Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Julcsya, Módosítva: 2012. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Karcsúsító, feszesítő, narancsbőr elleni krémzselé.

juditunk

2015. október 1.

Szerintem semmire nem jó, én is sportoltam, diétáztam, még szaunáztam is, de semmi változás...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Ella

2015. július 3.

Hát nem is tudom. Én rengeteget sportoltam, diétáztam és mellé használtam ezt, de nem vettem észre változást a narancsbőrt illetően. Ötöt vagy hatot használtam el és minden egyes nap kenegettem magamat, szóval szerintem részemről mindent megtettem. Azóta szültem 3 gyereket és csak több lett a narancsbőröm és nem tudom, kísérletezzek-e más hasonló termékekkel (persze más márkára gondolok) vagy hagyjam az egészet a francba. :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

eleonora

2014. december 9.

Szerintem hatékony, de persze, az edzés nélkül, gondolom, felesleges használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Szerintem hatékony, de persze, az edzés nélkül, gondolom, felesleges használni.

Lisana

2012. június 1.

Nekem is elég jól feszesített, de persze nem árt mellé egy kis sport, meg belső méregtelenítés, és úgy teljesen rendben lesz minden. Télire én is abbahagytam, akkor minden a régi lett szintúgy, de szerintem az árához képest abszolút jó hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

mokojka

2012. április 11.

A görgős változathoz hasonlóan az én bőrömet nagyszerűen feszesíti!A narancsbőrt nem tünteti el,de akkor is jó termék!Újra fogom vásárolni,ha akciós lesz.Akkor nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

BabaCica92

2012. február 21.

Nekem látszódott némi különbség, de persze amikor abbahagytam a használatát, minden a régi lett :D Ára a drogériás társaihoz képest kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, PEG-8, Phospholipids
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.