le is szoktam mosni egy kis fürdőkefe hozzájárulásával. Szépen tisztítja, puhítja, táplálja a bőrt. Remek termék! Mivel nagy kiszerelés, így sokéig elég. A színét is nagyon szeretem, szürkés krémes állagú termék. Mindent szeretek benne. Egyedül az illat intenzitása kicsit zavaróvá teszi használat közben, de mindezt leszámítva jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Vandus

2017. november 26.

A lábápolási rutinom része, egész testre nem használnám, mert nekem túl macerás. A lábamat nagyon simává, puhává varázsolja, tényleg kissé férfias az illata, de nekem tetszik, igazából eléggé friss. :)
Ajándékba kaptam, alapból nem venném újra, de amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Ajándékba kaptam, alapból nem venném újra, de amúgy nem rossz termék.

Krisztinaia

2017. április 17.

Az illata frissítő, kissé férfias, de valamiért mégis tetszik.
Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, de újra nem rendelném.
Ha van egy kis időm, használom. Magamra kényszerítem ezáltal úgymond a kikapcsolódást, bár kicsit eröltetet nekem minden ilyen, hogy 10 percekig nem csinálhatom a dolgom, figyelnem kell mihez érek, nem öltözhetek fel..
Valamivel szebb lesz tőle a bőröm mikor használom, de nem tett függővé. :D
Szerintem nem volt vészes lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Az illata frissítő, kissé férfias, de valamiért mégis tetszik.
Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, de újra nem rendelném.
Valamivel szebb lesz tőle a bőröm mikor használom, de nem tett függővé. :D
Szerintem nem volt vészes lemosni.

Kingus23

2016. december 22.

Nekem nagyon bejött,ajándékba kaptam a hozzá illő testszufléjával így pénzem nem bánta ki is próbáltam el is használtam.Nyáron szuper volt hűsített kellemes érzet volt,lemosni tényleg kicsit macera de a bőrömnek nagyon jót tett :) Az illata kicsit furcsa,tolakodó,de ennyit szerintem ki lehet bírni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Leander

2016. november 2.

Érdekes, hogy a többieknek ennyire nem tetszett - én imádom! Hűsít, frissít, fellélegzik tőle a bőröm. Hasonló hatása van, mint a Body Shop testradírjainak, csak ennek nincs olyan édes illata, kellemes friss az is (bár ez az előttem szólók szerint pasis... nekem kifejezetten tetszik, hogy nem egy vattacukorba mártott szivárványszínű unikornis jut róla eszembe). Én se a felvitelénél, se a lemosásnál nem éreztem problémát - könnyű eloszlatni, könnyen sikerült lemosnom is. Nyárra különösen ajánlott, mert amíg megvárod a hatóidőt nedvesen és pucéran, addig az ember kicsit fázik egyébként. Mondjuk én fűtési szezonban is használom, azt a kis didergést kibírom, úgyis jót tesz a keringésnek és a bőrnek. Az őszi/téli használat enyhe kellemetlensége mellett a termék másik hátulütője, hogy mivel egész testre kell felvinni, viszonylag vastagabban, így nekem kb. 3,5 használatot él meg egy flakon, tehát 1 flakon heti 1x használva bőven elfogy egy hónap alatt. Persze aztán az is lehet, hogy túlságosan vastagon kenem. Mindenesetre nálam abszolút 5 csillag - számos Avon Planet Spa terméket próbáltam, és vannak köztük mások is, amiket valamennyire kedveltem, de ez az első számomra, ami valóban igazi spa-élményt nyújt otthoni használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Zsofii88

2016. április 4.

Szerintem semmi hatása sincs és baromi nehéz lemosni ..és engem a pasis illata is zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

hopehely94

2016. március 13.

k.ingrid90
Persze, hogy nem tett jót az arcodnak. Nem arcpakolás hanem testpakolás. Arcra kifejezetten külön krém van.
Az illata szerintem is pasis, de ha este bekenem és reggel zuhanyzok, már nem érezni utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

k.ingrid90

Zsokaa

2016. február 7.

Az első használatkor alig éreztem a melegítő hatását. Amikor mostam le, akkor egy picit. De azóta érzem rendesen. :D Az illata tényleg pasis kicsit, de engem nem zavar. Nem okoz irritációt. Igaz egyéb pozitív hatását se vettem észre, de végülis szeretem kenegetni. Egy héten 1-2 alkalommal szoktam használni. Ja olyan kíváncsi voltam rá, hogy majdnem a háromszorosát fizettem, hogy hamarabb nálam legyen. Na mondjuk ezt nem érte meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0