Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 23.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben ajakrúzs, mely színez, táplál és hidratál! Gyönyörű, gazdag és egyenletes színt ad ajkaidnak. Jojobaolajjal és mézzel, melyek tápláló és hidratáló hatásukról ismertek.

• mélyen és tartósan hidratál
  • tápláló, krémes összetétel jojobaolajjal, mézzel és méhviasszal és 15-ös fényvédő faktorral
  • innovatív formula a gazdag, egyenletes színért és hidratálásért

Diisopropyl Dimer Dilinoleate 0 0Octinoxate f 0 0Diisostearyl Fumarate eo Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Squalane eo 1 0Lanolin eo I h Polybutene Ozokerite Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Petrolatum eo Polyethylene Isopropyl Isostearate eo 5 0Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate eo Sucrose Acetate Isobutyrate DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Zea Mays Starch Phenyl Trimethicone szil Polymethylsilsesquioxane szil Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Cholesteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl GlutamateSilica Tocopheryl Acetate a I v 0 0Glycerin h 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Behenyl Erucate 0 0Allantoin gy 0 0Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Parfum / Fragrance i Allyl Methacrylates Crosspolymer Lecithin eo I eu Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Calcium PCA h Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Retinol a I v PEG-80 Sorbitan Laurate ti Water / Aqua Acrylates/ Carbamate Copolymer C12-15 Alkyl Benzoate eo Hyaluronic Acid h Honey Extract Hydroxyethyl Urea h Collagen h Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Hydrolyzed Silk h Pentylene Glycol Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides Pyridoxine Tribehenin eo Retinyl Palmitate a I v 2 2Tamarindus Indica Seed Extract eo I h Lauroyl Lysine Urea h Sorbitan Isostearate eu 1 0Phenoxyethanol ta Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Beta Carotene sz Palmitoyl Oligopeptide pep Calcium Sodium Borosilicate Barium Sulfate / Ci 77120Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 6 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Yellow 6 Lake / CI 15985 sz FD&C Red 40 sz 2 2Red 33 Lake / CI 17200 sz

lois

2019. december 22.

Csomagolás: 5* (kényelmes, szép, ízléses)
Rúzs állaga: 5* (hidratál, közepesen fed, nagyon kellemes illatú és az íze sem rossz +pont a jojoba olaj)
Ajánlom mindenkinek, aki nem szeret feszültnek lenni egy rúzs viselésekor, hogy "Jaj vajon lekopott-e, hogy néz ki, jaj, kiszáradt az ajkam megint!" Mert ez a rúzs nem ilyen. Ezt kényelmesen, lazán viselheted, nagy-nagy mosollyal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Csomagolás: 5* (kényelmes, szép, ízléses)

tonic

2019. január 20.

Nem tartós,mint szinte semelyik "sima" rúzs...viszont táplál,puha hidratált ajkak,egyszerűen jó érzés,mikor rajtam van, krémes,kifejezetten szeretem,egy szép barnás smooth mocha nevű szinben van meg. Egyszer már újravettem,ami nálam ritka egy rúzsnál,mert általában kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

hiho28

2018. november 17.

Nincs túlzottan erős színe, pici csillámok vannak benne, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Nincs túlzottan erős színe, pici csillámok vannak benne, megfelelően hidratál.

Fairy0124

2018. október 5.

Na ez az a rúzs, ami kellően szép színű, krémes! Annak akinek hajlamos a szája a kiszáradásra jó választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

esstii

2018. február 15.

Plum perfect árnyalatban van meg, gyönyörű a színe, imádom *.* A tartósságát kevésbé, elég hamar kopik, bár én ha rúzst használok alapból számolok azzal, hogy 2 óránként/evés, ivás után ránézek. Nagyon elegáns, szép, igényes a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

random

2018. január 1.

azt hiszem ilyet kaptam egyik legjobb barátnőmtől karácsonyra :D az árnyalat neve Nurturing Nude. És én, a matt sötét vörös, fekete és szürke árnyalatok mániása, szerelembe vagyok esve ezzel az enyhén csillámos és eléggé fényes színnel. Nem tudom, hogy hogyan, de a barátnőm megtalálta nekem a tökéletes nude árnyalatot. :3
sztorit félretéve, objektívan szemlélve: nem tartós. olyannyira nem, hogy már a beszédtől kopik. emellett van egy pici íze, ami nem kellemes, semmiképpem nem jó, meg nem is erős, de ez igazából engem nem zavar annyira. (illatot nem érzek, de kicsit náthás vagyok, szóval tévedhetek.) viszont egyszerűen tökéletesen mutat még akkor is, ha ki van száradva a szám, sőt, egy icipicit hidratál is. nem arra gondolok, hogy amíg fent van, jó érzés, mert bár ez is igaz, de úgy vettem észre, hogy jobb ha ezt használom, mintha semmit, ami rúzsnál még sosem fordult velem elő. emellett ez simán javítható úgy, hogy nem kell hozzá tükör, és már csak ezért a két dologért megéri nekem.
kérdés: a sötétebb, esetleg vöröses vagy lilás árnyalatok nem fogják be az ajkakat? tök jó lenne ha lenne egy kis tint funkciója, akkor tényleg megérné az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Bubus06

2017. december 9.

Ma kaptam meg. A nurturing nude van meg, ami egy piszkos "nude" szín, sok rétegben felkenve. De ha kevesebbe kenem fel akkor nagyon természetes színe van, és pont ilyet kerestem már régóta. <3 A rúzsok rúzsa. Nagyon tetszik a rózsa arany díszítése, és a márványminta álomszép. :D Az illata és íze annyira nem gyere be, jellegzetes avon rúzs íze meg illata van és nagyon mű..De pár perc után eltűnik az ajkakon az íze. Biztos, hogy be fogok szerezni több színt is, legközelebb egy conditioning cherry-t vagy revitalizing raspberry színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

virag004

2017. november 20.

Egyenlőre nagyon tetszik, ma próbáltam ki először, és elképesztően hidratálta a száraz ajkaimat, a színe nagyon enyhe, mivel rúzs, én erősebbre számítottam, de még így is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

domcsismiracle

2017. május 27.

Nekem az elején nagyon krémes és gazdag, de pár óra múlva a kiszáradt ajkaim barazdaiba beleul, nem túl szép látványt biztosítva. Eléggé kenodik is, nekem egy erősebb vörös árnyalat van meg, így picit azért nehéz vele dolgozni, kell hozza egy ajakceruza a szép finishez, amit meg mindig keresek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Zerababa

2017. április 28.

Nagyon jó!! Szép, pigmentált, tartós és ráadásul valóban hidratál! Az ára baráti,nekem tökéletes úgy érzem megtaláltam azt a rúzst amit mindig is kerestem 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calcium PCA, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Urea, Collagen, Hydrolyzed Silk, Tamarindus Indica Seed Extract, Urea
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Fumarate, Squalane, Lanolin, Petrolatum, Isopropyl Isostearate, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Isopropyl Titanium Triisostearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glycine Soja (Soybean) Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Tamarindus Indica Seed Extract
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-80 Sorbitan Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Beta Carotene, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.