B.U.

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő pisztáciás macaron illattal.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. június 10.

Ez a kedvenc tusfürdőm. Annyira jó illata van! Sokáig érzem használat után a bőrömön a finom édeskés illatot. Jár az 5 csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 10.

cherry93

2017. március 21.

Annyira isteni finom illata van, hogy legszívesebben megkóstolnám ^_^ Ráadásul zuhanyzás után is érzem magamon, nem szárít, mi kell még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Anita9620

2017. január 23.

nagyon jó az illata, akár egy valódi pisztáciás macaron és az ára is nagyon jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Redzs96

2016. október 13.

Eddig ez a legjobb tusfürdő amit valaha használtam. Imádom az illatát, sokáig érzem magamon. Megtaláltam azt a tusfürdőt amit soha nem unok meg.
Már háromszor vettem újra és remélhetőleg sokáig fogom még élvezni ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Elkofen

2016. június 21.

Télen úgy 4-5 flakonnal elhasználtam belőle. Megtetszett a csomagolása és eddig még nem találkoztam pisztáciás macaron illatú tusfürdővel. Egész télen 500 Ft-ért lehetett kapni a a CBA Príma egyik üzletében. (Bár érdekes módon a többi B.U. tusfürdőt 600Ft-ért árulták ugyanott. Csak ez a pisztáciás volt egész télen 500 Ft.)
Szóval vettem is belőle bőven, mert ennyit simán megért ez a fincsi újdonság. Néha a Tescoban is leakciózták 600 Ft-ra.
Áprilisig nem untam meg az illatát, de tavasszal elkezdtem másra vágyni. Így most a melegben gyümölcsösebb és fanyarabb illatokat preferálok. Viszont a hideg évszakban isteni volt az a finom édeskés, sütis tusfürdő. Nem szárít és mindenképpen egy jellegzetes, különleges illat.
Egyébként 600 Ft-nál többet azért nem adnék ki ezért a 250 ml-s termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Egyébként 600 Ft-nál többet azért nem adnék ki ezért a 250 ml-s termékért.

Bebek

2016. június 12.

Tescoban vettem 599 Ft-ért. Naaaagyon szuper pisztáciás-sütis illata van. Szerintem nem túl erős, zuhanyzás után sokáig érezni a bőrön is. Jól tisztít, nem szárít, semmi negatívat nem tudok róla írni, max annyit, hogy nem habzik olyan nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

gothmarypoppins

2016. március 2.

Tusfürdőkkel kapcsolatban igen alacsonyak az elvárásaim, legyen finom illata és tisztítson, ezeket maradéktalanul teljesíti. Az illata erős, nagyon cukros, és süteményes (nekem ez tetszik). Azon kevés holmik egyike, amit mintában próbáltam, és annyira jó volt, hogy meg is vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.