Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

fvviktoria

2020. augusztus 3.

Árban nagyon jó termék, könnyen felvihető a kefének köszönhetően tartós a végeredmény

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nina091

2020. július 30.

Szerintem a megjelenése óta használom, nem is tudom már mióta, de biztosan több, mint 10 éve.
Próbáltam azóta más spirálokat is, de egyik sem ért ennek a közelébe se.
Tökéletes a keféje, gyönyörű dús és hosszú szempillákat lehet vele varázsolni. És ami a legfontosabb, nem csomósodik össze, pont annyi festék kerül a pillákra, amennyi kell. Az ára is verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Próbáltam azóta más spirálokat is, de egyik sem ért ennek a közelébe se.

Mancsimanó

2020. július 16.

Az eddig próbált spirálok közül a legjobban bevált. Ha ki is próbálok közben 1-1 másik márkát mindig visszatérek a superchock-ra. Szépen szétválasztja a pillákat, dúsít és nem kerül túl sok festék a pillákra, valahogy nagyon el van találva a keféje. Egyébként én 1200 Ft körül szoktam venni mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Melaszka

2020. július 5.

Ár-érték arányban az egyik legjobb spirál. Olcsó, nem tapadnak össze a pillák, mégis, dús és hosszú pillákat varázsol, nem kenődik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

sophialeslie

2020. június 11.

Évekig ezt használtam, a második legjobb szempillaspirál. Azért a második, mert egyszer véletlen másik fajtát rendeltem, és az vízállóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

kicsicsillag05

2020. június 10.

A keféjét nagyon szeretem, egyáltalán nem tapasztja össze a pilláimat, tartós, egész szép hosszú és dús szempillákat lehet vele varázsolni, van nála jobb spirál is, de ár-érték arányban szerintem jó, ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

bubblegum67

2020. április 13.

2x rendeltem újra aztán tovább léptem. Ennek az oka az INCI volt. A termék jól működik, szép fekete, jó a keféje és szép dús, hosszú szempillákat eredményez. Annak ajánlom aki nem fél mindenféle kemikáliát magára kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

barabara

2020. április 13.

Szeretem, időnként újra megrendelem.
A keféje nagyon bejön, nem tapasztja össze a pilláim. A festék is jó szerintem.
Viszont sajnos ez is nagyon hamar fogy, mint ahogyan ezt tapasztaltam más Avonos spiráloknál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Szeretem, időnként újra megrendelem.
A keféje nagyon bejön, nem tapasztja össze a pilláim. A festék is jó szerintem.

BarBcreme

2020. március 24.

Évek óta tart vele a boldog kapcsolatom, legjobb szempillaspirálom! Próbáltam másokat is ebben az árkategóriában, de mindig ő maradt a Nr.1... Tényleg dúsít, hosszabbítja és kiemeli a pilláim, szépen fedi, szinte műszempilla-hatást érek el, ha rétegezve viszem fel.
Viszont, 4-5 hét mindennapos használat után kicsit csomósodik, egyre jobban leperegnek apró darabkák, mert beszárad (ezért is próbálkoztam másfajta spirálokkal is)- de még ennek ellenére is a SuperShock a nyerő, a száradás első jeleiig tökéletesen működik.
(TIPP: ha elkezdem érezni, hogy már használódott, és sűrűbb benne a festék, forró vízbe mártom a tubust 1 percre, és utána kenem fel - ettől újra folyósodik még a maradék festék benne)

+: a MAX verziója szerintem borzalmas, mintha hiányosak lennének a kefe sörtéi.. nem fedi le szépen a pillákat, sokkal jobb a sima, eredeti verzió, mint a MAX

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Bellaaa1999

2020. március 21.

Legjobb szempillaspirálom ever, évek óta nem veszek másikat, csak ezt használom. Amikor már kevés van benne, de még lehet használni, odaadom édesanyámnak, mert ő úgy szereti, amikor már kevés festéket vesz fel - így én bonthatok újat. Csodálatosan fest, szétválasztja a pillákat, nem ragad össze csomókban, teljesen természetes hatása lesz (volt, hogy megkérdezték, ki van-e festve a szempillám, vagy alapból ennyire szép hosszú). Szóval olcsó is, és minden szemponból tökéletes, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.