Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Láthatóan javítja a bőr textúráját és egyenletesebbé teszi a bőrfelületet, feszesíti a bőrt, hogy Önnek szebb alakja lehessen. Segít csökkenteni a narancsbőrt.

Kiszerelés: 200 ml

Barbika

2014. március 2.

nekem nagyon jó volt :) szerettem,hűsített és finom selymes lett tőle a popsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

berniivagyok

2013. április 29.

nem rossz,de nem is jó.. olyan semmilyen hatása sincs,hiába tornáztam,futottam,semmi..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

Pinguka

2013. április 28.

Mivel nekem keringési problémáim vannak, arra nagyon jó hatással volt a görgő én nagyon szerettem , az már más kérdés hogy a narancsbőr még mindig megvan, de szerintem minden egyes krémnek a za titka ha tartósan használjuk! 5 nap után ne várjunk csodát semmitől!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

eleonora

2013. március 10.

Simítja a bőrt, valamit biztos ér, mert jól hűsít. Váltva használom az oriflamessel, bár annak jobb az illata és sűrűbb is. Azért torna nélkül szerintem is felesleges kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

pannongirl

2013. január 20.

Szeretem ezt a krémet, nyilván hosszútávon nem fogja eltüntetni a narancsbőröm, de felkenés után feszesíti a bőröm, selymesebb, egyenletesebb lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

menczelenike

2012. november 20.

Nekem tényleg bevált, több éve visszatérő vásárló vagyok. Az illata is hatásos, kicsit a barnító krémekre hasonlít. Gyorsan felszívódik és utána tényleg jobb lesz a bőr textúrája. Egyenletesebbnek érzem és sokkal simábbnak. Persze azért a nagy göröngyöket semmi sem fogja eltűnteni, csak az egészséges életmód...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Pandika

2012. augusztus 21.

Az hogy a bőr felszínét simábbá teszi az igaz is, csak az a baj, hogy ez kb tart amíg meg nem fürdesz...semmire nem jó csak arra, hogy elverj két rongyot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Phospholipids
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.