Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: butterfly, az összetevőket feltöltötte: Szofi07, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Anetty

2020. július 26.

Hát a jó vélemények miatt szereztem be, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagyon sokszor kell átmennem vele, hogy viszonylag jól látszódjon hogy van a pillámon valami, mert kevés a festék rajta. Viszont emiatt már pár óra múlva pereg le. Az is lehet hogy csak én kaptam selejteset. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Nem tapad, nem ragad, nem kenődik szét. Szépen szét választja a szempilláim, láthatóan hosszabbak és íveltebbek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Andrea1992

2020. április 22.

először nem volt a kedvencem mert amikor lehuztam a festéket róla hogy ne vigyen fel sokat pont az ellenkezőjét értem el vele. csomós lett itt ott rengeteg festékkel. Aztán kiprobaltam lehúzás nélkül és tadaaam. Azóta imádom. nagyon szép pillanat csinál, nem morzsolodik, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

LadywithFerret

2020. január 23.

Közepesen tartós, gyorsan beszáradt, de a keféjét imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Közepesen tartós, gyorsan beszáradt, de a keféjét imádom.

Brndtt

2019. április 15.

Egyik kedvenc spirálom. Nem csinál olyan hosszú szempillákat de a hétköznapokra tökéletes. Reggelente mindig ehhez nyúlok. Estére nem marad túl sok a szempillámon de kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

anyujobbantudja

2019. április 12.

Az Avon nálam átkerült az "inkább hagyjuk" kategóriába de ez...Ez örök kedvenc marad. 4 éve csak ezt veszem rendszeresen, az összes többi spirálvételem csak kóbor eltévelyedés volt. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, kell neki vagy 2 hét használat hogy a festék állaga beálljon és ne legyen túl friss felkenni, utána viszont egy élmény. Lemosni sem horror, ez plusz pont. Max.2 hónapot bír, utána "pandásodik" vagyis fél nap után peregni kezd és bánatos fekete karikát rajzol a szem alá, addig viszont hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Kinguci123

2018. június 14.

Avon termékek közül az összes Super Shock szempillaspirált IMÁDOM! Egyszerű szépen ívelt dús, természetes pillák, a kefe nem olyan mint egy pamacs, szépen jönnek a kis fogak. Nem ragad össze, nem csomosódik semmi. Több mint 2 éve csak ezt a szempillaspirált rendelem annyira meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Jenniii92

2018. január 9.

Már régóta érdekelt, hogy milyen, így mikor akciós volt megrendeltem. Eléggé sok festéket visz fel, így néha összeragasztja a pillákat, viszont ha sikerül vele normálisan megcsinálni, akkor nagyon szép, dús szempilla a végeredmény. Viszonylag könnyű vele dolgozni. Elképzelhető, hogy beszerzek még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

borbelyfruzsi

2017. december 14.

semmit nem csinál a szempillákkal, max. nyáron fogom használni, mert elég természetesen hat. tényleg nem ragad össze aminek örülök:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

nikiiabel

2017. december 6.

Egyszer rendeltem, meg de nekem nem vált be. Allergiás lettem rá és teljesen feldagadt a szemem alatti rész tőle. Nekem nem vállt be, nem is lettek tőle szépek a szempilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.