Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Petravagyok

2022. február 8.

Régen évekig ezt használtam, de aztán feltűnt, hogy igen hamar elfogy. Nem az a 'leugrom a drogeriaba es megveszem'- kategoria, ezért rauntam a folyamatos rendelgetésre. Viszont emlekszem, hogy amikor ezt használtam, mindenki folyton dicsérte a pillaim, sokan azt is hitték, hogy mű.
Most évek kihagyasa után újra elkezdtem rendelni, és ugyanaz a minőség. Viszont mostmár kettesével rendelem 😅 A titka amúgy annyi, hogy több rétegben kell átmenni a pillakon a "super shock" hatás elérése érdekében 😉
Szépen szétválasztja a szálakat, nem pereg (!), mély fekete a színe, retegezessel jatszhatunk a termeszetes hatástól a műszempilla hatásásig :)
Lenyelem a békát, és rendelgetem szorgosan 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Lenyelem a békát, és rendelgetem szorgosan 😊

berrybomb

2022. január 10.

Nem rossz, de nem is voltam elájulva "super shock" pedig végképp nem ért :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Nem rossz, de nem is voltam elájulva "super shock" pedig végképp nem ért :D

rencike666

2021. december 19.

Megkockáztatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom. Nagyon jó a keféje és nem ragasztja össze a pillákat. 12 órát lazán kibír, mire hazaérek olyan mint reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

istenkomplexus

2021. november 7.

arban szerintem kicsit huzos, de alapjaraton nagyon elegedett vagyok vele. azoknak ajanlanam, akik kifejezetten a natur hatasra mennek!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

ancymancy

2021. október 13.

Korábban, évekkel ezelőtt már vettem egyszer, akkor teljesen olyan hatása volt, mint ami 100 éves és már beszáradt. Nemrég tettem egy próbát újra, hátha akkor rossz darabot fogtam ki. Hát tévedtem, a mostani is pont ilyen volt. Borzalmas, darabos, ragacsos. Elképzelni sem tudom, más hogyan szeretheti ezt....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

CandyShimmer

2021. október 4.

Régen mintha jobb lett volna, már nem olyan, biztos változtattak valamit az összetevőin. Van nála jobb az Avon kínálatában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

A kedvenc natúr hatású szempillaspirálom. Hosszít, sötét a színe (sok spirál neve fekete, de barna felkenve) és hiába nem vízálló, nagyon jól fenn marad. Több éve must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

tigris2020

2021. szeptember 14.

Eddig ez a legolcsóbb szempillaspirál amit használtam és ez a legnagyszerűbb. Szép, fekete, dús, ívelt jól elkülönülő, csomómentes pillákat csinál. Nem pereg, jól bírja a nedvességet is. Nap végére ugyanolyan marad. Nálam verte a Maybelline snapscara szempillaspirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

audreyenn

2021. szeptember 12.

Nekem nem vált be annyira, csak akkor használom ha home officeban dolgozom a saját kedvemért, hogy na mégis tegyek egy kis sminket..és ne a drágábbat pazaroljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

judit0206

2021. május 4.

Imádtam régebben. De azóta jobban odafigyelek arra, hogy mit kenek magamra...és az összetevői miatt már nem veszem egy ideje. Sajnálom, mert gyönyörű pillákat csinált. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.