Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
AppleMaple

2018. december 10.

Mi ez a förtelmes alpáriság?! XD Ember legyen a talpán, aki ezt használni tudja. Egyébként a blackened metal árnyalat van meg, de amint látom ez mit sem számit, mert egyformán rossz mind. Én sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

HDorina

2018. november 15.

A szemhéjtus megrajzolására ceruzás, filces, folyékony változatokat próbáltam és ez volt az első ami tégelyes volt és ecsettel kellett felvinni. Darabos, kemény, lehetetlen szépen dolgozni vele. A színe sem teljesen fekete, csillogós inkább buliba tudnám elképzelni nem nappali sminknek. Akkoriban az Avonnál sima fekete tégelyes szemhéjtust egyébként nem is lehetett kapni csak ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

nikolett

2018. április 13.

Ez egy borzalom. Kek van nekem. Ecsettel felteve alig latszik, foltosan fog, el sem lehet egyengetni. Nem is ertem, minek rendeltem ezt meg. Tanuljatok a hibankbol es ne pazaroljatok erre a penzeteket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

ZoeAZs

2018. január 18.

Nekem ennek a terméknek a megvásárlása egy totális pénzkidobás volt. Nem fekete, se nedvesen, se szárazon nem pigmentált, egyszerűen nem tudja betölteni a funkcióját. Egy kalap.... na mindegy :D
Senkinek nem ajánlom, bárcsak annó sok éve ezt nekem is említette volna valaki :D :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

dizabella01

2017. december 4.

Nekem a barnás, arany árnyalat van meg, ezelőtt 5 évvel pedig ugyanebből a fajta termékből volt egy kékes árnyalatom.
Sajnos vannak olyan ecsetek, amelyekre alig akar ráragadni a festék, így hát kellemetlen és macerás a felvitele. Nem elég zselés a termék, inkább kásás.
A színe szép, nekem tetszik, de sajnos nem elég intenzív...
A tartóssága elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

A színe szép, nekem tetszik, de sajnos nem elég intenzív...
A tartóssága elfogadható.

Enc

2017. december 3.

Nem feltétlenül rossz termék, de én egy tustól többet várok. Kemény, túl sűrű állaga van és ezért nem könnyű használni. Nem elég pigmentált, viszont ami felkerül az ott is marad a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Silvy97

2017. szeptember 27.

Nem eléggé pigmentált, alig látszik. Színe pedig inkább szürkés ,mint fekete... Nekem abszolút nem vált be, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Dorkussz

2017. szeptember 21.

Nekem nem vált be, színét nem nevezném feketének,inkább szürke.
Meg hát a tartóssága,sokat kell belőle használni,hogy látható legyen a tusvonal és könnyen beszárad...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nekem nem vált be, színét nem nevezném feketének,inkább szürke.

zsofien

2017. június 26.

Akciósan rendeltem meg. Amikor megérkezett már egy apró csalódás. Egyáltalán nem krémes, sőt... Na és igen a csillámok, amik a képről szintén nem derülnek ki. És csatlakozva az előttem kommentelőkhöz, ez nem fekete, hanem szürke. DE nekem még így is tetszik. Nem olyan, amit vártam, de tetszik. Látszik, hogy van valami plusz a szememen, de nem olyan feltűnő, mint a tus/szemceruza. És meglepetésemre a csillámok se mászkálnak el. Nem azt kaptam, amit vártam, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

molnarviki1209

2017. június 26.

Nekem nem vált be. Színét nem nevezném feketének,inkább szürke. Képen nem látszódott hogy csillog,tehát jól megjártam vele.. Nem az én világom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.