Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Selymes testápoló passiógyümölccsel. Hidratálja és ragyogóbb külsejűvé varázsolja a bőrt. Ultrakönnyű formula.
A passiógyümölcs olaj különleges afrodiziákum, amely táplálja és selymesen simává varázsolja a bőrt.

Moni86

2018. május 27.

Az avonnál az a divat hogy minden termékének a fő vagy a második alkotója az alkohol?? Borzalom. 2 használat után ment ez is a kukába. Úgy kiszárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

hdora87

2016. július 8.

Szerettem ezt a testápolót a különleges illata miatt, és jól is hidratált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Szerettem ezt a testápolót a különleges illata miatt, és jól is hidratált. :)

Dea

2016. július 5.

Elhasználtam egyet, az állaga annyira nem volt jó, és valami brutál erős alkohol szaga volt, nem lett a kedvenc testápolóm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

panna25

2016. május 29.

Rossz állagú, folyós, felvitel után úgy érzem magam mint egy gyík, tiszta sikamlós a bőröm felülete tőle.Az illata jó, szép a színe ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

papeerzsepi18

2016. január 19.

Ajándékba kaptam, nagyon klassz az illata ám kicsit fura mikor felkenem.Ahogyan már olvastam a szilikon adja ezt a furaságot.Beszívódás után a tenyerem csúszik a kézfejem meg száraznak érződik.Ja én kézkrémként használom, de lehet hogy gyorsan elkenem a testemre, mert alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

hbrigi25

2015. december 9.

Egyszer nyertem valami tombolán egy szettet, amiben a testápolón kívül a testpermet is benne volt. Tetszik a csomagolása. Szeretem az illatát, bár hidratálásban nekem picit kevés és a csillámok is zavarnak egy kicsit. Amúgy könnyen beszívódik, de szőrtelenítés után ha ezzel kenem be a lábaim, akkor egy darabig csíp. Ezért nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

vittoria

2015. szeptember 8.

Furcsa egy krém, az illata nagyon jó (nyáron a kollégáim mindig azt hitték ez a parfümöm illata). De azt a fura "szilikonos" érzést én is érzem. És a kezemet is rögtön meg kell mosnom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

ememem

2015. június 5.

Az illata mesés, de tényleg szilikonos rétegszerű dolgot hagy maga után, nem nagyon találkoztam még ilyennel. Azonkívül, hogy kezet kell mosni utána és csillog a bőrön, nincs nagy hátránya. Hidratálni egész jól hidratál. Nem próbáltam ki nyáron, szóval lehet, hogy érdekes dolgokat produkálna napsütésben és melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

SzecsyD

2015. április 23.

Annak az egynek örülök, hogy ajándékba kaptam, mert nem nekem való. Az illata nem kicsit érdekes, nem túl természetes. Miután bekenem magamat ezzel a csodával csupa ragacs a kezem és muszáj kezet mosnom. Miután megszárad és végig simítom a bőrömet olyan érzésem van, mintha egy szilikon réteget húztam volna a lábaimra. Nagyon mű hatása van :( A hőfehérré száradt bőröm viszont hálás tud lenni érte, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Yvaine

2015. február 2.

Nekem is a lepkés változat van meg. Mint ahogy sokakat, engem is az illata fogott meg borzasztóan - nem is csalódtam, élőben is nagyon-nagyon jó, van benne valami különleges. Nekem tetszik, hogy picit csillámos, abszolút nem feltűnően. Az is tetszik, hogy kicsit tömény, bár azért nem használnám és nem is használom minden egyes nap, sőt, végülis ritkábban használom. Kicsit ragacsosnak tűnhet, ezért szerintem nem kell túl sok belőle, és akkor könnyebben be is szívódik. Nagyon jó selymes lesz a bőr a használata után! Összességében én nagyon szeretem, csak nem egy mindennapi használatra való testápoló szerintem, inkább egy kis különlegesség. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.