Babor

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Babor.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Babor.hu,

Könnyű összetételű krém a bőr tisztátalanságainak csökkentésére

Aktív hatóanyagok:

• Alpesi őssejtek: DNA védelem, megelőző védekezés a fény okozta bőröregedés ellen
  • OsmoTec: katalizátor, optimalizálja az aktív hatóanyagok felszívódását és feldolgozását
  • Phytosphingosine, farnezol: megelőzi a baktériumok kialakulását
  • Hamamelisz kivonat: összehúzó hatású
  • Mezei zsurló-kivonat: összehúzó hatású, feszesít és elősegíti a sebgyógyulást
  • Aktív hatóanyag complex: élesztő, B-vitamin és nikotinamid: helyrehozza a zsír-egyensúlyt
  • E-vitamin: csökkenti a szabadgyököket
  • makadámdió-olaj, jojobaolaj: a puha, selymes bőrért
  • Pantenol, allantoin: hidratál, nyugtat

Hatás: Egyenletes, pattanástalan arcbőr, fiatalosabb megjelenés.

Ár: -- , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
bogarenora

2018. január 3.

Akciósan vásároltam, teljes árát nem éri meg! Jó illata van, de a bőrömön nagy változást nem tapasztaltam. Könnyen beszívódik, könnyű felkenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

doris92

2017. december 12.

Születésnapomra kaptam ezt a krémet, kozmetikus barátnőmtől. A kozmetikus vizsgái alatt én voltam a modellje, így ez a krém a megfelelő az arctípusomnak, és ezzel meg is lepett engem! Nekem még télen is olajosodásra hajlamos a bőröm, amit ez a krém teljes mértékben orvosolt, pattanásaim alig vannak, és ha elő is jönnek, akkor két nap alatt visszahúzódnak. Nekem nagyon bevált, szerintem érdemes kozmetikus véleményét kikérni, főleg az ilyen csúcskategóriás krémeknél, mert oké, hogy mit ír a tájékoztató, de ha a te bőröd nem az a típus, amire ez jó, akkor többet árt mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

CeCeDrake

2017. október 3.

Kozmetikusnál vettem.
Katasztrófa.
Olyan pattanásokat produkál, hogy legszívesebben sírtam volna.
Nem szívódik be egyáltalán, alatta meg száraz a bőr!
Kidobtam, mert többet ártott, mint használt volna.
Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Kozmetikusnál vettem.
Katasztrófa.
Olyan pattanásokat produkál, hogy legszívesebben sírtam volna.
Nem szívódik be egyáltalán, alatta meg száraz a bőr!
Kidobtam, mert többet ártott, mint használt volna.
Nem ajánlom senkinek

captainbetti

2016. december 7.

Nappali és éjszakai krémnek is ezt használom. Pattanásra hajlamos, T-vonalban zsíros, de amúgy száraz bőröm van. Mindkét problémámat kordában tartja. Én nagyon szeretem, az eddig kipróbált hidratálók közül ezzel vagyok a legjobban megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

eper.288

2013. október 9.

Sajnos én kipattogtam tőle, pedig csúcskategóriás termék, ami nagyon nem szimpatikus benne, h illatos. Kipattogás miatt 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Erythritol, Propylene Glycol, Isomalt, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology