Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: Moncherrys, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• gazdag, krémes állagú tusfürdő
  • kókusz és málna illattal
  • természetes málnakivonattal

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Moncherrys

2021. október 27.

Nagyon finom illata van, első megillatozásra inkább a málna dominál benne, aztán válik olyan málnás joghurtos kókuszos illatúvá, krémes a textúrája. Nem szárította a bőröm , habzás megfelelő. Bőrön nem tartós az illata, de én nem is szeretem ha a tusfürdőnek marad illata a bőrömön, nekem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 9.

Finom krémes állagú nem olyan zselés cucc szerencsére ,jól habzik
és kellemes illatú nem émelyítő bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 9.

Finom krémes állagú nem olyan zselés cucc szerencsére ,jól habzik
és kellemes illatú nem émelyítő bőrömet nem szárítja.

hdia

2021. október 8.

Az illata, állaga kellemes, nem nagyon szárított, sajnos nincs túl tartós illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

CandyShimmer

2021. október 7.

Gélkrém állagú, gyöngyházfényű tusfürdő. Az illata málnás kókusz, kellemes. Átlagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

MissScorpio

2021. október 3.

Nagyon finom illatú, jó állagú, jól habzó tusfürdő. Szerintem ez a termékcsalád nagyon jóra sikerült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

haszi79

2021. október 3.

Kellemes, krémes állagú, nem az a "pudingos", amit mostanában tapsztalhatunk az AVON krémtusfürdőitől. Kellemesen keveredeik a málna és a kókusz illata, tényleg kiérezni mindkettőt, bár nem tartósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.