Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Paradicsommagokkal segít felfedni a ragyogóbb és szebb bőrt. Hidratál, ragyogást és üdeséget ad a bőrnek. Fakó, szürke, száraz bőrre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyrenii

2014. október 31.

Elég rossz tapasztalataim vannak róla. Este bekentem vele az arcom, már akkor is éreztem, hogy kicsit viszketek tőle, de nem foglalkoztam vele. Reggelre viszont nagyon égett az arcom, teljesen kipirosodtam tőle. Jó úgy voltam vele, hogy mástól is lehetett nem csak ettől, de második próbálkozásra is ugyanez volt a hatása. A nappali változata alatt olvastam hasonló tapasztalatokat, mondjuk nekem meg épp azzal nem volt gondom. Sajnáltam, mert egyébként az illata tetszett és jó állaga volt, könnyen beszívta a bőröm, nem volt utána zsíros, ragacsos érzésem. Ezek miatt kap 2 csillagot, de én biztosan nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

ilovecosmetics

2014. szeptember 9.

Ez egy semmi,nem értem az oriflame egyáltalán,hogy dobhat ilyet piacra... Teli lett az arcom pattanással a második használat után. Elég gyorsan kukába került.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 9.

KrisztiP

2014. augusztus 12.

A T-vonalam nagyon zsíros miután használom!És teli lett az arcom kis pattikkal.. A két csillag csak az illata miatt jár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

ppetruska21

2013. december 27.

Jó kis krém, hosszú távon jó hatással van a bőrömre. Kellemes az illata, az állaga közepesen krémes. Szerintem egy jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

essencefan

2013. július 2.

Hát....nálam tényleg "ragyogást kölcsönöz" :)
A T-vonalam nagyon zsírosodik tőle, de összességében jò krém.
Finom illat, kellemes textúra, kicsit nehezen szívódik be,
De....a solutions termékcsalád nagyon jó krémje.
Én megszerettem, mert természetes bőrszínt eredményez, nálam kb. 2 hét után látszódott a hatása. Elégedett vagyok ezzel a termékkel,újra fogom vásárolni.
Nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Hát....nálam tényleg "ragyogást kölcsönöz" :)
A T-vonalam nagyon zsírosodik tőle, de összességében jò krém.
Finom illat, kellemes textúra, kicsit nehezen szívódik be,
De....a solutions termékcsalád nagyon jó krémje.
Nálam 4 csillag.

p-emi

2013. március 17.

Szeretem, mert felkenve, mintha eletre kelne tole a borom, mint a sivatag egy zaportol, olyan erzes mintha egy adag viz jutna a borombe, hamar beszivodik es nem marad tole ragacsos az arcom. Reggeli felfrissulesnek pont jo. Nagy valoszinuseggel ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

kovkitty

2013. január 27.

Először az arclemosóját próbáltam ki, nem csalódtam, az illata szuper volt, jól habzott, puha lett tőle a bőröm. Gondoltam megveszem ezt is! maximum pont. Az arcszínemen úgy veszem észre, hogy egységesebb, valamint a bőröm is puhább tőle. Nem irritál, szépen hidratál, nem zsírosít, mint sok krém amit száraz bőrre vettem (éjszakai). Az illata nekem tetszik, az ára is elfogadható. Megvenném mégegyszer ha elfogy.Nivea után ez a masodik kedvenc krémem ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

csikita

2012. augusztus 9.

Most nyáron vásároltam ezt a krémet, és eddig szuperül bevált. A meleg nyári éjszakákon sem izzadtam le, könnyű az állaga, gyorsan felszívódik, és nagyon jól hidratál, az illata is kellemes. Azt. hogy egyenletesebb lenne reggelre az arcbőröm tónusa, nem figyeltem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

marina

2012. július 11.

Mióta használom egyenletesebbnek látom az arcbőröm. Az illata is nagyon tetszik, és friss üde érzést ad, mikor felviszem az arcra. Úgy tűnik nagyon sokáig elég lesz, mert elég kevés is belőle éjszakára, így nem lesz tőle zsíros a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

bridgeta28

2012. július 10.

Jól hidratál, nem zsírosít, de ezen felül semmi extra. Szerintem nem lesz tőle egyenletesebb a bőrszíne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Saccharomyces Ferment Filtrate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Színező anyag. (Piros)