Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy, krémes púderalapozó, szabadalmaztatás alatt álló invisibled technológiával. Használat közben púderré alakul.

MademoiselleLockenkopf

2019. január 16.

Tűrhető, sok púderrel egész tartós volt. Viszont! Miután lepúdereztem, s tettem fel a pirosítót ecsettel, amiből az orromra is szoktam minimálisan tenni (hogy élettel telibb legyen a fejem), hát nem leszedte az ecset?! És minden egyes apró érintésre egyszerűen eltűnik, aztán korrigálhatja vissza az ember. Eh.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Jucuus

2019. január 3.

Sajnos nem tartós, felvitel után nagyon látszik, pedig a bőrszínemnek megfelelő. Így csak picit szabad belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nekem nagyon beleült a pórusaimba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nekem nagyon beleült a pórusaimba.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Nagy kedvencem volt, azután átszoktam másik termékre amikor egy ideig nem lehetett kapni. Nagyon bejött a színe, egyszerű a felvitel, az egyetlen problémám, hogy kb. a feléig marad ilyen szép állaga, utána mintha "becsomósodott" volna, az alját pedig nehéz volt már kikotorni, így maradtam inkább az üveges pumpás alapozónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vilmetta

2018. február 24.

Hát ez nem jött be. Viszonylag jól illeszkedne az amúgy nagyon világos bőrtónusomhoz, de ahogy előttem is írták, a bőrhibákat inkább kihangsúlyozza, és valóban beleül a ráncokba, pórusokba, kellemetlenül húzódik tőle az arcom felvitel után. Kár, pedig kimondottan jó lett volna az árnyalat, akciósan az ára sem volt rossz. A dobozka amúgy tök praktikus, az plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

PaulikCintia

2018. február 22.

Nagyon rossz.. beül a ráncokba és nagyon csúnyán néz ki a bőrön, ráadásul kenődik is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Joó Bodza

2018. február 17.

A legvilágosabb árnyalatban vettem meg de megbántam. Gondoltam, hogy le van árazva és be fog válni, de nem. Felviszem az arcomra a kis szivaccsal és beleül a kisebb ráncokba, nem tartós és nem is púderes. Egyedül azért nem dobom ki, mert az alsó részben elfér 2 db Essence My must haves szemhéjpúder és egy pici ecset hozzájuk, valamint a tükör miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

dindori

2018. február 17.

Nem igazán vált be. Az ugyanilyen kiszerelésű extra lasting változata nagyon jó, azt többször is újra vettem, de ez valahogy nem akar működni a bőrömön. Felvitel után zsíros érzetet kelt púderesség helyett, kevésnek tartom a fedését, valamint pár óra elteltével szörnyen néz ki, beleül a pórusokba és pöttyös lesz tőle az arcom, amit nagyon kevés alapozónál tapasztalok. Elhasználom, mert nem szeretek semmit kidobni, de nem fogom újra venni. Szerencsémre gyorsan fogy, így nem kell sokáig szenvednem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Ancsulitisz

2018. január 1.

Kellemes állagú, könnyen használható. A szivaccsal szépen el tudom dolgozni. Nagyon szépen harmonizál a bőrszínemmel, aminek nagyon örülök. Nem zsírosítja a bőröm, de kényelmetlen érzetet kelt a felvitel utáni órákban, ezt plusz púderrel próbálom korrigálni. Hozzá kell szokni, de jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

koczanemese

2017. október 23.

A mérsékelten jó INCI-je miatt választottam. Közepes fedésű, hamar felszívja a bőröm és kicsillog tőle. 1,5 óránál többet nem bír az arcomon. Ár-érték arány megfelelő. Valószínűleg nem veszem újra. Zsíros/kombinált bőrűek kerüljék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetyl Ricinoleate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tribehenin, Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Ethylparaben, Methylparaben

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.