Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy, krémes púderalapozó, szabadalmaztatás alatt álló invisibled technológiával. Használat közben púderré alakul.

Bonnieoo7

2020. október 6.

Gyenge fedésű, gyorsan fogyó termék. Ha nagyon kell sietni akkor a semminél jobb, de a jótól sajnos messze van. A színe is eltér a várttól, 2 db-ot rendeltem, egyet nekem, a másikat ajándékba. A színe a legkisebb gond, mivel tűrhető, de ennél többet vártam! Olvastam én az itteni véleményeket mielőtt kattintottam a rendelés elküldésre, de nem hittem el, hogy ennyire nem az igazi. Nem mondom, hogy 2 x 1100 Ft földhözvágott, de azért költhettem volna jobb dolgokra is a pénzem. A tükör és a szivacsnak külön alul 1 zárható tokja nagyon praktikussá teszi és nagyon szép is az egész. Ezeknek a kompakt alapozóknak az szokott lenni a baja, hogy túl maszkhatásúak. Na ez nem az! 😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

bessie

2020. szeptember 23.

Már több használaton vagyok túl. Tetszik ez a krémből púderes megoldás. Viszont nem olyan fixre szárad, mint az igazi púder. Mondjuk lehet nem is baj, hisz ez púderalapozó. Mint olyan, nekem tetszett a fedése. Kombinált bőrömet szebben mattította és fedte el belesimulva a bőrbe, mint más hd, stb alapozó. Egyedül ma vettem észre, hogy beleült néhol a pórusokba. Ez talán az állandó maszk használatnak köszönhető, vagy hogy mégsem dolgoztam el rendesen és száradt meg. Mindegy, mindentől függetlenül szép matt, mégis szép bőrt csinált. Árnyalatot is eltaláltam épp, amit nem mindig egyszerű nyári barnulások után belőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

JudithBeauty

2020. augusztus 18.

A bőröm színéhez igazodóan, én az Ivory árnyalatot rendeltem, ami a világosabb kategória. Sajnos ez az egyetlen pozitív dolog, amit írhatok róla.
Borzasztóan szárítja az egyébként is érzékeny, száraz bőrömet. Beleül a ráncocskákba, és a pórusokba, és nagyon rossz a fedése. Nem tartós.
Korábban kellett volna elolvasnom az itteni véleményeket, mert úgy tűnik, hogy több krémmániásnak is hasonló (negatív) a tapasztalata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

fatime

2020. május 11.

Én utazáshoz vettem, merthogy milyen praktikus több az egyben termék. Jelen helyzetbe az utazás elmaradt, így felbontottam. Nem valami nagy szám. Elég sokat kell vele piszmogni mire szép lesz az eredmény. Púdert zsírosabb bőrűeknek nem váltja ki, és hamar kifényesedik. A színe megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Diaaa

2020. február 20.

Hát nem is tudom, reggel felvittem, szépen fedett első ránézésre. Eloszlatni picit nehéz volt. Eltelt pár óra, összeállt az államnál, kiszárította az arcom. nem vagyok elájulva...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

MademoiselleLockenkopf

2019. január 16.

Tűrhető, sok púderrel egész tartós volt. Viszont! Miután lepúdereztem, s tettem fel a pirosítót ecsettel, amiből az orromra is szoktam minimálisan tenni (hogy élettel telibb legyen a fejem), hát nem leszedte az ecset?! És minden egyes apró érintésre egyszerűen eltűnik, aztán korrigálhatja vissza az ember. Eh.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Jucuus

2019. január 3.

Sajnos nem tartós, felvitel után nagyon látszik, pedig a bőrszínemnek megfelelő. Így csak picit szabad belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nekem nagyon beleült a pórusaimba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nekem nagyon beleült a pórusaimba.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Nagy kedvencem volt, azután átszoktam másik termékre amikor egy ideig nem lehetett kapni. Nagyon bejött a színe, egyszerű a felvitel, az egyetlen problémám, hogy kb. a feléig marad ilyen szép állaga, utána mintha "becsomósodott" volna, az alját pedig nehéz volt már kikotorni, így maradtam inkább az üveges pumpás alapozónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vilmetta

2018. február 24.

Hát ez nem jött be. Viszonylag jól illeszkedne az amúgy nagyon világos bőrtónusomhoz, de ahogy előttem is írták, a bőrhibákat inkább kihangsúlyozza, és valóban beleül a ráncokba, pórusokba, kellemetlenül húzódik tőle az arcom felvitel után. Kár, pedig kimondottan jó lett volna az árnyalat, akciósan az ára sem volt rossz. A dobozka amúgy tök praktikus, az plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetyl Ricinoleate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tribehenin, Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Ethylparaben, Methylparaben

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.