Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A Bőrfeszesítő testápoló koffeint, alga- és édesmandula-kivonatot tartalmaz, feszesebbé varázsolja és tonizálja a bőrt.

• feszesítő komplexet tartalmaz
  • feszesebbé és rugalmasabbá teszi a bőrt akár 7 nap alatt

Technológia a szépség szolgálatában: a Triple Firm komplex koffein-, tengeri alga- és édesmandula-kivonatot tartalmaz. Háromdimenziós hálót alkot a bőr felületén, így segít a bőr feszesítésében.

• A koffein javítja a bőr mikrokeringését.
  • Az algakivonat simábbá varázsolja a bőrt és segíti a méregtelenítést.
  • Az édesmandula-kivonat feszesíti a bőrt.

Ella

2016. január 2.

Nekem semmit sem használt, nem feszesít, nem táplál, csak zsíros érzet marad utána, nehezen szívódik fel. Sajnos nekem 2 hónappal felbontás után meg is büdösödött. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

mustang

2013. február 19.

Nálam semmi hatása nem volt. Ugyanannyit ér szinte, mint egy sima testápoló, csak a flakonon rajta van a bőrfeszesítő felirat. Egy idő után fura alkoholos szaga lett a krémnek. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

kriszti.07

2012. december 30.

Mint az összes többi avonos testápolót, ezt is utálom, csak azért kap 2 csillagot, mert az illata nagyon emlékeztet kiskorom egyik fogkrémére..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

fringilla

2012. szeptember 21.

Az illata valóban nem kellemes és némi ragacsos érzést hagy maga után, viszont mivel a bőröm nagyon száraz, nálam nem volt gond a felszívódással (még az ultrahangon használt zselét is beszívja, volt is már vicces esetem ezzel kapcsolatban). Van nála jobb testápoló az AVON-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

bendee91

2012. május 22.

Hát én az a baj, hogy sokszor elfelejtem kenni magam, így nem tudom, hogy 7 nap alatt látszódna-e valami..:) Az illata annyira fura, nem is tudom mihez hasonlít, igazából nem zavar, csak fura picit.
A krém elég folyós állagú, és nehezen kenhető, én azt vettem észre.
Akciósan vettem, talán pár 100 forintért, így ha nem feszesít hát annyi baj legyen...akkor marad rendes testápolónak.:)
Az árát megérte még így is..:)
A csomagolása egyszerű, de nekem tetszik, és 250 ml-t kapunk.:)
Én egy erős közepeset adok neki, mert bár nem használtam folyton, hogy tapasztaljam, de nem hinném, hogy szemmellátható csodákat lehet elérni vele, ha még is akkor frissítek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

A krém elég folyós állagú, és nehezen kenhető, én azt vettem észre.
Az árát megérte még így is..:)
A csomagolása egyszerű, de nekem tetszik, és 250 ml-t kapunk.:)

Orchid

2012. május 18.

Kettőt is elhasználtam belőle. Hatása csak folyamatos használat alatt van, csodát nem kell várni tőle, de valamit mégis csinált, viszont ha elfogyott, vagy közben mást is használtam akkor odalett az "eredmény". Emiatt és a baromi nehéz felszívódás és ragacsos utóérzet miatt én is csak két csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

horzso

2012. április 17.

Nem feszesít, az biztos. Nekem nem is szívódott be gyorsan, ráadásul kiütéses lettem tőle. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 17.

Kanga

2012. március 27.

Zsíros marad utána a bőr, és szerintem semmit nem használ, legalább is nálam nem :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

termelinda

2012. január 29.

nem egy nagy szám, nekem az illata abszolút nem jött be....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

nem egy nagy szám, nekem az illata abszolút nem jött be....

buttercup

2012. január 13.

Olyan nehezen szívódott be, hogy csak egyszer próbáltam ki, utána soha többet:D de az összetevőit elnézve jól is tettem:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Algae Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Ceteareth-20, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Glycol Stearate, Dimethicone, Trimethylolpropane Triethylhexanoate, Algae Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Stearate, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate-60, Triethanolamine, Steareth-20, Glyceryl Stearate, Steareth-2
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate-60, Triethanolamine, PEG-150 Stearate, Steareth-20, PEG-100 Stearate, Steareth-2
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene
Parabének: Methylparaben, Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).