Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lina1105, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Olyan rostszálakat tartalmaz, melyek úgy tapadnak a szempillákhoz, akár a mágnes. a szempillákat szinte körülölelő rugalmas sörtéket precíziós fésűsörtékkel kombináltuk, hogy extrahosszú szempillákat varázsoljanak

• hosszabbnak tűnő szempillák
  • optikailag nagyobbnak tűnő tekintet
  • csomósodás, maszatolódás és lepergő darabok nélkül
  • akár 87%-kal hosszabb szempillák*
  • apró, gömbölyű végű spirálkefe a legkisebb szempillákhoz

Ár: 1199 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

technodiva

2019. december 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, főleg mert egy kolléganőm nagyon ajánlotta, számára ez a non plus ultra. Sajnos nekem egyáltalalán nem vált be, összeragadnak és elnehezednek tőle a pilláim, kenődik és nem érte el a várt hatást. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Ennél haszontalanabb szempillaspirállal is ritkán találkozom. Borzasztó könnyen szétkenődik, nem bírja ki a napot. Estére már a szemeim alá gyűlik, ha éppen nem folyt már le, cseppet sem tartós. Pozitívum talán az, hogy nem ragadnak össze a szempilláim, a keféje használható, de összességben számomra felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

VPReka

2019. május 7.

Hosszabb ideje használom. Nagyon nehezen szárad meg (legalábbis nekem, mert 2 rétegben viszem fel) és igaz hogy szép hosszú és dús pillákat varázsol. Amikor megszáradt nagyon tartós és nehéz lemosni. Elhasználom, ha már megvan, de újra biztos nem veszem. Van sokkal jobb szempillaspirálja az Avon termékcsaládnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Missmochaccino

2019. március 12.

Megfogott a csomagolás,olyan szép,élénk.Nom rossz termék,idő függő,hogy milyen hatást lehet vele elérni,ha kevés időnk van,nem lehet csodát művelni,viszont,ha engedi időnk ,meglepően szép eredményt lehet vele kreálni,de nem ez az a termék,amire azt tudnám mondani,hogy,huuuu,akkor most ez az etalon és netovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Viki2323

Korcsoport: < 18
2018. július 24.

Eléggé csalódás volt, hosszú szempillát csinál de nem szépet! :D összetapadtak a pilláim olyan volt mintha alig lenne szempillám :D elég is volt belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 24.

Lina1105

2018. június 1.

Optikailag tényleg nagyobbnak tűnnek a pillák. Szó szerint, minden irányból. Hosszabbít, ezzel nincs gond, de mintha irreálisan vastagítaná is az egyes szálakat. :D Nem összeragasztja, hanem egy jó vastag plusz réteggel bevonja. Rajtam kicsit furán néz ki, pedig nincsenek túl dús szempilláim. Persze lehet a nagyon vékony pillákon jól mutat. Eredetileg a barna színe miatt vettem, amiben nincs is hiba, szép, egységes szint ad a szőke pilláimnak. Tartós, nem pereg, alapvetően nem lenne rossz spirál, mégis ritkán nyúlok érte. Nekem ez a dúsítás nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

csocsi36

2018. április 27.

Imádom.
Nekem rövid pilláim vannak és ezzel a spirállal sokkal-sokkal hosszabbnak tűnnek, mint bármelyik masikkal. Hála a benne lévő kis "szőröknek" amit, ha ügyesen kensz fel, akkor nagyon jól meghosszabbítja a szálakat. Nekem főleg alul látványos.
Nagyon tartós, egy hosszabb éjszakát is simán kibír potyogás nélkül..mondjuk pont ez miatt nehezen is tudom lemosni, de inkább ez legyen, mint hogy magától lejöjjön nem kívánt időben:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Imádom.

Aquariusgirl

2018. április 23.

Nekem ez nem jött be. Pedig nem is lenne sok dolga, mert amúgy mázlista vagyok szempilla téren (máshol nem nagyon :-() hosszú, szép szempillám van. Ez nekem szúrja a szemem (nem is szoktam ilyet venni, csak a "szőrös" keféjűeket) nem lesz sem ívelt, sem dús, sem semmilyen 3 réteggel sem. A tartóssága ezek után már nem is érdekel, még akkor sem, ha nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Poptie

2018. április 8.

Az állaga pont tökéletes, könnyeden folyékony és a tartóssága is szuper. Szerintem a sörtéi rövidek, ezért én előtte egy száraz spirállal "megfésülöm" a pilláimat. Nagyon meg vagyok vele elégedve, biztosan újra veszem. Én jobbnak tartom a Supershock-os spiráloknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Aria249

2018. április 8.

Ez volt az első szempillaspirál az Avontól, amit kipróbáltam. Nem kifejezetten dúsít, inkább hosszabbítja és szétválasztja a szempillákat. Nem csomósodik, nem kenődik. Alapvetően nem egy rossz választás, de van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.