Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• por állagú szemhéjpúder ásványi komplex-szel
  • természetes úton nyert pigmentjei vibráló színt adnak
  • tartós, nem maszatolódik és könnyen eldolgozható
  • 100% természetes pigmentek

Daisyyy

2017. március 1.

Purple árnyalatban vettem meg, ujjal kentem fel a szememre, utána meg applikátorral. Ne ecsettel használjátok, hanem a szivacsos app.-pal. Én elégedett vagyok vele, nagyon intenzív színt ad vissza. Egy kis átlátszó csillámos szemhéjpúderrel dobtam fel. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

krisztinamedveczki

2016. december 18.

Nekem a rózsaszín és a lila árnyalata van meg. A pigmentáltsága elég gyenge és nagyon porzik....Az AVON-nak volt már ennél jobb szemhéjfestéke is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

enikoo97

2016. december 4.

Nagyon sokat felvesz az ecset, lehullik a szem alá és nehéz leszedni. Eldolgozni könnyű ,de akár könnyen el is kenődik.
Tartóssága nem rossz egyébként, de nekem így se jön be ez a termék. Szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

mia1818

2016. október 16.

Sziasztok! Nekem a pink árnyalat van meg. Egyet kell hogy értsek, nagyon sokat felvesz az ecset, ami ha nem figyelsz oda, simán az arcodon köt ki. A színnel nekem nincs gondom, olyan amilyennek gondoltam. kicsit csillog , szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

kovagabi

Korcsoport: >54
2016. október 15.

Én a fuchsia árnylatot vettem meg, és nagyon elégedett vagyok. Gyönyörű szín, szép szaténos fénnyel, nem maszatolódik, nem csomósodik. Szerintem a tégelye is praktikus, a középen lévő nyílás kb. akkora, hogy az ecset feje beférjen. Én éppen csak egy kicsit érintettem hozzá a festékhez, így annyi ragadt rá, amire szükségem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 15.

katuc77

2016. október 13.

Bevezető áron vásároltam meg, pont a képen látható barna árnyalatban. Sajnos nem igazán nyerte el a tetszésemet. Valóban tartós egy jó szemhéjalappal, és könnyen eldolgozható, de nekem nem tetszik a színe. Nem is annyira vibráló, mint ahogy a leírásban szerepel. Nem ad semmilyen fényt a szemhéjnak, sokkal inkább nevezném mattnak. A katalógus kép is nagyon csalós, a mostani katalógusban pont ezzel az árnyalattal van kifestve a modell, de a valóságban szerintem nem ilyen. Bár az, hogy a szín maga nem tetszik nekem, nem a termék hibája.
A csomagolása nem valami praktikus. Elég nagy a nyílás a tégely közepén, ha belemártom az ecsetet, rengeteget felvesz. Le kell ütögetni, hogy ne potyogjon az arcomra a festék. Szerintem sokkal praktikusabb lenne, ha több, de jóval kisebb lyukacska lenne rajta, és úgy lehetne adagolni. Mindenesetre sajnálom, hogy megvettem, mert nekem nagyon nem jön be felkenve a szememre :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Calcium PCA, Zinc PCA, Phospholipids
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.