Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Katka0716

2020. február 17.

Nekem bevált ez a spirál. Rendszeresen vissza térek hozzá. Hatalmas és dús pillákat tudok vele csinálni könnyen. Nem csomósodik, ki bírja a napot is, én kifejezetten szeretem a hasonló keféket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

aveca15

2020. január 29.

Túl sok festéket vesz fel a spirál, ha nem húzogattam le, összetapasztotta a pilláimat. Egyébként a gyógyfürdőt is bírta, de már egy ideje nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

LadywithFerret

2020. január 23.

Gyorsan beszárad, de a keféjét nagyon szeretem. Miután a tubust eldobtam, a keféjét lemostam és szemöldök kefének is kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

KarVivien

2020. január 12.

Alapvetően tényleg szép pillákat varázsol és a keféjét is szeretem, de gyorsan beszárad a termék, ami miatt csak akcióban éri meg megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nagyon hangzatos neve van,be is dőltem a reklámnak.Sajnos számomra használhatatlan volt,a kefe illetve a festék minőségével ,se voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

lichtnori

2019. december 21.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg. Akciósan jutottam hozzá. Így is bánom. A szempillaspirálokkal szemben nem támasztok nagy követelményeket, a legfontosabb számomra, hogy nap végéig kitartson és ne kenődjön le a szemem alá. Ugyanis utálom, ha a szemem alján ott a fekete maszat, ami igénytelenné tesz, és még öregít is. Hihetetlen számomra, hogy a mai világban, még tudnak olyan spirálokat gyártani, ami ennek az alapvető követelménynek sem felel meg! Ez lenne a minimum, aztán az ember lánya választhat és dönthet a szerint, hogy milyen igényei vannak (dúsítás, hosszabbítás, vízállóság, stb.).
Ez a spirál nem hogy fél napot nem bírt ki rajtam, de két órát sem! Elmentem itthonról két órára, mire hazaértem, már fekete karikáim voltak. Pedig csak egy étteremben ücsörögtem. Nem értem a szememhez, nem volt szélsőségesen meleg, nem folyt rólam a víz, nem sportoltam, stb. Ennek ellenére pandásít, de nagyon. :-( Az egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy természetes pillákat csinál, dúsít, de nem drámaian, nem kelt műszempilla hatást. Számomra nem vált be, sőt mérges vagyok magára a termékre! Nem szoktam semmit kukába dobni, de ezt még ingyen sem ajándékoznám senkinek, mert ez így használhatatlan. Nem hiszem, hogy bárki arra vágyna, hogy óránként törölgesse a szeme alá kenődött festéket. :-( Ennél ezerszer jobb a Lovely “Curling Pump Up” spirálja, ott maximálisan egyet értek a sok 5*-os véleménnyel és a nagy hype-pal. Ezt a spirált meg kerüljétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

aalexaa

2019. december 14.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, de nem lett a kedvencem. A kefe kicsit nagy nekem, nehezebb vele dolgozni, a festék pedig elég száraz (pedig nincs beszáradva, le volt fóliázva), úgy érzem nem vesz fel eleget a kefe. Előnye, hogy nem tapaszt, nem kenődik, szép fekete, de valahogy nem kapom azt az eredményt, amit várnék. Elhasználom, de a Lovely Pump Upot fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Babuka

2019. december 6.

Évek óta ezt használom, nem is vagyok hajlandó másra áttérni. Nem pereg,nem csomósít, viszont olyan dúsak tőle a pilláim :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

duchess_g

2019. december 4.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Sajnos nekem nagyon nem jött be. Nagy a keféje, nem jó vele dolgozni, csomósodik felkenéskor, de a legrosszabb az, hogy az egész elcsúszik pár óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. november 28.

Én próbálkoztam vele, de nem lehet. Nagyon nagy, sűrű kefeje van. Dusitasban tényleg jeleskedik, de hosszitasban nem. Nem elég fekete, könnyen lejön. Csak a dúsítása miatt adok 3 pontot és amiatt mert az Avonnak jó spiráljai vannak, de sajnos ez nem vált be.

Uptade: magában még mindig nem jó, de egy hosszító spirál után feltéve WOW😍 akkor viszont műszempilla hatása van, ezért 4*ot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.