Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Lill123

2019. március 22.

Kb.10 éve ezt használom.Imádom!! Nagyon sok féle spirált kipróbáltam de ennél nem találtam jobbat.Szépen szétvélasztja a pillákat és nagyon jól hosszabbít.Műszempilla hatást lehet vele elérni.Dúsítani viszont nem tud.

Lill123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

NovErke

2019. március 17.

Én hasra nem estem tőle. Szép, de teljesen átlagos eredményt lehet vele elérni. Tetszik benne hogy szétválaszt, nem pereg viszont könnyű lemosni a nap végén. Szívesen elhasználom, talán újra rendelni is fogom, viszont van olyan szempillaspirál amit én ennél jobban kedvelek.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Lorina

2019. február 17.

Egyik régi kedvencem!Ez a szempillaspirál szeretette meg velem ezt a típusú kefét!Szép intenzív fekete szín,nem csomosódik,nem ragadnak össze a pillák!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nora85

2019. február 13.

Első gondolatom, mikor kezembe vettem az volt, hogy kifejezetten gagyi a tapintása. Bármelyik drogériás spirál minőségibb kívül. De nyilván nem ez a döntő szempont.... Elképesztően kevés festék jött ki nekem a spirállal, így nagyon sokáig tartott, mire ki tudtam olyanra festeni, mint szoktam. Nem volt elég 2-3* belemártani a festékbe az ecsetet, muszáj volt negyedszer is. A bal szememnél számoltam: 125* (!!!) húztam végig a spirált a szempilláimon. Van az essence-nek szempillaspirálja, ami kb 1100 ft és ugyanezt tudja (kicsit még többet is) és sokkal kevesebb idő alatt kész vagyok. Ami még furcsa nekem, hogy olyan a festék állaga, mint mikor az ember már sokszor használta és ideje cserélni. Nem tudom, mennyi ideig fogja így bírni a kiképzést...
Összességében az eredmény jó lett, de nagyon melós.

Nora85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Összességében az eredmény jó lett, de nagyon melós.

Floky

2019. február 11.

Harmadszor, és egyben utoljára vettem újra.
Csak azért kapja meg a két csillagot, mert fénykorában valóban nagyszerű volt, de nem hinném, hogy a 2 hónapos szempillaspirálnak olyan szinten meg kellene romlania, hogy nagy darabokban potyogjon le a szempillámról, és olyan szemgyulladást okozott, hogy tegnap már a tapétát téptem este. Már picit mintha javult volna, remélem megúszom ügyelet nélkül...
Sokszor csalódtam már az avonban, de ez volt az utolsó, mert soha többé avon termék be nem teszi hozzánk a lábát, az tutihótziher!

Floky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Harmadszor, és egyben utoljára vettem újra.

risztina

2019. február 3.

Csak ezt vagyok hajlandó használni. Nem ragad össze a szempillám és sokkal hosszabbnak, dúsabbnak néz ki. :) 5/5

risztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Fannii15

2019. január 25.

Eddigi legjobb spirál, nem ragadnak össze a pilláim és hosszabbak is

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Eddigi legjobb spirál, nem ragadnak össze a pilláim és hosszabbak is

Timi0102

2019. január 25.

Rendszeresen visszatérek hozzá, egyszerűen tökéletes. Meseszép pillákat lehet vele varázsolni, könnyen elérhető vele a műszempilla hatás. Tartós, nem potyog, nem maszatolódik, nagyon könnyű vele dolgozni, kedvenc.

Timi0102
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

AngelHeart80s

2019. január 22.

Szerettem, szeretem. :) Nem visz fel túl sok festéket, dúsít, hosszabbít. :)

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Szerettem, szeretem. :) Nem visz fel túl sok festéket, dúsít, hosszabbít. :)

Bonzee

2019. január 20.

Nemhogy a legjobb szempillaspirál, amit eddigi pályafutásom során használtam, de az EGYETLEN, ami minden szempontból tökéletes. Imádom!!!

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.