Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: Moncherrys, Módosítva: 2024. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• gazdag, krémes állagú tusfürdő
  • kókusz és málna illattal
  • természetes málnakivonattal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NatureBeauty

2023. november 10.

Teljes mértékben egyezek az előttem hozzászólóval. Kellemes, kókuszos-málnás illatkavalkád, ami jókedvre derít. Ajándékba kaptam, de biztosan rendelni fogok. Nem lehet megunni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 10.

viki30

2023. május 18.

Isteni málna kókusz illata van a kedvenc Avonos tusfürdőm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Isteni málna kókusz illata van a kedvenc Avonos tusfürdőm!

Lolychan

2023. január 27.

Ez is ugyanolyan jó, mint a kakaós társa, bár nekem ez az illat kombináció kicsit fura.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

Dea0609

2022. szeptember 18.

Annyira finom illata van😍 jól habzik,nem szárít. Imádom❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Annyira finom illata van😍 jól habzik,nem szárít. Imádom❤

blondie0310

2022. június 15.

Nagyon jó az illata, jól habzik, nem szárít, kicsit talán ápol is. Nekem jobban tetszett a kakaós illatánál, de télire lehet, hogy inkább az, ezt tavasszal, nyár elején használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 15.

canaille

2022. február 8.

Nagyon jó illata van, ami sokáig megmaradt a bőrön. Krémes, nem szárít és ár érték arányban (600 ft volt a 400ml) is rendben van. Nekem egyébként olyan "igazi málna" illata van, nem az a szintetikus borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Terru

2022. január 24.

Ez egy igazi csodaszer, szerintem az Avon legjobb tusfürdője. Maga a habja is olyan kellemesen krêmes, élvezet vele tusolni és az illata is nagyon jó. Zabpehely málnadarabkákkal, szinte megenném annyira szuper. A bőröm is szereti, puha lesz tőle. Érzékeny többnyire száraz a bőröm főleg télen, akármennyire is szeretném szeretni az Avon tusfürdőjeit, sajnos szárítják a bőrömet főldg a zselék. De már van egy ami nem és újravevős lesz sőt a termékcsalád másik két tagját is garantáltan kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 24.

LizLiz

2022. január 13.

Nagyon kellemes az illata, pont jó állagú. Szépen hidratál, érzékeny bőrű sorstársaimnak is ajánlom, nem okoz gondot. Kedvenc lett, a búzavirágos változatával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Csutak

2021. november 23.

Nagyon finom, édes és ráadásul tartós illata van. Fürdés után is lehet érezni, legalább másnap reggelig. Testápolóznom sem kellett utána, amíg el nem fogyott. :) De újra fogom venni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Moncherrys

2021. október 27.

Nagyon finom illata van, első megillatozásra inkább a málna dominál benne, aztán válik olyan málnás joghurtos kókuszos illatúvá, krémes a textúrája. Nem szárította a bőröm , habzás megfelelő. Bőrön nem tartós az illata, de én nem is szeretem ha a tusfürdőnek marad illata a bőrömön, nekem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.