Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A sárgarépa vitaminokban, nyomelemekben és béta-karotinban gazdag, mely természetes antioxidáns, a bőr üde tónusaiért felelős hatóanyag. A napraforgó E-vitamint és folsavat tartalmaz, mely a bőr regenerálásáért felelős hatóanyag.

HDorina

2019. március 26.

Nagyon régen, még tinikoromban használtam. Akkor zsíros, pattanásos volt a bőröm és még nem értettem hozzá, hogy mi a jó az én bőrömnek. Tetszettek az Avon Naturals termékek, így erre esett a választásom. De változást nem tett az én bőrömön, legfeljebb a hidratációja nőtt picit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Banszky

2018. október 10.

Nagyon régen volt ilyen krémem és szívből utáltam. Nem szívódott be,büdös volt. Pár használat után kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

FairyFox

2018. május 10.

Átlagos krém, kellemes, picit zsíros lett tőle a bőröm, csak ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Átlagos krém, kellemes, picit zsíros lett tőle a bőröm, csak ritkán használom.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Csaladban nagy kedvenc,puhava varazsolja a bort,husito,hidratalo hatasa van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Csaladban nagy kedvenc,puhava varazsolja a bort,husito,hidratalo hatasa van

teardrop

2017. április 10.

Kedvenc krémem volt, többször is vettem belőle. Annyira finom, lágy illata volt, hogy néha csak azért nyitottam ki a tégelyt, hogy beleszippantsak, és mint krém is nagyon kellemes volt a száraz bőrömnek, lágyan hidratált. Felüdült tőle reggel az arcom.
Rövid ideig volt forgalomban, és már egy ideje sajnos egyáltalán nem látom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

Rövid ideig volt forgalomban, és már egy ideje sajnos egyáltalán nem látom. :(

Eszter a panda

(!)
2016. július 4.

Nekem ez egy tipikusan semmi extra krém. Nem okozott gondot, de nem is érzem, hogy ne tudnék nélküle élni. Éjszakainak kevés, nappalinak meg hiányzik belőle a fényvédelem. A kis csillámokat nem értem benne, hogy minek kellett bele tenni. Semmi extra varázs-arcképet nem kölcsönzött nekem. Nekiadom anyunak, van jobb krémem is, amiért szívesebben nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

panneszka

2016. május 14.

Néha használom akkor bejön. Hamar beszívódik és nem fénylik utána tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Juuice

2016. május 13.

Birom, hogy répa van benne, poén :) élénkebb utána a bőröm, és szépen hidratál is, tetszik az illata is. Bírom ezeket a naturals krémeket, mert olcsóak, és mindegyikben van valami plusz jó dolog. Ebben főleg az, hogy az arcbőröm színe szép lesz utána. Mintha átmentem volna rajta egy kis Bb krémmel. Könnyű is, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Nymeria94

2016. február 16.

Az arckrémek / testápolók beválását én az alapján szoktam megítélni, hogy mennyire sikerült engem, a világ lustáját arra rászoktatniuk, hogy napi szinten használjam az adott terméket. Tavaly ilyen tájban rendeltem meg ezt a krémet, de nem lett valami gyümölcsöző a kapcsolatunk. Eleinte lelkesen kenegettem, bár a legelső alkalommal elborzadtam az illatától, amit túl erősnek éreztem. Ahogy telt múlt az idő, szépen lassan hozzászoktam, de ezzel egy időben a kenegetési kedvem is lanyhulni kezdett, míg végül teljesen el is hagytam. Összességében nem rossz krém, nem zsírosította bőrömet, nem nehezítette el, gyorsan beszívódott, de nem is éreztem üdébbnek vagy hidratáltabbnak az arcomat. Mostanság, a maradékát kézkrémnek használom, így már nagyobb léptékben fogy. Nem volt drága és egy nagyobb arcápolási ambíciókkal rendelkező ember biztosan megbízhatóbb véleményt tud róla alkotni, mindenesetre engem nem győzött meg arról, hogy hosszútávra is beépítsem az arcápolási rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kakukk

2015. szeptember 14.

Bár nem vagyok nagy arckrémes, de ez életem eddigi legjobb választása ezen a téren. Sajnos sok krém szokta zsírosítani a bőröm, még azok is, amik direkt vegyes bőrre vannak, és bár ezt ez a krém nem ígéri, mégis sokkal jobban teljesít! Már nem is használok alapozót, annyira szeretem ezzel az arckrémmel indítani a napot. :) És az illatát is nagyon szeretem! Remélem, még előfordul majd a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színező anyag. (Piros)