Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• homokóra formájú, puha kefe - kihúz és különválaszt minden szempillát,
  • pazar, legyezőszerű hatás

1000 Ft ÚJ Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Cosette

2021. április 26.

Befürödtem egy hasonló árkategóriájú drogériás szempillaspirállal, ez pedig ha jól emlékszem 40% kedvezménnyel volt a katalógusban így berendeltem. Alapvetően elégedett vagyok vele, szép hosszú és csomómentes pillákat csinál. Egyenlőre nem érzem, hogy irritálna és nem vesz fel annyi anyagot, hogy zavarjon pislogás közben. Egy rétegben elég "meh", de szerencsére nem reagál rosszul a rétegzésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Fairy0124

2021. március 19.

Bevallom első kipróbálásra nem tetszett. Úgy vettem észre, nem látszik a szememen. Aztán másodszor már olyan szép pilláim lettek tőle... 3x rétegeztem, így gyönyörű hosszú, sűrű pilláim lettek, és nem nehéz, mintha nem lenne a szempillámon semmi. Mégis megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Reni666

2021. március 13.

nagyon nagy keféje van , nagyon sürűsödik ,
viszont szép lett a pillám tőle ,nem tetszet mert valahogy két rétegben ,
lepereg s nap végén is jött le a pillámról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

nagyon nagy keféje van , nagyon sürűsödik ,
viszont szép lett a pillám tőle ,nem tetszet mert valahogy két rétegben ,
lepereg s nap végén is jött le a pillámról.

BigG

2021. február 20.

Nekem egészen tetszett, de nem egy örök darab a sminktáskában. Szépen hosszabbít, de picit összeragasztja a pillákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

sparksy

2021. február 19.

Egyáltalán nem jött be, olyan mintha nem lenne benne festék vagy nem tudom, kentem, kentem, de semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Anheszenamon

2021. február 5.

Végre egy jó Avon spirál! Volt néhány próbálkozásom a márka szempillaspiráljaival de egyik sem vált be igazán. Aztán valamiért mégis adtam egy utolsó esélyt és kipróbáltam ezt. És láss csodát, működik. A keféje óriási bumszli, de mégis nagyon jól használható és csodás pillákat varázsol. Tényleg szétválaszt, nem tapadnak össze a pillák, hosszít és dúsít is. Nap végére sem kenődik a szemem alá, de nekem ez a probléma más szempillaspiráloknál sem szokott előfordulni. Úgy gondolom, hogy újra fogom venni, hogy mindig legyen belőle itthon utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

k.boglarka

2021. február 5.

Eddig nekem nagyon bejött. Egyáltalán nem csomósít pont kellő mennyiségű festéket visz fel, nagyon jó árban van. Egész nap tartós, a keféjét nagyon szeretem, pont ideális a mérete. Szép pillákat lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Emma23

2021. január 26.

Az elején nem szerettem a keféjét de egy pár használat után nagyon tetszett az eredmény a szempilláimon. Szerintem újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

vikimaja

2020. december 25.

A nagy bumszli kefétől kicsit féltem az elején, de pár használat után ráéreztem és annyira nem is nehéz bánni vele. Jól szétválasztja a pillákat és hosszabbítja is őket, elég belőle egy réteg. Az "igazi" szempillaspirált még keresem, de ennek jó esélyei vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Csingiling0415

2020. november 17.

Nagyon szeretem ezt a spirált, szép hatást lehet vele elérni egy-két mozdulattal. A keféjével kicsit nehéz bánni, de megszokható. Nekem nem nagyon pergett le napvégére se, jól bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.