Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• homokóra formájú, puha kefe - kihúz és különválaszt minden szempillát,
  • pazar, legyezőszerű hatás

Tbettus

2020. június 23.

Nem rossz ez a cucc. Csodaszép, hosszú, dús pillákat kreál, szépen szétválasztja őket.
Ugyanaz a bajom, mint a többi Avonos spirállal: szerintem alapból száraz a formulájuk és ezmiatt én kb. 1 hónapig tudom őket használni, mert hamar beszáradnak, elkezdenek potyogni és csomokat hagyni a pillákon, lassabban megszáradni így összeragadnak és maszatolódnak.
Ezmiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Ezmiatt 4 csillag.

zonga

2020. június 19.

Gyönyörű szempillákat csinál! Nekem nincs bajom a használatával sem, könnyű felvinni, nem maszatolódik. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

sorsi83

2020. június 6.

Nem rossz, ezt használom most minden nap. Szép hosszú pillákat csinál. Könnyű lemosni és nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Andy88

2020. június 1.

Sajnos nekem annyira nem jött be. És nem csak a hatalmas keféje miatt, hanem azért sem, mert a rövidebb pilláimat nem fogja meg eleggé, ezáltal ügyeskedni kell, hogy megfelelően kerüljön rájuk festék.
A pilláimat sajnos nem hosszabbítja, nem dúsítja és egyáltalán nem íveli. Sőt, inkább csomóssá válik rajta a festék.
A másik kedvenc spirálommal kell utána dolgozni, hogy szépen nézzen ki.
Nem veszem újra. Maradok a jól bevált Maybelline spiráljaimnál, azokban még nem csalódtam. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

A másik kedvenc spirálommal kell utána dolgozni, hogy szépen nézzen ki.

dorye

2020. május 18.

Nem rossz, de ügyeskednem kell vele, hogy ne legyen a felső szemhéjam tiszta maszat, ez néha idegesít. Viszont ha ezen túllépek, és látom a tükörben a szép hosszú pilláimat akkor mindig megbocsátok neki. Nekem tartós is, és nap közben nem kenődik sehova, ezt díjazom! Lemosni pedig könnyű, nem kell sokáig gyötörni. A keféje bumszli ez csak az egyetlen baja, egyébként szeretem, mert akciósan meg olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

AngelHeart80s

2020. május 5.

Ez sem vált be... nagyon sok festéket felvesz a kefe, lehúzkodom róla, de még úgy is elkenődik, bármennyire vigyázok! Ráadásul alig látszik, hogy kék, pedig direkt azért rendeltem. Annyi előny, hogy lemosni tényleg könnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Skylin

2020. május 1.

Az utóbbi időben nagyon rossznak találtam az Avon-os szempillaspirálokat, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem bántam meg! Nekem nagyon bevált. Nincs túl sok és sűrű szempillám, de fantasztikus, hogy mit művel vele. Dús, hosszú pillákat varázsol, mondhatni műszempilla hatású. Könnyű, nem csomós, nem kenődik. IMÁDOM! Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Sjulia88

2020. április 23.

Nem rossz szemspirál, szép szempillákat kreál, de a tartóssága nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pajerus

2020. április 22.

Dúsít, könnyű felvinni, nem csomós és tartós. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Dúsít, könnyű felvinni, nem csomós és tartós. Szeretem!

Kvivienn96

2020. április 14.

Szépen hosszít, dúsít. Nem csomósodik, és szerintem könnyen fel lehet vinni pillákra.
Nem vízálló, ezért micellás vízzel le lehet szedni hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nem vízálló, ezért micellás vízzel le lehet szedni hamar.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.