Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• homokóra formájú, puha kefe - kihúz és különválaszt minden szempillát,
  • pazar, legyezőszerű hatás

Ár: 1500 , Eladó: olahnemese
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lillum

2022. május 12.

Párszor már újravettem, mert imádom Navy kék színét, és szép nagy szempillákat varázsol. Sajnos ezek mellett viszont hullik össze vissza, és marha gyorsan ki is szárad. Szerintem a spirál teljes tartalmát nem tudom kihasználni a gyors beszáradás miatt.. kár érte :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Agnes7611

2022. május 11.

Ezzel a kefével nem vagyunk barátok. :( A festék nagy részét felvitte a szempilláim közepére (amik összeragadtak a sok festéktől), a széleket viszont nem tudtam vele kifesteni. Ráadásul első kinyitáskor már csomós volt a festék a tubusban, ergo a minőségre se adtak sokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 11.

Lancia

2022. május 1.

Szerintem ez egy tök jó kis spirál. Nekem könnyű használni - eleve az ilyen kefét kedvelem-, és a hatása is látványos. Nem pereg, nem maszatolódik, mégis könnyebb lemosni a többinél. Ár/érték aránya is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 1.

zsazsikus

2022. április 6.

Lehet én fogtam ki egy defektes darabot, de már felbontást követően elég száraz volt a spirál, és a vártnál kevesebb festék volt rajta. Nekem nap végére nagyon pergett, és az ígért drámai hatás is elmaradt... nem használtam sokáig, és nem is fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Sleekdecadence

2022. április 4.

Valóban kissé pergős,és ellene szól,hogy hamar kifogy, és beszárad, ugyanakkor könnyű kezelni és nem kell vesződni a lemosásával. A lepergésre visszatérve,sajnos volt szerencsém több drogériás spirálhoz,amik drágábbak voltak és sokkal jobban lemásztak a szemem alá. Ár-érték aránya miatt 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

tothbernadett

2022. március 25.

Szépen szétválasztja a pillákat, viszont nagyon csúnyán pereg. A külső szempilláimat sem tudom eléggé kifesteni ezzel a fajta kefe kialakítással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

PillowTalk

2022. március 5.

Sajnos nekem nem jött be. A pilláimat szépen meghosszabbította, viszont csomós volt a festék, ami a szempillákon nagyon csúnyán mutatott és elég hamar lepergett a felvitt festék, ami mindig a szemem alá folyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Brunettee

2022. február 21.

Gondoltam kipróbálom, azért rendeltem meg. Brown black színt választottam, néha jól esik nem drámaian fekete pillákkal létezni. Óriási a keféje, ez tény, picit nehéz vele dolgozni. De a végeredmény, az kérem magáért beszél. Alapból viszonylag hosszú pillám vannak, de ezzel aztán csodás hatást tudok elérni. Tartós is, napközben nem nagyon találok panda-foltokat az arcomon. A vizet nem bírja, de nem is ígéri. Viszont könnyű lemosni, pikk-pakk megy. Egy akció keretében szerintem az árát simán megéri, majd figyelgetem, és fogok még rendelni belőle. Az viszont kicsit aggaszt, hogy az amúgy is sűrű festéken 2 hét után egyre kezd száradni, szóval félek tőle, hogy alig egy hónap lesz az élettartama. Meglátjuk. Addig is legyen 5 csillag, ha rosszul teljesít, akkor lecsípek egyet az értékelésből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Timi15

2022. február 14.

Én szeretem. Szépen kiemeli és göndöríti a pilláimat. Nekem egy rétegben elég felvinnem. Egyszerűen és gyorsan ki tudom festeni a szempillámat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 14.

Ingrid18

2021. november 28.

Régóta használom ezt a spirált, nekem nagyon tetszik, már 1szer újra is vettem. Az ígért hatás nem maradt el. Nagyon szép nagy pillákat varázsol mindig. Mindenkinek ajánlom. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.