Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. november 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Méhviaszt tartalmazó formulája puhábbá teszi az ajkakat és finom színt ad nekik. Hidratáló formula méhviasszal, mely puhábbá és simábbá teszi az ajakakat, enyhe színt ad és könnyen felvihető.

Árnyalatok: Pink, Bronze, Red

match50

2019. június 2.

Nagyon nagyon keveset használok, akkor ilyen nagyon szép halvány metálos rózsaszínes szín keletkezik. Szeretem, mert hidratál és én ezt érzem is. Ez talán már a 3., amit vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Kremcica

2019. január 5.

Édesanyám révén már többször kipróbáltam. Ha nem cserepes a szám akkor nagyon szépen rendben tartja (megakadályozza a kiszáradást). Viszont ha éppen berepedezett még ajakradír után is csúnyán látszik ha felkenem. Beül a száradt részekben. Mint ajakápoló nem nagy eresztés de mint szintentartó ápoló hatású rúzs jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Enne

2018. december 19.

Ezt én néhány éve a középiskolás emlékek miatt vettem újra. Hiba volt. Még mindig megvan, kb. 2X használtam, ugyanúgy jártam vele, mint az előttem szóló. Nem igazán jöttem rá, mire való, a színe nem természetes, bár egy időben divat volt a fehéres-metálos szájfestés. Most ezek a holo rúzsok nem ilyen hatásúak véletlenül? Lehet, nemsokára hatalmas hype veszi körbe újra. :D Addig is 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

bernadettu

2018. december 19.

Ajándékba kaptam, de nem igazán tetszett ez a fémes rózsaszín szín, amit az ajkaimnak kölcsönöz, ezért néha-néha használtam.
Nekem a pink van meg, már nagyon régi de még semmi baja, ezért most igyekszem elhasználni.
A vicc benne, hogy most már kicsit sajnálom, hogy lassan elfogy, pedig azért nem a világ legjobb ajakápolója, azért nap közben gyakran kellett újrakennem és tényleg nem túl előnyös, hogy ilyen metálos színe van, de a hidegebb időben még elmegy kategória.
Talán újravenném, de nem is élem meg tragédiaként, ha nem tudom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Talán újravenném, de nem is élem meg tragédiaként, ha nem tudom beszerezni.

dizabella01

2017. október 16.

Na ez szinte hordhatatlan. Úgy néztem ki vele, mint valami diszkógömb vagy cd, az ajkaim mindenféle színt visszavertek, mintha foszforeszkáltam volna. Édesanyám elhasználta, neki tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

HardCandy092

2017. június 26.

Nagyon utálom. :D Nem kifejezetten hidratál, de az a metálos szín, amit hagy maga után, az kifejezetten borzasztó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Szandihh

2017. január 6.

Imádom. Nagyon jól hidratál,talán az összes ajakápolóm közül ez a legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Imádom. Nagyon jól hidratál,talán az összes ajakápolóm közül ez a legjobb. :)

Banszky

2016. december 31.

Túl világos,szárítja az ajkaim pedig ajakápolónak kéne lennie.. Így ugyan nem sokat ér. Direkt azért vettem,hogy ne kelljen rúzs alá ápolót kennem. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

nikolett

2016. december 2.

Jaj, hogy én ezt mennyire szerettem :) Még mindig van vagy 2 mm benne, tartogatom egy különleges alkalomra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

erynis

2016. november 20.

Nekem a régi változat van meg, pink árnyalatban, de szerintem túl világos a színe, metálos, kicsit lilás beütésű világos pink, legalábbis hozzám nem passzol. Hidratálni viszont egész jól hidratál, de utcára nem venném fel. Az új árnyalatokat nem ismerem, de szerintem nem is fogom. Van ennél jobb és olcsóbb színezett ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: BHT