Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: EugeniaBlue, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• Megemeli és rögzíti a szempillákat.
  • Akár 24 órán át tart, a nők 94%-a szerint*.

*120 nő bevonásával végzett fogyasztói véleményfelmérés alapján.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nikolett9

2021. október 11.

Nem tudtam beszerezni a kedvenc Miss Sporty szempillaspirálomat, ezért rendeltem ezt. Hasonló a feje, ezért gondoltam jó lesz. Nem csalódtam. Kicsit sok festéket vesz fel, de a miss sportyval is csak ennyi problémám volt. Nagyon fekete, szépen kiemelte a szempilláimat, és az első használatnál nem volt nálam a szempillagöndörítőm, mégis íveltek lettek a szempilláim. Nem is pergett, a helyén maradt. Bekerült a kedvenc szempillaspiráljaim közé. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Reni23

2021. augusztus 30.

Az AVON katalógusból rendeltem meg ezt a szempillaspirált, megtetszett a csomagolása, így gondoltam kipróbálom. Sajnos nagyon nem vált be. A keféjével alapvetően nem volt gondom, de a spirálfej túl sok festéket vesz fel. Hiába próbáltam leszedni a fölösleget, még úgy is összeragasztotta a szempilláimat. Csomókba állt össze a szempillám, alig tudtam helyrehozni. Az egyetlen dolog amiért adtam egy +csillagot, az az, hogy a 6 órás városnézés után is a helyén maradt, nem pergett le a festék. Egyébként számomra egy csalódás a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Babi.94

2021. május 20.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Nekem nagyon bevált. Nem áll össze a szempillám egy csomóba, nem folyik, nem kenődik, egyszerűen tökéletes. Nem hiszem, hogy valaha megválnék tőle, remélem még sokáig kapható lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

delux2001

2021. május 18.

Ajándékba kaptam egy rendelésemhez, de sajnos hatalmas csalódás lett. Tartósnak tartós, egész kis korrekt spirál lenne, ha nem lenne ilyen fura a textúrája. Vagy lehet maga a spirálfej teszi, mert túl sokat vesz fel a festékből. Nem szeretem a póklábhatást, márpedig ez a termék nagyon ellenem dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Jelizz

2021. május 18.

Szerintem jo ! Szepen gondorit ,bar picit furcsa a kefeje de mukodik,majdnem muszempilla effectet csinal. Lehetne vizallo tartosabb verzioja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

HD0rii

2021. április 21.

A hosszú összetevő lista már elbizonytalanított, de mivel nem vagyok rá allergiás+ jó árban volt, gondoltam kipróbálom. Bár ne tettem volna... Összeragadtak a szempilláim, vastagon rajta maradt a festék ezáltal elnehezítette, nem sikerült sehogy sem korrigálni, többször is próbálkoztam vele, nekem nagyon nem jött be. Plusz lemosni is alig bírtam és sok pillám kihullott 😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Pindusz

2021. március 30.

Nagyon nagyon jó szempillaspirál. Véletlenül esett rá a választásom, mert megtetszett a csomagolása, és azóta már a harmadik tubussal használom.
A lancome grandiose extreme mellett ez a másik kedvenc spirálom. Nagyon szép, dús és ívelt pillákat csinál, egész nap tart, nem pereg. Ár-érték viszonylatban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Lina1105

2021. március 23.

Próbáltam szeretni, de nem megy. Felvitelnél a keféje irgalmatlanul sok festéket vesz fel. Ha nem törlöm le a 90%-át egy zsepibe, menthetetlenül összetapasztja a pilláim. Maga a kefe nem lenne egyébként rossz, ívelt és a különböző méretű sörtékkel jól lehet dolgozni. Ha egyszer túljutunk a festék túltengésen, szép pillákat csinál, viszont 24 órát rajtam biztosan nem bír, durván fél nap után elkezd peregni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Ditti79

2021. március 22.

Update:Levonok egy csillagot,mert pereg ez is.És elég gyorsan be is szárad.
Nagyon nagyon nagyon sokféle szempillaspirált kipróbáltam már az iszonyat drágától a brutál olcsóig.Nyilván nem mindet,de sokat.Erről valahol olvastam egy jó véleményt,gondoltam ennyi pénzért egye fene,kipróbálom.Biztos van jobb,de ez az ELSŐ,ami nem pereg le nap végére Eddig ezt a kipróbáltak közül egyik sem tudta produkálni.Mellesleg gyönyörűen emeli,hosszabbítja a pillákat,nekem ennél nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Update:Levonok egy csillagot,mert pereg ez is.És elég gyorsan be is szárad.

AngelHeart80s

2021. március 14.

Ahhoz képest milyen reklámot kap nem ér többet egy drogériás olcsóbb szempillaspirálnál. Nem dúsít, épp, hogy hosszabbít, viszont könnyű felvinni és lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.