Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• homokóra formájú, puha kefe - kihúz és különválaszt minden szempillát,
  • pazar, legyezőszerű hatás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

redmoon

2024. június 16.

Könnyen beszárad és pereg, csomósodik. Kontaktlencsét viselők messze kerüljék el. Igazából mindenki kerülje el. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 16.

Dominika002

2024. április 19.

Nekem nagyon tetszik, tényleg toll hatású pilláim lesznek tőle. Sajnos egy idő után valóban kezd csomósodni, beszáradni, csak emiatt nem vetten újra, de még ki tudja, lehet egyszer visszatérek rá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 19.

Enne

2023. május 4.

Egye fene, kap még egy csillagot, mert azóta találtam rosszabbat is. Most kénytelen voltam erre visszatérni, amíg el nem fogy vagy be nem szárad.

2023. 04. 21.
Eufórikus élmény használni mondhatom! Már az első használattól kezdve csomósodik és maszatol. A keféje durung, nem tudok vele odaférni az alsó pillákhoz, alatta a bőrömet festi meg inkább. A nyele rövid, nem tudok átnyúlni az egyik oldalról a másikra vele, ha kell. Valamint az enyémnek még ferde is a nyele, nem tudom, szándékosan ilyen-e, vagy véletlen, de mindenesetre nem vennék belőle többet. Sajnos már van belőle egy tartalék, amit korábban szereztem be, még azelőtt, hogy az elsőt kipróbáltam volna, olyan jól megvettek a marketinggel.
Dúsítást is ígér, meg hosszabbítást is, de szerintem egyikben sem remekel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 4.

2023. 04. 21.
Dúsítást is ígér, meg hosszabbítást is, de szerintem egyikben sem remekel. :(

zsufih

2023. február 22.

Annyira kár érte mert olyan jó is lehetne. Pozitívum: Nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni, nagyon szép fekete a festék. Negatívum: Nagyon potyog, kb 2 hete nyitottam ki és már olyan szaga van mintha hónapok óta használnám és az állaga is olyan mintha már akarna beszáradni. Szóval nagy fájdalmam, hogy mégse lett jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 22.

canaille

2023. február 9.

Ez valami borzalom. Egyetlen pozitívuma, hogy szuper a keféje (én ezt a típust preferálom). A termék: csomós (hatalmas csomókban áll össze), én csakis igénytelen kinézetű pillákat tudtam vele készíteni. Rettenetesen potyog. Tulajdonképpen olyan, mintha már egy éve használnám, pedig 3 napja bontottam fel. Kuka. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 9.

haszi79

2023. január 14.

Összeragasztja a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 14.

Összeragasztja a pilláimat.

ghanni

2022. november 4.

Évek óta ezt a spirált használom, magasan a kedvencem! Gyönyörű hosszú pillákat varázsol. A legnagyobb dicséret az volt, amikor megkérdezték, hogy ezek a saját pilláim vagy mű/épített. Több rétegben is működik, gyorsan megfogja a szempillákat a festék és elég tartósak. Nap végére már fel tud kenődni a szemhéjra, de az már tényleg a legvége. Nem hiszem, hogy gyorsabban száradna be, mint egy átlag spirál, nekem sosem volt ilyen problémám. Rendesen nem merem leváltani :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 4.

ANDREAA

2022. szeptember 18.

Huh semmit nem csinált a pilláimmal ez a spirál, az ég világon semmit..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Huh semmit nem csinált a pilláimmal ez a spirál, az ég világon semmit..

Kajla

2022. július 11.

Kettőt rendeltem a lila verzióból, mert kifutó termék volt és nagyon tetszett a színe.
Na, a kettőből az egyik az instant kuka volt, mert teljesen be volt száradva. Ez az arány szerintem nem annyira jó…
A lényeg, hogy siratni nem fogom ezt a terméket, mert nem túl jó, a keféjét nagyon utáltam, mert középen a pillák tövét összeragasztotta, a széleket pedig nem tudtam megcsinálni vele. Nagyon csomós lett a végeredmény, de még ezt is meg lehetne oldani egy másik kefével, ha nem hullana ennyire durván, kb 2-3 órát bírt nekem hullás nélkül. Utána viszont mindenhol megtaláltam a darabjait, amiket természetesen szét kentem az arcomon is. Kontaktlencse használóknak emiatt egyértelműen nem ajánlom.
Három csillagos termék lenne, ha az egyik nem lett volna beszáradva, ezért csak kettőt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

Nime

2022. június 12.

Nagyon szeretem ezt a spirált, könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál, valóban szárazabb a formulája már felbontáskor is, és sajnos nagyon hamar be is szárad de nekem így is megéri, egyik nagy kedvencem lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Methylparaben i I ta I par 0 0