Baba

Ár:   770 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2012. február 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Segít a bőr szárazságát megszüntetni. Nyugtatja, hidratálja és táplálja a száraz bőrt. Kamilla kivonatot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sweetyou

2019. október 14.

A sok mosogatás után a kiszáradt bőrömre mindig jó ez a krém, kitűnően hidratál, és sokáig kellemesen selymes marad tőle a bőröm....legalábbis a köv. mosogatásig... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

sassar

2019. május 31.

Nagyon jól hidratál, finom az illata, annyi a hátránya, hogy nagyon tömény, és egy kicsit nehezen szívódik fel...sokáig zsíros marad a bőrfelszín...de kárpótol az, hogy utána finom puha lesz a bőröm...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Chirory

2018. március 25.

Nagyon jó az illata, nagyon jól hidratál, imádom! Megfázáskor orra kenve rengeteget segít a száraz, piros bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

adri97323

2015. június 14.

Finom illata van, jól hidratál, de nagyon nehezen szívja be a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Finom illata van, jól hidratál, de nagyon nehezen szívja be a bőr.

JudithBeauty

2015. május 22.

Az összes Baba testápoló közül Nekem ez a legjobb. Nagyon sűrű és remekül hidratál, főleg száraz bőrűeknek. Finom kamillaillata van. Arcra csak keveset ajánlott tenni, mert zsíros krém. Aki pattanásra hajlamos, vagy eleve zsíros arcbőrű, inkább ne használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

nagy.nikike

2015. február 14.

Szuper kis krém, jól hidratál csak talán kicsit nehezen szívódik fel de ez valószínűleg a sűrű állaga miatt van. Az illata kellemes és hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

szcs

2015. január 6.

Nekem is nagyon száraz a bőröm. A lassú felszívódás miatt én éjszakára használom, és reggel csodás puha arcbőrrel ébredek. Az illata nagyon jó, a kiszerelés hatalmas, az állagát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

fici

2015. január 4.

Csak azok használják, akiknek valóban nagggyon száraz a bőrük! Én normál bőrre kipróbáltam, és fél óráig ragadtam tőle szó szerint. Viszont nagyon kellemes illata van és kiadós mennyiség, negatívum a lassú felszívódása és nehéz eldolgozása. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Gonoszboszy

2014. december 5.

Nagyon-nagyon szuper téli krém. Jó kiadós, nagyon jól hidratál, jó az illata is. Száraz a bőröm, ezért nekem tökéletes, ilyenkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Nikita0828

2014. november 27.

Tegnap vettem meg, gondoltam veszek egy alap hidratálókrémet az arcomra, ami mostanában kicsit száraz.
Az illata valami eszméletlen jó. és kb ennyit tud. Egy nagyon kemény állagú nagyon zsíros krém rejtőzik ebben az ízléses kis tégelyben, elkenni szinte teljesen lehetetlen, pedig a kezem száraz. Arcra vettem volna, na oda meg végképp nem tudnám felkenni. Mikor megláttam az összetevőket nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Egyrész mérges voltam mert a baba márkától többet vártam, másrészt pedig nevettem, mert így legalább nem csak az állaga miatt nem kenem fel az arcomra. Egy helyet találtam az egész testemen ahol normálisan funkcionál, és az a sarkam volt. Jó puha lett tőle. De ez a mennyiség így a dédunokáimnak is elég lesz még. Nem veszem újra. Csak a kellemes illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.