Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szempillaspirál a szuperhosszú pillákért.

Kiszerelés: 7 ml

dizabella01

2017. október 16.

Középiskolás koromban használtam, arra emlékszem, hogy nagyon szerettem, tényleg hosszabbak lettek tőle a pilláim, de ha most újravenném, nem biztos, hogy ugyanúgy kielégítené a vágyaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Evelyn31

2017. március 14.

Amikor,ezt a spirált használtam akkor nagyon szerettem.Szép hosszú pillákat adott,szépen szét is választotta.Nem vettem újra,találtam még jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Bellabeauty

2016. április 27.

Kedvenc spirálom! Nem visz fel sok festéket, így természetes (de azért hosszabb) hatású pillákat gyárthatunk vele. Szépen ki lehet a keféjével fésülni a szempillákat, ha esetleg valakinek nem válik be, akkor is lehet hasznosítani a keféjét. Jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

citronella

2015. május 18.

Ez a spirál is csalódás,mint a sárga csomagolású testvére,semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Ez a spirál is csalódás,mint a sárga csomagolású testvére,semmire nem jó.

fashionistakitti

2015. május 16.

Kezdetben imádtam, mostanában már csak az alsó pilláimat szoktam vele kifesteni. Ha természetes hatást keresel, akkor jó választás lehet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

hzg

2015. május 2.

Egyáltalán nem hosszabít, én ezzel fésülöm ki a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Egyáltalán nem hosszabít, én ezzel fésülöm ki a pilláimat.

medgirl

2015. március 2.

Már kifogyott, de a keféje még megvan! Önmagában sose használtam, mert nem csinál látványos pillákat, viszont szépen elválasztja őket egymástól, így más spirálokkal jól kombinálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

jud678

2014. június 19.

Nekem sajnos valamiért nem bírta a szemem, csípte, viszketett tőle, mintha 'szárította' volna. Egy-két hónapig használtam, tényleg kevés festéket tud felvinni, biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

dindori

2014. május 16.

Én nagyon szeretem ezt a spirált: szép mély fekete, egy rétegben szépen szétválasztja és hosszabbítja a pilláimat, de azt vettem észre, hogy 2 rétegben dúsítja is őket. Nekem tökéletes mindennapos szempillaspirál ez, valamint, ha valami eseményre készülök és biztosra akarok menni, akkor is ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 16.

edina95

2014. április 23.

Ez már a 3. olyan Avon szempillaspirál, amivel hibát követtem el. Mindenki dicséri, de nekem nem vált be. Rovidek a kefen a szálak, alig marad rajtuk festék. Többet spirált Avonbol soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.