Avril Lavigne Perfumes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Összetevők: barack, piros alma, bourbon bors, lótuszvirág, heliotróp (napraforgó), szantálfa, vanília, csokoládé, fehér jegyek, alma virág, gránátalma, praliné

Rose24

2014. május 25.

Kellemes finom és valóban én is sokáig érzem az illatát de nem az igazi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Kellemes finom és valóban én is sokáig érzem az illatát de nem az igazi

Muriel

2013. augusztus 19.

Ajándékcsomagban vettem meg még két éve a szülinapomra, magamtól magamnak :)
Imádtam! Egy élmény volt vele zuhanyozni, sokági érződött utána az illata..isteni...
Újra fogok majd venni ilyen szettet, az Avril parfüm/illatok közül nekem a Forbidden rose a kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Ajándékcsomagban vettem meg még két éve a szülinapomra, magamtól magamnak :)

heno

2013. március 15.

Én is c omagban vettem, és hát a tusfürdőjét annyira még nem tapasztaltam ki, mert szerintem max. 1-2 alkalommal használtam, de nagyon finom illata van, és sokáig erződik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Ksari

2012. szeptember 3.

Egy csomagban kaptam a parfümmel és a testápolóval együtt. Imádom ezt az illatot :) Ami nagyon jó volt a tusfürdőben, hogy sokáig érződött az illata zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.