Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2021. november 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Avon.hu,

Körömágybőr ápoló krém száraz, szakadozott körömágybőrre.

• segít megóvni a körömágybőrt kiszáradástól és töredezéstől
  • segít gátolni a körömre ránövő bőr növekedését
  • ápolja a körömágybőrt
  • E-vitaminnal és AHA savakkal

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lliv

2023. május 18.

Egyszerű a használata, jó az állaga és nagyon szépen ápolja a körömágybőrt. Újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 18.

SolyaSz

2023. április 11.

Kevés is elég belőle, így sokáig fog tartani. Még csak pár napja használom, de nagyon szépen elkezdte rendbetenni a teljesen kiszáradt bőrömet. Ráadásul kényelmesebb is a használata, mint egy olajé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 11.

Eprecske95

2023. április 6.

Szépen rendbeteszi a körömágyam ami ilyen időben elég csúnyán szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

Szépen rendbeteszi a körömágyam ami ilyen időben elég csúnyán szokott lenni.

tonic

2022. augusztus 13.

Nekem is volt/van ilyen,jól rendbe teszi a körömágyat,a célnak megfelel, és sokáig elég,hiszen csak nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Lina1105

2022. augusztus 12.

Manikűr előtt szoktam használni, szépen rendbe teszi a roggyant, száraz, berepedezett körömágyat. Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ezt a terméket többször újravettem, mert használ. Már csak rendszeresen kellene kennem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Lityko22

2021. március 17.

Annyira nem jött be, hogy rendszeresen használjam vagy újravásároljam. Látványos változást nem tapasztaltam a körömágyaimon.
Valóban zavaró a zsíros érzést keltő hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Valóban zavaró a zsíros érzést keltő hatása.

Dorothy22

2020. június 23.

Nekem nagyon nem jött be. Semmi változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Nekem nagyon nem jött be. Semmi változást nem vettem észre.

papillonlepetit

2020. február 2.

Édesanyámnak vettem ajándékba de én is használom mai napig,amikor kiszakadozik a bőr itt ott a köröm mellett. Nagyon hatásos és elősegíti a könnyebb gyógyulást a sérült bőrfelületen. Csak ajánlani tudom, főleg az ára és a hosszan tartó hatása miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Adrybaba

2019. március 13.

Nagyon száraz volt a körömágyam,mióta ezt használom elmúlt. Már az első használat után látványos volt a változás, biztos hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Biotin, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Methylparaben i I ta I par 0 0