Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fannitazia, Módosítva: 2020. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Parfümös tusfürdő a népszerű TODAY Tomorrow Always parfüm illatával.

Fehérvirágos illatkategória. Főbb illatjegyei: pillangóvirág, hibiszkusz-szirmok, bársonyos pézsma

Fannitazia

2020. április 23.

A parfümöt nem venném meg, de azt olykor szívesen kenem magamra. Nagyon édes, nagyon tömény, ha valaki (ahogy én is) szereti ezt az illatvilágot, annak szuper. Nem hidratál, de nem is azért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

zonga

2017. október 14.

Hát, nem tudom, én még csak párszor használtam, de csalódás. A parfümjét nagyon szeretem, ezért rendeltem meg a tusfürdőt is. Ennek viszont semmi köze ahhoz az illathoz, borzalmasan mű az egész illat. Az állaga kicsit furcsa, de ezzel nem lenne gond, jól tisztít, de kevés (és így már drága), és az illata nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 14.

Chata83

2017. január 27.

Kellemes, nem szárít. Reggel is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Kellemes, nem szárít. Reggel is érzem magamon.

lizybenet

2016. október 21.

Imádom! Imádom! Imádom! Krémes állaga miatt nem szárítja a bőröm és az illata valami csodás és tartós is. Mindhármat megrendeltem de ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak