Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

judit0206

2021. május 4.

Imádtam régebben. De azóta jobban odafigyelek arra, hogy mit kenek magamra...és az összetevői miatt már nem veszem egy ideje. Sajnálom, mert gyönyörű pillákat csinált. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Bettibaba89

2021. április 14.

Ezer éve mindig van egy belőle itthon. Éjfekete, nekem tartós és nem irritáló hatású. 2 vagy 3 rétegben szoktam használni. Tudja amit kell és az ára is nagyon korrekt. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Diaaa

2021. február 12.

Nem tapad össze, nem csinál "póklábakat" szerencsére, ezek az előnyei. Hátrány: nem csinál elég hosszú pillákat :( Dúsítást nem nagyon tapasztalok :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Gyomber32

2021. február 6.

Jó kis alapdarab, annak, aki természetes hatást szeretne elérni, de mégis kicsit kiemelni a pillákat.

Valamiért sok év után vettem meg, mert mindig más spirált használtam. Sajnos erről a termékről is tovább lépek, mert nem lett kedvenc.

Átlagosnak mondanám, előnye hogy nem tapasztja össze a szálakat, és jól ível.

Hátránya, hogy nem tartós, kopik és könnyen maszatol, emiatt sem egész napra, sem alkalmakra nem megbízható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Átlagosnak mondanám, előnye hogy nem tapasztja össze a szálakat, és jól ível.

dnoule

2021. január 27.

Abszolút kedvenc lett. Eddig a Lovely szempillaspirálját használtam, de ez még annál is jobb.
Szépen szétválasztja a szempillákat, nem csomósodik, nincs pókháló.
Kedvező az ára és veri a nagy márkákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Szépen szétválasztja a szempillákat, nem csomósodik, nincs pókháló.
Kedvező az ára és veri a nagy márkákat.

Vavika02

2021. január 24.

Elég érzékeny a szemem, nem is sminkelek minden nap.
De ez a szempillaspirál nem bántja a szemem, nem könnyezek tőle.
Nekem bevált :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Elég érzékeny a szemem, nem is sminkelek minden nap.
De ez a szempillaspirál nem bántja a szemem, nem könnyezek tőle.
Nekem bevált :-)

detti_83

2020. december 12.

Talán ez volt az első spirálom, amit használni kezdtem. Túl sokat vártam tőle, akkor még nem fogtam fel, hogy a vékony egyenes szempillákból nem tud egy spirál 3D műszempilla hatást elérni. Göndörítővel biztos hatásosabb lett volna, viszont azt sem szerettem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

palacka11

2020. december 11.

Ez nem lesz a kedvencem az tuti. Tulajdonképpen olyan mintha nem is lenne a szempillámon, használni könnyű jó a kefe kialakítása de csak éppen annyi színt ad a szempillámnak ami a "natúr" sminknek megfelelő lehet kb placebo hatást érek el vele :D Másra számítottam, mert az oriflamenek volt/van egy hasonló kefe kialakítású spirálja ami tényleg drámaian növeli a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

kodorka

2020. október 26.

Nagyon szeretem az Avon szempillaspirálokat, ezt meg főleg. Könnyű vele dolgozni, szempillák nem ragadnak össze, nem csomósodnak. Nekem idővel kicsit lemaszatolódik a szemem alá, így egy-két óránként érdemes rákukkantani és letörölgetni. De ez mondjuk nálam minden szempillaspirál esetében így van. Ár-érték arányban szuper, ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

hadri

2020. október 3.

Nekem hatalmas csalódás ez a szempillaspirál :( Nagyon bíztam benne, hogy beválik az itteni véleményeket olvasva. Semmit nem dúsított a szempilláimon, egy kis fekete színt adott nekik és ennyi. A keféje nagyon jó, könnyű vele kifesteni a szempillákat csak emiatt a 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.