Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Csillámló testápoló.

OAdrienn

2013. december 18.

Isteni sárgadinnye illata van, viszont a csillámok mindenre ráragadnak, szóval a nap végére mindenem csillogott, mellesleg pedig abszolút nem is hidratál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

lizdalma

2013. május 23.

Szerettem, jó volt, amíg tartott, de nem venném újra :/ Télre nem túl jó testápoló, tavaszra meg nyárra már jobb. A csillámokat meg imádtam benne, mindig keresem az ilyeneket, estére, buliba nagyon jól mutatnak. És az illata is fincsi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

x

2013. április 6.

Nagyon szeretem, a dinnyés illatáért teljesen odavagyok, kellemes érzéseket kelt bennem. Nem csillog túlzottan, de legalább természetes hatást kelt, és nem is szárít, mint ahogy engem a csillámosabb testápolók szoktak. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

allthemakeup

2013. február 17.

Jó az illata, a csillogásban nekem pont az tetszik, hogy olyan szolid. Amúgy jól hidratál, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

dorcus89

2012. december 15.

Még talán tavaly vettem meg, de semmi értelme nem volt. A csillogást maximum nagyítóval lehetett észrevenni, az állaga is túl híg volt. Szerencsére nem száraz a bőröm, de azért igényli a testápolót ezért elhasználtam, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Lillith

2012. november 29.

Ez a legrosszabb Avon testápoló, amivel valaha találkoztam. Illatra nekem olyan semmilyen, inkább műanyag-szagú, az állaga túl folyós, vizes, és a hidratálása is gyengécske. Csillogást abszolút nem tapasztaltam, pedig elsősorban azért vettem meg. Hogy ne kelljen kidobni, fahéjolajjal feldobtam kicsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

adabloggerina

2012. október 24.

Nagyon finom illata van, de sajnos nemhogy hidratálta, még sokkal jobban kiszárította a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

sziszoka

2012. szeptember 22.

Tényleg dinnye illata van,ami egy téli testápolóban kicsit indokolatlannak tűnik.:-))Ezzel nincs is probléma,mert én szeretem a s.dinnye illatot.Azt sem igazán értem,ha télen tetőtől-talpig fel vagyunk öltözve,minek egy testápolónak csillogni? :-) Nem valószínű,hogy valaha is újra megveszem,mivel még csak nem is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Bogcsika

2012. szeptember 20.

Téli testápoló ugyan, de bennem egy friss nyár érzést ébresztett. Engem egy dinnyés-joghurtos fagyira emlékeztet,vagy cukorkára. Jól hidratál, de mivel enyhén csillog, nem használom túl sűrűn, mert a barátom idegbajt kap tőle. :DDD Az ár-érték aránya is teljesen jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak