Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Ez a könnyű, gél állagú krém segít, hogy hidratáltnak érezhesse arcbőrét, nem hagy zsíros érzetet. Vegyes bőrtípusra ajánlott. Cink PCA-t tartalmaz, mely szabályozza bőr faggyútermelését. Antioxidáns zöldtea kivonattal, B6 vitaminnal, hogy arcbőre csillogásmentes, gyönyörűen sima és egészséges kinézetű lehessen.

Nappali és éjszakai krém egy tubusban. Elosztva.

artbunny

2013. január 31.

Egy évvel ezelőtt használtam, nekem bevált, kellemes érzés volt a bőrömön, gyorsan beszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, és nem is szárított ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Oraculum

2012. november 2.

A nappali fele semmit nem ér, az éjszakait szerettem.
Nem venném újra, van ettől sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

A nappali fele semmit nem ér, az éjszakait szerettem.
Nem venném újra, van ettől sokkal jobb.

Anna28

2012. július 27.

Kis kiszerelésben rendeltem meg egyszer ezt a krémet, nekem nagyon bevállt! Mindkét krémet (éjszakai-nappali) kis mennyiségben vittem fel az arcomra, így hamar beszívódott, és nem hagyott zsíros érzetet. Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Ksari

2012. május 10.

Nekem nem vált be ez a krém. Az éjszakai krémmel nem volt bajom, de nem is használt. A nappali viszont nagyon rossz szerintem. Olyan zsíros, hogy fél óra után sem szívta be a bőröm, így nem tudtam rá sminkelni, és egész nap csillogott tőle az arcom. Ráadásul hiába próbáltam egy ideig rendszeresen használni, nem javított a bőrömön, sőt inkább rontott rajta. Végül is kidobtam. Egyedül a csomagolása tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

szines

2012. április 1.

Zsíros bőrömre az éjszakai krém semmit nem ért ragadt és nem akart felszívódni és az illata is utálat volt, a nappali része sem ért sokkal többet de legalább az beszívódott. Összeségében még zsírosabb lett a bőröm ráadásul 3nap után kipattogtam. Kuka!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

mankaa

2012. február 18.

Ááááááá....ez egy borzalom (volt). A zöld ragadt, és nem akart beszívódni, a nappali meg maszkhatású, szörnyű valami volt:( A kiszerelés nagyon tetszett, praktikus lett volna, de nekem is a kukában végezte. Igazán megérdemelné a 0 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Krisz

2012. január 26.

Normál bőrre használtam, nekem is tönkretette a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Normál bőrre használtam, nekem is tönkretette a bőrömet.

veravera

2012. január 15.

Nekem egyáltalán nem jött be, a nappali érdessé tette a bőröm és egyáltalán nem éreztem, hogy hidratál, az éjszakai meg túl zsíros volt. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 15.

Evie

2012. január 15.

Az éjszakai részét én imádtam,hamar elfogyasztottam. Nekem nem ragadt,nagyon puha lett tőle a bőröm. A fehér, nappali része azonban nem akar elfogyni, ugyanis ha csak az államra kenem, akkor is elkezdi brutál módon csípni a szemem! Pedig az én szemem egyáltalán nem érzékeny. Ja,és ha rákenem az arcomra egyik nap, és pár órával,fél nappal később véletlen megdörzsölöm a szemem, az biztos, hogy egész napig tartó szemvörösség a vége (hiába mosom ki).
Csak az éjszakai miatt kap 3 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Csak az éjszakai miatt kap 3 pontot.

PindurPandur

2011. december 18.

A nappali krém egyáltalán nem hidratál, viszont jó kis zsíros réteget hagy a bőrön. Az éjszakai gél ragad és szárít. Nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.