Avon

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Narancsbőr elleni intenzív testápoló csillaggyümölcs-kivonattal. AHA savat tartalmaz.

Water / Aqua Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Glycerin h 0 0Glycolic Acid kh Propylene Glycol h Behenyl Alcohol eo I al PEG-40 Stearate ti I eu Octinoxate f 0 0Steareth-2 ti I eu 2 2PVM/ MA Decadiene Crosspolymer Lauryl Lactate eo Phytol eo I i Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract Ammonium Hydroxide Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Alcohol Denat. al Tetrahydrodiferuloylmethane a Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Dimethicone eo I szil 1 0Isohexadecane eo Menthol Sodium Hydroxide Trimethylsiloxysilicate eo I szil Butea Frondosa Flower Extract Carnitine HCL hDisodium EDTA Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane a Polysorbate-60 ti I eu Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane a Steareth-20 ti I eu 2 1Xymenynic Acid eo Averrhoa Carambola (Starfruit) Fruit Extract Celosia Cristata Extract a Crataegus Monogina Fruit Extract PEG-60 Almond Glycerides eu Daucus Carota Sativa Extract iCetyl Hydroxyethylcellulose Prunella Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Ethylhexylglycerin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Glycine Max (Soybean) Symbiosome Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract a Yeast Extract a Saccharomyces Lysate Extract h I gy Lactoferrin Phospholipids h Saccharomyces Ferment Filtrate h

Lunalys

2016. július 15.

Nagyon hatásos és az illata is remek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon hatásos és az illata is remek! :)

angib

2014. július 5.

Nekem nem vált be... Hiába használtam rendszeresen, és sportoltam is mellette, és figyeltem arra hogy eleget igyak, mégsem sikerült eltüntetni a narancsbőrt...

A pozitívuma, hogy jól beszívódott, és érezhetően ápolta a bőrömet, valamint allergiás kiütéseket sem okozott, de ennyi. Nem nyújtotta azt, amit ígért. Így csak 2 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

évy

2014. május 31.

illata kellemes állaga jó beszívódik gyorsan hatásos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

illata kellemes állaga jó beszívódik gyorsan hatásos!

Kishoshi

2014. április 2.

Illata kellemes,nekem bevált,bár én akkor brutál módon tornáztam,viszont annyira nem figyeltem oda mit eszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

zsannasko

2013. november 13.

Hatásos, de csak rendszeres használat mellett. Az illata pedig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Hatásos, de csak rendszeres használat mellett. Az illata pedig jó.

eva.knapek

2013. július 15.

Tényleg kisimítja a bőrömet, kár, hogy 1-2 nap alatt eltűnik a hatása. Bőrszakadások eltüntetésére használom, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

barbarittaa22

2013. június 11.

Nem vagyok vele elégedett, nagyon ragacsos, nehezen szívódik fel, és a várt hatás is elmarad..nem hiszem, hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

minus8

2013. április 8.

Tavaly nyáron használtam, most megint vettem belőle egy tubussal, mert nekem bevált. Láthatóan csökkent tőle a narancsbőröm. Tényleg picit zsíros állagú, ezért jól be kell masszírozni, de ez is csak segít, hogy eltűnjön a narancsbőr. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

KataaBabaa

2013. április 2.

2 hete használom, segít visszahúzni a bőrt, de a fogyást inkább az edzésnek tulajdonítom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Minnie92

2013. március 25.

Halvànyitja a narancsbőrt, sőt szinte màr nem is làttam ,amikor összehúztam a bőröm DE elfogyott és a tanácsadóm 2 het mulva tudott belole újat hozni. Fokozatosan jott vissza a narancsbor, mire letelt a 2 hét sokkal jobban narancsbőrös lettem, mint a használata előtt. A 2.tubust kifizettem, de kidobtam. Nagyon nem ajanlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Celosia Cristata Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Carnitine HCL, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Phytol eo I i

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.