Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ercsus, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 az 1-ben formulája göndörít és dúsít, segít, hogy szempilláid sokáig megőrízzék ívelt hatásukat.

A homokóra alakú kefe megemeli pilláidat, így szemedet nagyobbnak mutatja.

2 árnyalatban kapható

Avon Wide Awake Szempillaspirál - fekete
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Avon Wide Awake szempillaspirál - Black
Ár: 950 Ft , Eladó: minaya

Petra0408

2019. június 9.

Az én pilláimmal szinte semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Az én pilláimmal szinte semmit nem csinált.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Black árnyalatban. A keféje különleges, hullámos. Szépen íveli a pillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Ezt a szempillaspirált egy közép kategóriába sorolnám! Árban lehet ennél sokkal jobbat találni, de mivel hogy nekem elég nagy szempillám van szempillaspirál nélkül is , ezért a hétköznapokra megfelel nekem. Nem csomósít, jól szétválasztja a szempillám és szép fekete színt ad neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

pattelin

2018. március 21.

Először annyira nem tetszett, aztán rájöttem nem rossz kis spirál ez! Nem csomósítja a pilláim. Nem visz fel túl sok festéket, ugyanakkor lehet építeni! De hétköznapokra egy rétegben is elég. Annyira nem mondanám, hogy gyönyörűen szétválassza a pilláimat, de valamennyire göndörít és megemeli. Igazából a fejének csak az egyik felét használom, lehet, hogy nem így kell, de így tudok megfelelően hozzáférni a szempillákhoz. Nem mondom, hogy nem volt még jobb spirálom, de hétköznapra elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Gidea

2018. február 16.

Első és nagy valószínűséggel utolsó próbálkozásom az avonos spirálokkal. Barnát rendeltem, mert hogy gondoltam barna szemhez, hajhoz majd milyen szép, természetes hatást fog kelteni. Hát ez egyrészt szerintem abszolút nem barna, hanem a feketének is egy elég sötét árnyalata, de emellett a keféje meg olyan borzasztó, hogy két próba után kuka volt és másik spirál keféjével használtam a továbbiakban, mert ilyen póklábakat pacsmagolt a szememre, ami minden volt, csak természetes nem. Maga a kence semmi, de tényleg semmi extra. A jó kefével hoz egy tűrhető szintet, amit elhasználsz, de nem veszed újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

nkatika

2017. november 15.

Ez a termék egy fatális tévedés! Totál indokolatlan a létezése... Az én hosszú, bár nem sűrű pilláimat csak összeragasztja, formázni nem tudom, mert keféje a szétválasztásra kifejezetten alkalmatlan. Színe nulla, három réteg is csak átlátszó "ragasztó". Teljes pénzkidobás, még akciósan beszerezve is.
Egyetlen pontot muszáj rá adnom, az értékeléséhez, legyen ez a kényelmes, kézre álló tubusáé (keskeny és hosszú). No more Avon mascara, I swear!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

hivespanni

2017. augusztus 7.

Szerencsére ívelt, hosszú és sűrű szempilláim vannak, viszont a sötétszőke hajam mellé világos pillák társulnak. Nekem bevált, szintén egy olyan termék, ami ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

katuc77

2017. július 11.

Nekem ez a spirál nagyon nem vált be. Olyan, mintha semmit nem csináltam volna a szempilláimmal. Alapból is szerencsére hosszúak és dúsak a pilláim, inkább azt szeretném, ha még íveltebbek, láthatóbbak lennének. De ez a spirál alig visz fel rá festéket, mintha ki sem kentem volna őket. Ezt a csavart kefét meg egyáltalán nem értem. A kefe csúcsa és a vége használható lenne, na de a közepe... hozzá sem érnek a sörték a szempillámhoz, hacsak nem próbálok meg ügyeskedni, és festés közben csavarom a kefét az ujjaim között. Kétszer annyi időbe telik valamit produkálni vele, mint más spirálokkal, de így is alig látszik, hogy ki lennének festve. Számomra totális pénzkidobás. De legalább nem tapadnak össze tőle póklábbá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

audreycoca

2017. május 8.

Nem tudom, nekem gyakorlatilag semmit nem csinál a szempillámmal, ráadásul nem is mélyfekete színű, inkább szürkés-fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Fabi95

2017. május 3.

Nem maszatolódik, nem csomósodik. Mintha optikailag tényleg nagyobbítaná a szemeimet. Nem ez az álom spirálom, de ellátja a funkcióját! Ár-, érték-kategóriában kedvező, és megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.