Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ni89ta, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

kata12

2013. október 11.

Őszi kedvenc! Mivel megkezdődött az ősz, brutálisan száraz lett az arcomtól elkezdve, a számon át, a lábamig, úgyhogy őt használtam. Közepesen hidratál, az illata nagyon jó, de sajna nálam nem szívódik be gyorsan:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 11.

dodika2001

2013. július 19.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 19.

audreyx

2013. július 19.

Nagyon nem szeretek testápolózni, pedig könnyen szárad a bőröm... viszont ezzel a kakaóvajas csodával mindig megjön a kedvem hozzá :D Isteni illata van, és nálam az eredménye is megérdemel öt csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Ina15

2013. április 25.

Én most vettem meg 1 hete, hogy kipróbáljam, és nekem bevált a testápoló. Sima a bőröm tőle, jó illata van és a napozásban is nagy szerepe van. Aki szereti az édes illatú krémeket, annak csak ajánlani tudom és SZÁRAZ bőrre nagyon jó, bár én eddig az aloe verásat és a gabonásat használtam, ami úgyszintén bevált, mert hígabb állagúak, mint ez a kakaóvajas. Nekem nagyon beváltak ezek a krémek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

KergePárduc

2012. december 21.

Megvettem, de el nem akar fogyni. Nem is használom, csak ritkán... legszívesebben kidobnám :/
Abszolút nem hidratál, inkább ragadok tőle. Nekem száraz a bőröm, és semmit nem segített rajta. Az illata pedig olyan mű... soha többé nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Anna98

2012. október 19.

A kis falum ábécéjének polcán csak ez az egyetlen testápoló árválkodott. Én meg (mivel jó a szívem) levettem. Hát nem bántam meg, simán üt bármilyen terméket beleértve az Alverde Makadámdiósát is.Ötös. Az illata csak először édes, utána kellemes nőies .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 19.

Dinácska

2012. október 14.

Illata jó, de hidratálni nem tud. Olyan érdekes, vizes, ragacsos lett a bőrömön. A többi Baba terméket sem szeretem, nálam nem váltak be. Mivel magyar és nem drága párszor adtam nekik új esélyt, de nem... nem kell többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

bvlgari001

2012. október 1.

Nem szerettem az édes illatokat magamon, de valamiért idén nyáron elkapott ez a kakaóvaj-mánia. Sok testápolót kipróbáltam már, de ennek van igazán kakaó illata. Nem tömény, hamar beszívódik, pont annyira hidratál, amennyire kell. Borotválkozás, napozás, szolizás után használom, nagyon szépen lehúzza a pirosságot! Az ára pedig kedvező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

ivy18

2012. szeptember 25.

Sajnos télre nem elég nekem, de tavaszra/őszre szeretem ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Sajnos télre nem elég nekem, de tavaszra/őszre szeretem ezt használni.

katica22

2012. szeptember 22.

Nekem bevált ez a testápoló. Finom illata van, állaga is jó, hamar beszívódik, és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2