Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

3-perces pórusfinomító arctisztító maszk matcsával, kaolinnal és lime-kivonattal. Gyengéden és kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződést és az elhalt hámsejteket a bőrről. Jojoba és napraforgó olaj tartalma révén selymesen puha, ápolt bőrérzetet nyújt.

Dicci

2020. szeptember 23.

Nagyon szeretem az illatát, jó érzés átmasszírozni az arcomat. Puha lesz utána a bőröm, viszont orrnál és állnál szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Tisztább érzés volt a bőröm, de ránézésre nem igazán tűnt úgy, hogy működik.
Szárította is az arcom rendesen, húzódott tőle rendesen. Kellett a hidratálás.
A pórusaimat nem tisztította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Tisztább érzés volt a bőröm, de ránézésre nem igazán tűnt úgy, hogy működik.
Szárította is az arcom rendesen, húzódott tőle rendesen. Kellett a hidratálás.
A pórusaimat nem tisztította.

syrin

2019. április 8.

Azt hiszem én túltoltam, múlt héten is meg most is (elsőre nem volt vészes, tegnap meg stoppereltem a 3 percet, de felkenés-lemosás nélkül).*
Egyébként jó, csak azért mondom, hogy ne járjatok úgy, mint én.

*Disclaimer: Nem kizárt, hogy kombináltam valamivel, amivel nem kellett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Egyébként jó, csak azért mondom, hogy ne járjatok úgy, mint én.

*Disclaimer: Nem kizárt, hogy kombináltam valamivel, amivel nem kellett volna.

SimonO

2018. december 5.

Sárgás sűrű, nem folyós krémmaszk, fehér szemcsékkel, aminek különösebb hasznát nem láttam.
Eredményében tiszta arcbőrt kaptam, tette a dolgát. Nem szárította az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Eredményében tiszta arcbőrt kaptam, tette a dolgát. Nem szárította az arcbőröm.

Leander

2018. november 28.

Jó kis maszk, szépen tisztít frissít, de azért nem érzem teljesen lehengerlőnek a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

pommegrenade

2018. november 27.

Már egy használat után látszik az eredmény. Nagyon jó illata van,szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Trillian

2018. november 16.

Összehúzza a pórusokat, ahogyan ígéri. Nekem a tág pórusaim mellé sajnos nagyon száraz is a bőröm és ez a pakolás csak minimálisan szárítja tovább, ami nálam nagy dolog. Meg vagyok vele elégedve. Ráadásul egy tasak elég 4 alkalomra, ha így számoljuk akkor az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kingus23

2018. október 18.

Tényleg látványosan összehúzza a pórusokat,leviszi abőr pirosságát,esetleges duzzadt pattanásokon is enyhít.Kellemes,praktikus kiszerelés jó ár.Meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Kuro

2018. október 15.

egyik legjobb ilyen kis tasakos tisztító maszk drogériás viszonylatban. nagyon finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, és lehúzza a gyulladt pattanásokat.
megvettem a tubusos kiszerelését, azt arcradírként és maszkként is használom, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Nikcy

2018. október 7.

Nem vettem észre semmi változást, a tubusos kiszerelést vettem meg, inkább sminklemosónak használom arra tökéletes. Leginkább azért használom a balea termékeket, mert vegán és állatkisérlet mentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.