Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Zuhanyzás közben kell használnod, hiszen az így keletkezett meleget és nedvességet felhasználva még intenzívebben tudod hidratálni a bőröd, mely simább és puhább lehet, így nem kell várnod arra, hogy beszívódjon a testápoló.

• hidratáló összetétel
  • bőrtápláló jojobaolajjal
  • azonnal leöblíthető testápoló
  • friss, finom illattal

Avon Skin So Soft SSS Jojoba olaj Zuhanyzás Közbeni Hidratáló Testápoló / in-shower moisturizing body lotion
Ár: 700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 600 Ft , Eladó: lexyusz
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyes átvétel vagy postán küldöm (fizetés utalással)

Csajszibarack87

2018. november 25.

Nem rossz,nem hagy maga után rossz érzetet,talán hidratál is. Közben olyan fura bizsergető érzésem van, főleg a tenyeremen,gondolom, mert azzal maszatolom el.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

EngJudit

2018. február 21.

Ez a termék nekem nagyon bevált, sokkal jobba, mint a Nivea Visage márka terméke. Kár, hogy már nem lehet egy ideje rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Antonietta

2018. január 8.

Elhasználtam, de nem veszem újra. Hidratálni hidratál, de a nagyon száraz részekkel nem vette fel a harcot. Könnyen beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

dikeee95

2017. december 29.

Sajnos nem érte el azt a hatást, amit reméltem. Elhasználtam, de azóta se vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

emeseee6

2017. február 22.

Teljesen megfelelő termék,nem a legjobb,valóban gyorsan fogy,de szinte minden /minden második hónapban párszáz forintért hozzá lehet jutni ,annyit nagyon megér.
Aki pedig tusfürdőként használja és azért fikázza:EZ NEM TUSFÜRDŐ ;testápoló,amit a zuhany alatt kell felkenni,nem ezzel kell fürdeni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Dian19

2017. január 29.

Puhább lett a bőröm a használatától főleg így télen, de drága és hamar elfogy. Kicsit zavart hogy nem habzik, de ettől eltekintve tényleg puhább lett a bőröm nem volt száraz így télen sem. A használata sem olyan egyszerű mint egy tusfürdőé, nehezebb eloszlatni.
Nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Nem vásároltam újra.

raramusic

2016. december 2.

Elhasználom hébe-hóba..De nem egy top termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Elhasználom hébe-hóba..De nem egy top termék

lizzyke

2016. szeptember 11.

Borzasztó! Egyáltalán nem habzik, tapad, levakarhatatlan. Az illata sem fogott meg, nem ismerném fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Dea

2016. augusztus 2.

Nekem bejött ez a termék :) Puhábbá tette a bőrem és az illata is különleges :)

Update: Kaptam még egyet, de nem akarom elhasználni. Szerintem szárítja a bőrt hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Nekem bejött ez a termék :) Puhábbá tette a bőrem és az illata is különleges :)

nanne

2016. augusztus 2.

Finom illata van, így nyáron megfelelően hidratál is, mondjuk a száraz könyökömmel nem birkózott meg, de azt nem is vártam el. Viszont ár-érték arányban csapnivaló. Ilyen gyorsan én még terméket nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).