Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: EugeniaBlue, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• Megemeli és rögzíti a szempillákat.
  • Akár 24 órán át tart, a nők 94%-a szerint*.

*120 nő bevonásával végzett fogyasztói véleményfelmérés alapján.

Ár: 900 ft , Eladó: Alaya
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Budaörs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ingrido

2020. szeptember 26.

Emel és rögzít. Teszi, amit ígér. Ilyet még nem is láttam. Rá szoktam dolgozni egy dúsítóval. Tuti műszempilla hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

KatieWhite

2020. szeptember 8.

Számomra most ez lett a number one. Gyönyörűen ívelt, szépen elválasztott pillák. Imádom. Soha, egyik avonos szempillaspirált nem kedveltem eddig, de ez mindent visz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

incifinci28

2020. szeptember 8.

Nagyon akartam de nekem nem vált be. Összeragadtak a pilláim pedig nagyon òvatos voltam, merev pillákat csinál ês esély nincs a korrigálásra mert ùgy megmerevedik a pilla és ragad össze. Én kidobtam pàr használat után. Àra nem vészes, elég tartòs ìgy adok 2 csillagot de a csomagolása kicsit gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Alizani

2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem! Az avon szempillaspiráljaival egyébként is elégedett vagyok, de jelenleg ez a kedvencem. Nem csomósít, rajtam tartós és különválaszt. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

zsazsi1

2020. augusztus 28.

Hozza amit a termékleírásban ígér. Megemeli és rögzíti a szempillákat. Dúsítást és hosszabbítást ne várjunk tőle de nem is erre lett kitalálva. Jó a keféje, nem szed fel túl sok festéket, és gyönyörűen szétválasztja a (megemelt) pillákat. Hétköznapokra tökéletes választás. És az első bevetés után, úgy tűnik, monoklit sem kapunk tőle a szemünk alá a nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.