Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1000 , Eladó: fancsisz
Állapot: bontott de nem használt, Helyszín: Eger, fizetés: banki átutalás után postázom vagy foxposttal küldöm
Angyalka94

2019. május 22.

Régebben nagyon szerettem, mindig ezt vettem. Sajnos valami változott, nem tudom mi. Már nem tudom könnyedén megcsinálni vele a szempilláimat. Ha van időm pepecselni akkor szoktam használni mert akkor tényleg szép pillákat csinál. Ha nincs időm akkor nem ehhez nyúlok. Nekem túl sok festéket vesz fel.. Nem tudom miért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

gabriella2121

2019. május 22.

A keféje szuper, szépen szétválasztja a pillákat, nem tapadnak össze. Míg ezt használtam, nagyon szerettem, először szép pillákat is csinált, de mire a tubus végére értem már nagyon kellett küzdenem, hogy szép pillákat varázsoljak magamnak vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Fanki

2019. május 20.

Az egyetlen szempillaspirál aminek bevált a keféje. Gyönyörűen fed, tartós, szépen íveli a szempillákat, és nem csomósít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

hamireni

2019. május 16.

Gimis koromban sokszor újravettem, ezért gondoltam most így évekkel később újra kipróbálom. Háát, annyira nem nagy cucc szerintem. Nagyon sok festéket vesz fel, a spirál maga nekem túl nagy. A festék amúgy jó, nem kopik nagyon látványosan, de valahogy nem az igazi :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Sok spirált kiprobáltam az évek folyamán,de valahogy ez a kedvencemmé vált.Biztos vannak nála sokkal jobbak,de én igazán kedvelem,mert szétválasztja a szempillákat.Nagyon nem szeretem ,mikor póklábak nyújtózkodnak a szempillám helyén,és azt sem,mikor egy panda bámul a tükörből.Az én sminkelési szokásomat tökéletesen kielégíti.Sokszor csak mosolygok magamon,a kommenteket olvasva, hogy sok terméknél azt sem tudom,eszik-e,vagy isszák.Azt hiszem smink terén leragadtam pár évtizedet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

szalayeva

2019. április 26.

Több műszempillázás után, megviselt pillákkal is csodát tesz, imádom! :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Több műszempillázás után, megviselt pillákkal is csodát tesz, imádom! :).

ptrtlcsr

2019. április 18.

Régen nagyon szerettem, de nemrég újra próbáltam és nagyon nem tetszett a végeredmény. Mintha változtattak volna a formulán. Olyan állaga van, mintha már használta volna előttem valaki fél évig. Nagyon száraz a festék, 100x kell athuzni a pillakon hogy látszódjon valami. Oké, hogy szépen elválasztja a pillakat, de nem tesz rájuk elég festéket. Alapvetően nem szeretem az avonos szempillaspirálokat mert egyszerűen nem éri kiadni rájuk a pénzt. Az essencesek olcsóbbak és jobbak is náluk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Mamamacica

2019. április 17.

A Brown/Black árnyalatot használom. Maximálisan elégedett vagyok vele: dúsítja a szempillákat, nem ragasztja őket össze, intenzív színe van, az ára is megfelelő. Nem lehet más, csak 5*-os termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

BlackRose101

2019. április 15.

Drágább társaival komolyan vetekszik, a gumis anyagú kefe nagyon szépen tartja és emeli a pillákat. Többször visszatértem már hozzá, az évek során én is...Igaz, többször kell áthúzni a kefét a pillákon, viszont jól rétegelhető, és így legalább én döntöm el, hogy mennyire erős, vagy épp csak természetes natur sminket szeretnék-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

mokuskerek

2019. április 9.

Próbáltam másmilyen szempillaspirált is, de mindig ehhez térek vissza, nem véletlenül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.