Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

• enyhén hűsítő érzés
  • aloe verával
  • komfortérzetet nyújt az érzékeny bőrnek

heiserfanni

2021. július 17.

Teszi a dolgát. Én imádom. Nem csíp nem mar. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Teszi a dolgát. Én imádom. Nem csíp nem mar. ☺️

MissScorpio

2021. március 6.

Jó illatú, és nem irritál, jobb illatom, ízem van tőle. :) - Előző csomagoláshoz ezt a véleményt írtam. Nem tudom, az összetevők változtak-e, a külső biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

rouge23

2021. január 24.

Már egy jó ideje ezt használom, és bár van benne parfüm, mégis fényévekkel jobbak az összetevői, mint a gyógyszertáriaknak. Pedig használtam drágábbat is, és nem vagyok egy olyan nagy Avon rajongó, mégis nagyon szeretem ezt a terméket. Finom Aloe Verás szaga van, és teszi a dolgát, az ára pedig nagyon jó. Én leárazva körülbelül 400 forintért vettem. Számomra azért nem lesz újravevős, mert tudok jobb parfüm nélküli alternatívát (Jessa), de egyébként ezen kívül semmi problémám nem lenne vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.