Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Táplálja a bőrt, segít megelőzni annak kiszáradását. Könnyed, gyorsan beszívódó formula 5 értékes, kapszulákba zárt olajjal gazdagítva, amelyek az arcbőrrel érintkezve intenzíven táplálnak.

• babassu-olaj - a kollagéntermelésért
  • maracuja-olaj - az elasztintermelésért
  • marulaolaj - a bőr puhaságáért
  • zöldkávé-olaj - a bőr hidratálásáért
  • lenmagolaj - a bőr védőrétegének erősítéséért

Pecci

2020. február 17.

Ajándékba kaptam, de katasztrófális vége lett a kipróbálásának: az alvás előtt felkent krém reggelre rákvörösre márta és kisebesitette az arcom bőrét, ráadásul a vörösség és a sebek is napokig fájtak. Még pluszban a szemeim is ket-harom napig vörösek voltak, illetve fájtak, és folyamatosan könnyeztem. Gyanítom, allergiás reakcióit váltott ki. Eddig az Avon termékeivel mindig pórul jártam (hasonló allergiás reakciók, mint ezzel a krémmel), szerintem továbbra is megtartom tőlük a tisztes távolságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

boglarka223

2020. január 20.

Az állagát szerettem, smink alá használtam nappal, de néha éjszakára is felkentem. Egyedül a kis gyöngyökkel akadt problémám, nehezen akartak kipukkadni, csak álltak az arcomon. Ezen kívül egy csodát művelt az arcbőrömmel, nagyon szépen hidratált. Viszont nekem hamar dohossá vált az illata és nem mertem tovább használni, pedig mindig tiszta spatulával nyúltam bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Mia0602

2019. július 31.

Télen használtam a piros, hámló bőrömre. Teljesen megszűntette a problémákat. Kellemes az illata, a következő már a szekrényben várja a telet. Nekem nem volt gondom az "olajbogyókkal".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

nemethanna196

2018. november 14.

A krém nagyszerűen táplál és kiválóan hidratál, igazi gyógyír lehet a száraz bőr számára. Az állaga megfelelő, hamar beszívódik és nagyon jó az illata. Viszont a benne lévő gyöngyök kicsit megnehezítik az ember dolgát, mivel nem nagyon lehet eldolgozni őket, ide-oda kenődnek, de beszívódni nem igazán akarnak. Maga a krém isteni lenne, ha az olaj nem ilyen gyöngyök jelenne meg benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

zsviktorina

2018. október 17.

Maga a krém tök jó lenne, de tényleg azok a kis k* kapszulák elrontják az egészet. Éjszakára használtam párszor, mert azért testesebb krémről van szó, bár hamar beszívódik, de a hosszantartó táplálás miatt éjszakára tűnt célszerű használni. A golyócskák eldolgozásával meguntam a harcot, mert reménytelen. Nagyon idegesítő, hogy ott figyelnek a bőrömön, ezért nappalra képtelenség lenne használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

kissdzs

2018. május 15.

Nagyon jó téli nappali arckrém. A hideg időben a bőröm foltokban hajlamos kiszáradni, de ez a krém kellően zsíros, jól táplál viszont nem hagy maga után zsíros,ragacsos érzetet. Nyárra szerintem kissé tömény, így olyankor a termékcsalád nappali mattító arckrémét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

kamelia

2018. február 28.

Nem rossz krém, kellemes az illata és jól táplál. Viszont a benne lévő olajgyöngyökkel nem tudok mit kezdeni. Lehet én csinálom rosszul, de csak görögnek az arcomon. Inkább leszedegetem. Még próbálkozom vele, hátha ráérzek. De eddig úgy néz ki, hogy nem fogom újravenni és sajnos csak ezek miatt a kis gyöngyöcskék miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Eszteerke

2018. február 24.

Nekem nagyon tetszik ez a termék 😍
Kellően hidratál, könnyű eldolgozni, gyorsan beszívja a bőröm és nincs zsíros érzet utána 😊 Az illata pedig nagyon finom! Olyan puhává teszi az arcom, mintha bababőröm lenne ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nekem nagyon tetszik ez a termék 😍

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.