Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szines, az összetevőket feltöltötte: Virag45, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Élénk, metálfényű szemhéjfesték. Hidratáló összetevői között megtalálható az E-vitamin és a lecitin. Intenzív, tartós színek, mely nem maszatolódik el.

Kingus23

2016. december 6.

Csomósodik,nem lehet szépen felvinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Csomósodik,nem lehet szépen felvinni

Lucyll

2016. november 4.

Nagyon kellemes hétköznapi viselet. A "soft bronze" árnyalatot vettem meg és a szofisztikált bronzos fény - mert én inkább szemhéjfénynek nevezném - nagyon szépen kiemeli a zöld szememet. Tényleg fel kell rázni, de egyébként nagyon jól működik és tartós. Buliba nekem a fedőhatás miatt kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

rocksolya

2016. november 2.

Jó termék. Főleg ha még azonos szemhéjpúdert rakunk rá, nagyon szép szín jön ki.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
in0ra

2016. október 14.

A barna, 'Soft Bronze' névre hallgató árnyalatot használom belőle és eddig nem volt vele problémám. Amikor először megláttam, hogy mennyire folyékony, nagyon szkeptikus voltam. Gondoltam "na, ez tuti csalódás lesz", de szerencsére ez nem tántorított el a kipróbálásától. Jól fel kell rázni, majd felvitel után szép, metálfényű eredményt lehet elérni vele, és szerencsére tartós is. Én nyáron a 30 fokban rögtön egy fesztiválon próbáltam ki, tehát délelőtt felkentem és egész nap nem nyúltam hozzá. Éjjel mikor fürdeni mentem, még mindig rajtam volt, nem volt elkenődve. Azóta már többször használtam, és eddig nem csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Tulipan19

2016. május 13.

Zöld árnyalatot választottam, de valami túltárolt darabot foghattam ki, mert ezt ugyan felrázni nem lehetett, így pedig egy híg vizes oldat, ami belefolyik a szemembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

ALettah

2016. március 23.

Nekem a halvány barnás van meg, bár az állaga tényleg vizes és fura, én nagyon megszerettem, szépen és gyorsan lehet vele sminkelni és nem igényel nagy precíziót. Kiszerelésre inkább egy szájfényre emlékeztet, az ecsete is olyan. Használat előtt fel kell rázni, hogy elkeveredjen a pigment és a vizes rész - ha ezt nem teszem meg vagy csak picit, akkor egy enyhe csillogást ad a szemhéjnak, néha csak annyit használok belőle.
Szép szín, enyhén csillog, úgyhogy sima nappali, munkasminkhez is szoktam használni. Az én módszerem: fekete szemceruzával húzok egy vonalat a felső pillasor tövébe, majd felviszem rá a szemfestéket, könnyű elsatírozni a fekete vonalat vele és nagyon szépen kiemeli a barna szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

kissenikor

2016. január 29.

Rózsaszín árnyalatban van meg nekem, szerintem nagyon szuper tartós, nem kenődik el (nyilván 8-10 órát nem bír ki, de 3-5 órán keresztül szépen fennmarad). Könnyen fel lehet vinni applikátorral és ujjal is, szépen építhető, de szerintem szebb, amikor csak kis csillogást, fényt ad a szemhéjnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

ehilda

2016. január 13.

A lila szín van meg, könnyű használni, meg vagyok elégedve vele, az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

illesbb

2015. december 8.

A világos rózsaszínes van meg. Én nagyon szeretem, pár másodperc felvinni és nekem egész nap fennmarad, kb 8-10 óra után kezd egy kicsit összegyűlni a szemhéjamon. Az igaz, hogy nincs túl erős színe, de én a kép alapján is kb erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

dandy

2015. augusztus 26.

2x van fent ez a termék...
Már a másodikat használom a Chromed Cocoa színből, de úgy látom, hogy ezt már nem lehet kapni, kár. :( Nagyon elégedett vagyok vele, jól pigmentált, tényleg metálfényű, nem kopik, nem csomósodik össze, a nap végéig kitart, pedig nekem zsíros bőröm van és kevés az a szemhéjpúder ami nem gyűlik össze a szemhéjamon. Ezt a színt újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

2x van fent ez a termék...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-40
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!